Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skleroterapia na żylaki
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Skleroterapia na żylaki
Czy ktoś z Was miał może ten zabieg? Jak wrażenia? Czy warto jest się zapisać ?
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
19-04-2015 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Skleroterapia na żylaki
Rozumiem,że pytasz się o informacje dla kogoś? Bo jednak młode osoby bardzo rzadko mają żylaki.

Jest wiele informacji na temat zabiegu skleroterapii. Tutaj masz na przykład stronę, na której jest dokładnie opisane czego się spodziewać oraz jakie efekty daje:
http://chirurgianaczyniowagdansk.pl/zabi...roterapia/

Mój tato miał zabieg i jest zadowolony. Minął już prawie rok a żylaki się nie pojawiają. Nie odczuwa również takich dolegliwości bólowych jak wcześniej.
Moje poprzednie tematy:


Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
20-04-2015 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kitin
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Skleroterapia na żylaki
Żylaki to na pewno problem którego nie można lekceważyć takie jest moje zdanie co do metod leczenia to powinien decydować o tym lekarz masz specjalne ośrodki chociażby w Gdańsku - http://flebonet.pl/ z tego co wiem, działają również w innych miastach. Warto chyba udać się do takiego punktu i tam próbować uzyskać pomoc.

Moje poprzednie tematy:
05-07-2015 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Skleroterapia na żylaki
Bzdura, młode osoby też mają żylaki.

Moje poprzednie tematy:
    13-07-2015 12:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AWilkosz
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 2
    Dołączył: Jul 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Skleroterapia na żylaki
    (13-07-2015 12:12)dziewczynaszamana napisał(a):  Bzdura, młode osoby też mają żylaki.

    No właśnie... Ja jestem młoda i mam na piszczeli żylaka, który jest ewidentnie do usunięcia;/ Nie słyszałam wcześniej o tej skleroterapii, ale teraz sobie wygooglałam i chyba się tym muszę mocniej zainteresować.
    Moje poprzednie tematy:


      Wychowanie psa to sztuka, która wymaga nie tylko cierpliwości, ale również pokory.
      14-07-2015 11:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monsoon
      Member
      ***

      Liczba postów: 158
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Skleroterapia na żylaki
      Takie zabiegi, to ostateczność. Sam miałem ogromny problem z żylakami, ale udało mi się go zminimalizować dzięki żelu http://www.lioton.pl/Twoje-zdrowie, który poleciła mi farmaceutka. Niedługo mam zamiar połączyć go z ćwiczeniami i mam nadzieje, że całkiem wylecze się z nich/

      Moje poprzednie tematy:
      26-08-2015 10:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dziewczynaszamana
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,855
      Dołączył: Jul 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Skleroterapia na żylaki
      Ostateczność? Często to jedyne wyjście. Żylaki można także usunąć laserem i myślę, że to słuszne wyjście. Moja znajoma robiła coś takiego. To zabieg, który wchodzi w zakres chirurgii plastycznej Wrocław w Clinicforyou. Myślę, że nie powinno być problemu z umówieniem się na wizytę.

      07-10-2015 13:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zu0816
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 837
      Dołączył: Oct 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Skleroterapia na żylaki
      Żylaki zazwyczaj dotykają osób starszych chociaż spotkałam kilka młodych dziewczyn, które usuwały żylaki... Jeśli podejrzewasz u siebie tą chorobę to myślę, że najpierw warto udać się na USG kończyn dolnych chociażby tu http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-doroslych/ i skonsultować się z lekarzem. Może uda się usunąć je bez konieczności operacji.

      Moje poprzednie tematy:
      12-11-2015 01:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajka22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 550
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Skleroterapia na żylaki
      Zanim zdecydujesz się na inwazyjny zabieg skleroterapii spróbuje leczenia preparatem VARIVE. VARIVE zawiera w składnie mnóstwo składników, które pomagają wyeliminować już istniejące żylaki, a także zapobiegają powstawaniu kolejnych. Krem ten jest bezpieczny, a jego stosowanie według wielu opinii bardzo skuteczne.

      Moje poprzednie tematy:
      30-06-2016 14:43
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Mixii
      Member
      ***

      Liczba postów: 99
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Skleroterapia na żylaki
      Kolega dobrze napisał że trzeba to leczyć najlepiej w prywatnych placówkach. Poczytaj sobie na ten temat chociażby na http://www.kriocentrum.com/ żylaki to obecnie bardzo łatwy do wyeliminowania problem. Trzeba po prostu się zdecydować to wszystko.

      Moje poprzednie tematy:
      18-09-2016 13:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS