Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Systemy alarmowe
Autor Wiadomość
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Systemy alarmowe
Jeżeli jesteś człowiekiem, który niepokoi się o bezpieczeństwo swojej familii lub firmy to podpowiadam, że warto pomyśleć o założeniu alarmu w miejscu, który będzie informował o niepożądanych gościach. Ja zdecydowałam się na taki u mnie w domu i aktualnie rzeczywiście czuję się stabilnie. Uwierzyłam przedsiębiosrstwu smartsignal.pl.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2018 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Systemy alarmowe
Wydaje mi się, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy ochroniarskiej, która 24h/7 będzie miała oko na obiekt o który się martwisz i w razie zagrożenia w porę zareaguje, nie dopuszczając do tragedii. Bardzo dobre biuro ochrony w Warszawie to Kontra24. Ochroniarze mają duże doświadczenie co przekłada się na jakość ich pracy.

Moje poprzednie tematy:
25-07-2018 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
forten
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Systemy alarmowe
U nas mega sprawdza się Fonex. Firma zdecydowanie zna się na rzeczy. Pierwszy raz nie mamy żadnych awarii w aplikacji na telefonie. Wszystko działa sprawnie i już nawet raz się przydało, bo z naszego Hostelu skradziono... dzwoneczek przy ladzie Smile Szybko udało się namierzyć złodzieja, który przeprosił i wrócił się to parenaście kilometrów Smile

Moje poprzednie tematy:
28-07-2018 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Systemy alarmowe
Mnie od dłuższego czasu zastanawia usługa ochrona mienia Warszawa Mam nadzieję, że uda mi się skorzystać z bardzo dobrej firmy, która się tym zajmuje. Na ten moment ochrona mienia Warszawa to priorytet, ponieważ wybieramy się na wakacje i nie chcemy zostawiać domu bez opieki. A wiem, ze w późniejszym czasie ochrona mienia - Warszawa również mi się przyda, bo czasami tylko same systemy alarmowe nie dają rady.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2018 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lookashek
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Systemy alarmowe
My zainwestowaliśmy w monitoring u jednej z firm zajmującej się ochroną osób i mienia - http://impuls24.pl/. Mamy czujki ruchu i w razie czego najpierw wyje alarm, a potem natychmiast przyjeżdża grupa interwencyjna.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2018 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gregorekrk
Member
***

Liczba postów: 228
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Systemy alarmowe
Dobrym pomysłem i mniej kosztownym jest zamontowanie dobrej jakości drzwi. W mojej firmie oraz domu skorzystałem z oferty verax poznań. Mam zdalny dostęp do urządzeń w moim domu niezależnie gdzie jestem Cool

Moje poprzednie tematy:
15-10-2018 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agax6
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Systemy alarmowe
Ja mam też system alarmujący, nigdy nie wiadomo komu co przyjdzie do głowy. co prawda nie kosztował mało ale zarobiłam na niego z strony https://5tysiecy.pl

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2018 17:18 przez Agax6.)
15-10-2018 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Systemy alarmowe
Myślę, że możesz również sprawdzić propozycje od JBPartner. Ja ostatnio trafiłem na świetne modele KZ13, który zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie ze względu na jakość wykonania i ilość funkcji jednocześnie w rozsądnej cenie. Dlatego jeśli znajdziesz chwilę wolnego to polecam zapoznać się z ich opisem technicznym - https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/760-k...ll-hd.html z ich pomocą można za nieduże pieniądze stworzyć monitoring który będzie w stanie posłużyć Wam wiele długich lat![/align]

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Systemy alarmowe
Jak systemy do zabezpieczenia domu oraz firmy to sprawdź jeszcze portal https://www.sa-portal.pl/ z którego dowiesz się więcej, jak skutecznie się za to zabrać oraz jakie rozwiązania będą najlepsze i do tego zapewnią świetny efekt końcowy, czyli bezpieczeństwo przed próbami włamań.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2019 23:37 przez Emil434.)
06-09-2019 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
berenika22
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Systemy alarmowe
Bezpieczeństwo to podstawa. Zapewnij je domownikom lub pracownikom i śpij spokojnie, nie obawiając się różnego rodzaju zagrożeń. W ofercie sklepu internetowego https://sklepalert.pl dostępne są zestawy alarmowe najlepszych producentów. Jeżeli szukasz niezawodnego alarmu do biura, domu, sklepu, dużej firmy czy mieszkania w bloku, tam na pewno znajdziesz najlepsze rozwiązanie.

Moje poprzednie tematy:
    18-03-2020 13:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Systemy tarasowe Maziaja 2 343 06-03-2024 01:49
    Ostatni post: Areni
      systemy alarmowe warszawa abstergo 10 2,725 30-10-2023 16:33
    Ostatni post: Melka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS