Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agencje reklamowe co polecacie?
Autor Wiadomość
AnnaMarie711
Member
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Agencje reklamowe co polecacie?
Ja polecam bardzo agencje marketingową http://sfeo.agency/ . Jeżeli szukacie dobrej reklamy w internecie to powinniście się tam własnie udać. Działania takie jak SEO, SEM to ich specjalność.

Moje poprzednie tematy:
    10-05-2017 10:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ela78
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Agencje reklamowe co polecacie?
    Jeśli ktoś szuka profesjonalistów warto skorzystać z usług http://www.icbmedia.com.pl/ Wiedzą jak ważne jest budowanie marki, zwiększanie świadomości użytkowników. Stawiają głównie na angażujące treści i wartościowy content.

    Moje poprzednie tematy:
    30-05-2017 15:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Arrowedli
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Agencje reklamowe co polecacie?
    Ja polecam freelancerów, zazwyczaj poświęcają więcej czasu na pracę nad poszczególnym klientem niż agencje.
    Moje poprzednie tematy:


      Profesjonalny copywriter z Opola: https://dago.net.pl/
      30-05-2017 17:41
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karina
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 721
      Dołączył: Jan 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Teraz od wszystkiego zatrudnia się agencje, serio nawet dostawcy team bildingu mają wzięcie Smile Jeśli nie wiesz jeszcze na czym polega taki team building to koniecznie przeczytaj sobie artykuł http://www.gammadiscover.pl/wiki/zadania...uildingowe . Mając firmę musisz znać takie podstawe pojęcia inaczej firma może upaść. Pracownicy muszą ze sobą współpracować, dbać o siebie i o innych. Zastanów się nad tym.

      Moje poprzednie tematy:
      30-06-2017 23:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Konstancja99
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 603
      Dołączył: Dec 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      jeśli chodzi o oferta pozycjonowania to mogę wam polecić się fabryka marketingu - http://fabrykamarketingu.pl/ specjaliści którzy naprawdę nie boją się trudnych branży. na pewno na początku warto wysłać zapytanie o wycenę i przygotować sobie budżet na tego typu działania. ale Gwarantuję wam że jak tylko zacznie cię to efekty będą widoczne bardzo szybko

      Moje poprzednie tematy:
      06-07-2017 16:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Lukrecja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,099
      Dołączył: Jan 2015
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Na naszym rynku działa dzisiaj wiele agencji. Przy czym wybierając jakąś konkretną, warto zastanowić się przede wszystkim, na czym szczególnie nam zależy. Jeżeli przykładowo chcemy stać się posiadaczami nowoczesnej strony www, tutaj bez wątpienia warto podjąć współpracę z https://inbmarketing.pl/strony-www-i-skl...ww-lublin/ . W tym przypadku bowiem zaczyna się pracę nad promocją firmy od podstaw, a zatem wykonania interesującej oraz funkcjonalne stronki, dzięki której bez problemu możliwe będą kolejne działania promocyjne.

      Moje poprzednie tematy:
      07-08-2017 00:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      evi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 11
      Dołączył: Feb 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Pozycjonowanie stron internetowych jest dla przedsiębiorców bardzo ważne. Dotyczy to firm zajmujących się produkcją, usługami czy sprzedażą za pośrednictwem internetu. Pozycjonowanie strony internetowej to niestety obowiązek. Oczywiście o ile chce się zaistnieć w Internecie. 93 % Internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. Liczba odwiedzin to miesięcznie 20 mln wejść.
      Jak oni mają znaleźć twoją firmę?
      Do tego potrzebna jest znajomość reguł jakimi kieruje się Google. Reguły te zmieniają się nieustannie co wymaga odpowiedniej znajomości tematu i śledzenia literatury głównie anglojęzycznej. O tym że nie jest to takie proste przekonali się ci którzy dostali wiecznego bana na swojej stronie.
      Najlepiej zaufać firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron z odpowiednim doświadczeniem. Takie warunki spełnia działająca od ośmiu lat firma New Project z Łodzi .

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2018 12:31 przez evi.)
      05-02-2018 12:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nastoletni_grzesio
      Member
      ***

      Liczba postów: 81
      Dołączył: Dec 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Nie zawsze trzeba korzystać z usług agencji reklamowych, czasami lepiej zainwestować ten budżet i samodzielnie poprowadzić małą akcję reklamową. Budżet reklamowy można przeznaczyć np. na gadżety reklamowe (np. poduszki reklamowe), wiadomo wszystkiego sami nie zrobimy, jak no pozycjonowanie czy napisanie strony internetowej, ale możemy np pomyśleć nad marketingiem szeptanym, wystarczy poudzielac się trochę na forach i grupach social media.

      Moje poprzednie tematy:
      05-02-2018 12:51
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ignorantka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 405
      Dołączył: Jun 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Podobno agencja reklamowa stalowa wola może się pochwalić dobrymi kampaniami reklamowymi i wysoką ich skutecznością. Myślę, że warto sprawdzić ich ofertę. Co, jak co, ale takie kampanie warto oddawać w ręce specjalistów!

      Moje poprzednie tematy:
      05-04-2018 10:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      reversa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 414
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Agencje reklamowe co polecacie?
      Są rzeczy w reklamie które możemy zrobić sami, a są takie które powinniśmy oddać agencjom. My jedynie sami to zamawiamy na http://www.izisport.pl/produkty.html gadżety reklamowe i je dystrybuujemy Smile

      Moje poprzednie tematy:
      24-04-2018 15:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jakie okna od firmy Drutex polecacie? alicja930 2 127 29-02-2024 23:53
      Ostatni post: alicja930
        Mechanik - kogo polecacie? lenalenka 5 264 17-10-2023 17:45
      Ostatni post: fatyka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS