Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na trądzik?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Co na trądzik?
Hej Smile Moja koleżanka ma trądzik i od jakiegoś czasu używa kolagenu naturalnego do twarzy tej firmy: kolagenspa i po regularnym stosowaniu widać efekty. Nie jest idealnie, ale jest postęp Smile Naturalny kolagen skóry zostaje uzupełniony, a skóra jest głęboko nawilżona.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2016 09:40 przez maminka.)
01-08-2016 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ula92
Member
***

Liczba postów: 127
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Co na trądzik?
poczytajcie jeszcze o tych kosmetykach http://life4style.pl/life4style/zdrowie-...losci.html może odnajdziecie w tym artykule metodę na swój problem? na pewno powinny to być dermokosmetyki.

Moje poprzednie tematy:
31-10-2016 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Izka
Member
***

Liczba postów: 61
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Co na trądzik?
Może też warto od czasu do czasu zafundować sobie odkwaszanie organizmu? Trądzik może być też reakcją na brak równowagi kwasowo zasadowej, podobnie jak przewlekłe zmęczenie. W tym celu można się także wspomóc specjalnymi suplementami typu http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/proszek-zasadowy/ Smile

Moje poprzednie tematy:
25-11-2016 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amaris
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Co na trądzik?
Najważniejsza jest z pewnością dieta. Pij dużo wody, uprawiaj sport i jedz zdrowo, a zobaczysz rezultaty. Warto wykonać odpowiednie badania, które pomogą dobrze dobrać dietę do potrzeb twojego organizmu.

https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne...-dieta-dna

Moje poprzednie tematy:
    25-11-2016 15:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ryusmar
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 10
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Co na trądzik?
    dobrze by było znaleźć dobrego dermatologa który zleci badania skóry. Wtedy łatwiej dobrać lek i można szybko to wyleczyć.
    Moje poprzednie tematy:


      http://inbmarketing.pl
      28-11-2016 11:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Izabello1
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #36
      RE: Co na trądzik?
      można spróbować laserowo złagodzić objawy. Ale jeśli jest dobry lekarz i zrobi badanie skóry, to można dobrać działający lek.
      Moje poprzednie tematy:


        http://permanentnyredzinska.pl/makijaz-p...-warszawa/
        29-11-2016 13:27
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Suńka
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 2
        Dołączył: Dec 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #37
        RE: Co na trądzik?
        Trądzik !!!! Która z nas go nie miała;/ U mnie jedynie sprawdzał się spirytus salicylowy ;/ Poprostu nanosiłam go na płatek kosmetyczny i przecieram twarz ;/ wszystkie wypryski wysychały i znikały Smile niesty razem ze skórą ,bo skóra była tak sucha,że po mimo smarowania kremem schodziła płatami ;/.Na szczęście czas trądziku przeminął Smile a zaczął się czas walki z cerą Sad mam cerę mieszaną.Trochę tłusta,trochę sucha Sad Wariactwo Sad 100 różnych kremów Sad Niedawno szukałam informacji na ten temat i natchnęłam się na tą stronkę http://obk.pl/typy-cery-czy-umiesz-je-rozrozniac/ całkiem fajna Smile czy któraś z was używała kosmetyków o których tam piszą??

        Moje poprzednie tematy:
          12-12-2016 20:46
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          TreleMorele
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 1
          Dołączył: Dec 2016
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #38
          RE: Co na trądzik?
          (12-12-2016 20:46)Suńka napisał(a):  Trądzik !!!! Która z nas go nie miała;/ U mnie jedynie sprawdzał się spirytus salicylowy ;/ Poprostu nanosiłam go na płatek kosmetyczny i przecieram twarz ;/ wszystkie wypryski wysychały i znikały Smile niesty razem ze skórą ,bo skóra była tak sucha,że po mimo smarowania kremem schodziła płatami ;/.Na szczęście czas trądziku przeminął Smile a zaczął się czas walki z cerą Sad mam cerę mieszaną.Trochę tłusta,trochę sucha Sad Wariactwo Sad 100 różnych kremów Sad Niedawno szukałam informacji na ten temat i natchnęłam się na tą stronkę http://obk.pl/typy-cery-czy-umiesz-je-rozrozniac/ całkiem fajna Smile czy któraś z was używała kosmetyków o których tam piszą??

          Ja też miałam tak - najpierw wypryski, a potem sucha skóra - ale kupiłam odpowiednie kosmetyki i już ok. Grunt, to żeby z niczym nie przesadzić w żadną stronę

          Moje poprzednie tematy:
            15-12-2016 14:22
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            kecorlaig
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 4
            Dołączył: Dec 2016
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #39
            RE: Co na trądzik?
            Tonący brzytwy się chwyta, a ja w pewnym momencie nie widziałam wyjścia z sytuacji: kremy, maści ręcznie robione, a nawet antybiotyki NIC nie pomagały, moja cera cały czas wyglądała tak samo. Oczywiście zmiana diety też była: nie mogłam jeść słodyczy, tłustych rzeczy itd. Lista była bardzo długa. Postanowiłam wypróbować coś, o czym wiedziałam od dawna, ale kto by tam wierzył w takie pierdoły: naturalne, domowe sposoby na trądzik – przecież jeśli coś złego dzieje się z moim ciałem to pomóc może tylko farmakologia, a nie jakieś roślinki. Ale co, kiedy wszystkie wcześniej znane sposoby, zalecenia, maseczki, zmiany diety nie pomagają? Czas sprawdzić na własnej skórze czy aloes pomaga w walce o piękną, zdrową cerę bez trądziku!
            __________________
            moja strona www

            Moje poprzednie tematy:
              18-12-2016 15:29
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              kodzi
              Senior Member
              ****

              Liczba postów: 262
              Dołączył: Dec 2016
              Reputacja: 0
              Status: Offline
              Post: #40
              RE: Co na trądzik?
              Barwa siarkowa bardzo dobra

              Moje poprzednie tematy:
              19-12-2016 19:42
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Odpowiedz 


              Podobne wątki
              Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
                Srebro koloidalne na trądzik luiz 8 976 29-01-2024 21:33
              Ostatni post: Melka
                Picie oleju z czarnuszki na trądzik luiz 10 4,309 26-09-2022 11:06
              Ostatni post: wigzi

              Skocz do:


              Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

              Reklama:


              auto promocje, wyprzedaże

              wyprzedaże, promocje - meble


              Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS