Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
Autor Wiadomość
jarek
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Problem
Mam problem spodobała mi się ładna dziewczyna(są ładniejsze ale takie mi nie potrzebne). Co zrobić żeby ją poderwać ja w tych sprawach ciemny jestem myśle że podejść w szkole pogadać umówić się na spacer potem na następne spotkanie i tak z 2-3tygodnie robić. 26ma urodziny bym zrobił jej prezent jakiś miły. Ale najważniejsze jak ma wykryć ten moment kiedy ona się zakocha czy coś bo wiem że tam bede czuć czy to ta czy nie tylko o to chodzi żebym dokładnie wiedział kiedy bo nie 2 spotkanie i powiem kocham cię;D tylko ja chce na spokojnie

Moje poprzednie tematy:
16-06-2012 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #2
RE: Problem
Jarku nie sądzę żeby ona zakochała się po 3 tygodniach. A tak w ogóle to ile masz lat ? Podejdź do niej w szkole, zapytaj czy się z tobą umówi i spędzajcie ze sobą dużo czasu. Zakochanie nie przychodzi z dnia na dzień taka jest moja teoria. Moim zdaniem kocha się kogoś kiedy nie wstydzi się niczego przy tej osobie, dosłownie niczego. A jeśli będzie Ci zależało na niej jeszcze bardziej to będzie to oznaczało że się zauroczyłeś. Wiesz może ona już teraz czuje to samo, porozmawiaj z nią. Powiedz jej jak się czujesz i co do niej czujesz. Myślę że na pewno to zrozumie a być może odwzajemni twoje uczucia. Musisz zaryzykować, życie polega na ryzyku Smile. Życzę Ci powodzenia Smile.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
16-06-2012 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #3
RE: Problem
nie mow jej ze ja kochasz napewno nie po miesiacu ani po dwoch ! kurde, powiedz jej najwyzej ze ci bardzo zalezy na was czy cos Big Grin no ale wiesz milosc to jest takie juz dojrzałe uczucie Tongue
Mam takiego przyjaciela ktorego mozna powiedziec ze tez kocham na swoj sposob, tak jak kocha sie brata, bo byl ze zemna w ciezkich chwilach, moge zawsze na niego liczyc, i razem sie wspieramy, no jak rodzina, wiec jesli przezyjesz z tą dziewczyna jakis kawałek czasu, i bd z toba w nawet najgorszych chwilach to w tedy mozesz powiedziec, KURDE JA JĄ KOCHAM Big Grin! a co do poderwania to juz sam wiesz co robic, sadzac po poscie Smile) i prosze xD odpisz cos bo nie chcialbym zeby to co tutaj napisalem poszlo na marne XD
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
17-06-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #4
RE: Problem
Jak czujesz że ją kochasz to jej to powiedz. Zabawne jest to, że faceci zawsze wiedzą co powinni zrobić ale nie mają odwagi, i zwyczajnie pytają się o rady. O zgrozo, dostosowują się do tych rad i wszystko pi****ą. Chcesz wiedzieć co masz robić? To się zastanów nad sobą. I nad tym co do tej laski w ogóle czujesz. Ja zawsze mówię i na tym dobrze wychodzę. Może też wyjdziesz? Zależy jaki jesteś po prostu.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2012 15:40 przez Zepsuta..)
18-06-2012 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #5
RE: Problem
nie mow nigdy co czujesz w 100%, bo to w wiekszosci straszy ludzi, nie wiedza jak sie zachowac, jak masz zwiazek to wyobraz sobie ze on jest jak czlowiek, ten czlowiek musi dojrzec do takich rzeczy, nie mozna dziecka obarczac zbyt duzymi sprawami.

a forum jest do tego zeby pytac, czy powiedziec czy nie itd. i zauwaz jacky ze przewijaja sie tu skrajne opinie, chlopak sam sobie wybierze ktora mu sie podoba bardziej. ale prawda jest taka, powiedziec dziewczynie ze sie ja kocha to tak slabo troche na poczatku, mozna powiedziec co innego, ale napewno nie to ze sie ja kocha.

18-06-2012 01:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarek
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Problem
jest dylemat wyjedza na wakacje daleko;/

18-06-2012 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Problem
Ale wraca. Dopytaj się czy będzie miała internet czy zasięg, piszcie na gadu, aqq czy sms'y.
No, ale zanim to nastąpi musisz do niej zagadać. Podejdz, pogadaj i pójdzie juz gładko :> A potem to co napisałam na początku. Powodzenia Smile
Moje poprzednie tematy:


18-06-2012 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarek
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Problem
A teraz pytanie do dziewczyn jakie są ładne dla dziewczyny spodenki bo ja sie nie znam

18-06-2012 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #9
RE: Problem
Jarku jeśli chcesz odpowiedzi to załóż nowy temat z takim pytaniem a ten w takim razie zamykam Smile

19-06-2012 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz problem? Szkoła się Ciebie pozbędzie. marta_narkopolacy 5 13,573 23-09-2013 11:41
Ostatni post: dzikus
  Problem z kartą sieciową. Zepsuta. 4 5,597 02-08-2012 20:08
Ostatni post: Zepsuta.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS