Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dziewczynami :(
Autor Wiadomość
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #1
Problem z dziewczynami :(
I nie jest to problem taki jak myslicie, "a pewnie nie moze sobie zadnej znalesc ;p"
wcale nie ! Chodzi wlasnie o to że ja mam ich az za duzo, i co ja mam z tym zrobic? musicie mi poradzic.

NIe chodzi mi oczywiscie ze chodze z paroma dziewczynami, ja poprostu wszystkie podrywam, tylko to, nawet mi sie nie chce z nimi cos wiecej robic, naprawde, nie dochodzi do zadnych pocalunkow lub czegos wiecej.

Niby to nie problem, poprostu podrywam dziewczyny, ale moim zdaniem jest to az chamskie, potrafie podejsc na jakiejs domowce do dziewczyny ktorej nie znam, przed stawic sie, popodrywac, poflirtowac i to ostro, a na koncu, pyk zaliczona i nastepna, pisze z tym do was bo mi to naprawde przeszkadza, ale dla mnie jest to jak nalog, nie moge przestac, widze ladna dziewczyne, i lece pierwszy tylko zeby zagadac.

Gdyby jeszcze moje proby sie nie powiodly w wiekszosci przypadkow, ale mi sie udaje zawsze!

Przyklad? siedze sobie na lawce, co robi facet ktory siedzi na lawce? czeka na kogos, albo na cos, albo odpoczywa i co wiecej ? no nie wiem jakas muzyka tak ? i to wszystko, a ja, MUSZE SIE KUZWA USMIECHAC DO KAZDEJ DZIEWCZYNY KTORA PRZECHODZI OBOK. wiec no siedze, patrze idzie dziewczyna, ladna w moim guscie, nie moglem przepuscic tego plazem, musialem sie usmiechnac i spytac czy nie usiadzie, kur** jakie jak glupi jestem, kazdy normalny czlowiek by tego nie zrobil bo PO CO? ale ja musze, bo jesli przepuszcze jakas ladna dziewczyne to czuje sie chory.

Ostatnio tez, wychodzimy sobie z paczka na dwor, ja dwoch kolegow i kolezanka, ona sobie usiadla, oni tam gadaja, a ja bach do kolezanki, usiadlem kolo niej, 5 cm od jej twarzy, po cichutku "hej patrycja ;>", kur*a po co ? i juz jakies tam teksciki z mojej strony, ona widac bylo ze sie ucieszyla i kurde flirtowalem z kolezanka ;/


wiec drodzy rodacy Big Grin pomozcie, bo ja naprawde zle sie z tym czuje, a nie przestane bo nie moge, wiec potrzebuje pomocy Sad!
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
13-06-2012 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #2
RE: Problem z dziewczynami :(
(13-06-2012 01:35)Gemello napisał(a):  tylko to, nawet mi sie nie chce z nimi cos wiecej robic, naprawde, nie dochodzi do zadnych pocalunkow lub czegos wiecej.


(13-06-2012 01:35)Gemello napisał(a):  potrafie podejsc na jakiejs domowce do dziewczyny ktorej nie znam, przed stawic sie, popodrywac, poflirtowac i to ostro, a na koncu, pyk zaliczona i nastepna

To ja w końcu nie rozumiem jeśli flirtujesz i do niczego więcej nie dochodzi bo Ci się nie chce to jak te wszystkie dziewczyny zaliczasz ? Dobra ale mniejsza ze spójnością wypowiedzi Smile

Jeśli uważasz że to jakiś poważny problem to warto pogadać z psychologiem, jednak jak dla mnie to hormony buzują i póki jesteś młody to korzystaj Big Grin A kiedyś na pewno spotkasz kobietę w której się zakochasz i się ustatkujesz. Miałem znajomych którzy podobnie jak Ty mieli każdą na 1 noc no a dziś po kilku latach są w stałych związkach i są szczęśliwi.
Moje poprzednie tematy:


Sam na sam z betonem i muzyka na słuchawkach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2012 11:08 przez Demolition Man.)
13-06-2012 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #3
RE: Problem z dziewczynami :(
Człowieku ty nie narzekaj! Nawet nie wiesz ilu chłopaków, chcieli by mieć taką odwagę i śmiałość jak Ty. Big Grin
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
13-06-2012 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #4
RE: Problem z dziewczynami :(
Ej, nie no facet, jak to jest poważny problem dla Ciebie, to ja z chęcią go od Ciebie wezmę (tylko, żebym miała taki problem z chłopakami oczywiscie Smile), a oddam Ci moje problemy :>
Moje poprzednie tematy:


13-06-2012 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BoryseQ
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Problem z dziewczynami :(
Oooo Mój stary problem ^.^ Kolega z góry dobrze mówi ,, Korzystaj '' Big Grin Bo się los odwróci Wink Nie chcę cię urazić ale dostaniesz kiedyś po ryju od dziewczyny i zrozumiesz Smile Dużo osób ma taki problem że jak nie zna i jak się nie zakochał to Bajera idzie : D Ale jak już się zakochasz to nie tak łatwo ;./ No bo zależy Big Grin Ale tam nie przejmuj się , Korzystaj chłopie , Korzystaj . : )

Moje poprzednie tematy:
13-06-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #6
RE: Problem z dziewczynami :(
Mowicie Dar, mowicie korzystaj, w tym rzecz ze ja juz nie moge! to nie jest tak dobrze ;p

ogladaliscie Och karol 2? on tez juz nie wyrabial, tyle ze ja nie dochodze do zadnej wyzszej bazy bo MAM DZIEWCZYNE! gdyby nie to, to bym sie wgl nie martwil, a chodzi o to ze mam taki nałog ze musze poderwac, jak nie poderwe to zle sie pozniej czuje. A moja prosba brzmi:

JAK SIE TEGO POZBYC ? bo ja nie chce juz tego "daru"

13-06-2012 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kaczy
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Problem z dziewczynami :(
Popieram wyżej korzystaj też tak miałem ale teraz osiedliła mnie jedna Tongue

Pamiętaj żyj chwilą nie zawsze jest się pięknym i młodym ha ha TongueP

Moje poprzednie tematy:
13-06-2012 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #8
RE: Problem z dziewczynami :(
To jak się źle czujesz jak nie poderwiesz to może podrywaj dalej ? Skoro i tak Ci z tym źle to co za różnica ?Big Grin

14-06-2012 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #9
RE: Problem z dziewczynami :(
haha Big Grin dobra logika xD wgl jak myslicie ? skad moze wynikac ten problem Big Grin wole uslyszec wasze zdanie niz psychologa xD

14-06-2012 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kaczy
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #10
RE: Problem z dziewczynami :(
To wynika z tego że potrzebujesz ciągłego zaspokajania podrywaniem, bo widocznie jak tego nie zrobisz czujesz się źle Smile Ale skoro nie robisz nic złego to czym tu się przejmować Tongue sam podrywałem na lewo i prawo i nikomu to nie przeszkadzało .. no chyba ze ich za duzo juz było i się znały ^^ Big Grin ale tak to jak mówią wyżej grzej ile się da ;]

14-06-2012 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz problem? Szkoła się Ciebie pozbędzie. marta_narkopolacy 5 13,573 23-09-2013 11:41
Ostatni post: dzikus
  Problem z kartą sieciową. Zepsuta. 4 5,597 02-08-2012 20:08
Ostatni post: Zepsuta.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS