Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak pracy :(
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #111
RE: Brak pracy :(
Spróbuj przeglądać różne oferty o prace. Z tego co czytałam to tu GEOPRACA.pl , znajdziesz wiele ofert pracy. I na pewno są to oferty na umowę o prace a nie gdzieś tam na czarno. Dzisiaj w Polsce jest dużo pracy, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.

Moje poprzednie tematy:
22-10-2019 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 666
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #112
RE: Brak pracy :(
Ja pracuję już od dłuższego czasu - w PRO-KOMP i jestem zadowolony. U takiego pracodawcy zdecydowanie warto pracować!
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
24-10-2019 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #113
RE: Brak pracy :(
W sieci co prawda jest mnóstwo ofert pracy. Jednak często jest tak, że ludzie szukają tanią siłę roboczą. A nie specjalistów, którzy wykonają sumiennie pracę w danej branży. Dlatego moim zdaniem warto skierować się do agencji rekrutacyjnej https://www.hrgorecruitment.pl . Oni doskonale znają zapotrzebowanie rynku na poszczególnych pracowników. Także wiedzą, gdzie pchnąć danego fachowca - do jakiej firmy.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2019 13:00 przez jjusti18.)
24-10-2019 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #114
RE: Brak pracy :(
Bezrobocie to wciąż powszechny problem w Polsce. Jest co prawda niższe w stosunku do lat poprzednich, ale do satysfakcjonującego poziomu jeszcze daleko. Ma to oczywiście swoje skutki, o czym przeczytacie tutaj. Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy naprawdę nie trzeba będzie się martwić o pracę i znacznie łatwiej będzie można znaleźć nowe zatrudnienie.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2020 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #115
RE: Brak pracy :(
Dziś można w ogóle pracy nie znaleźć? Przecież i w Urzędach Pracy i na takich stronach https://www.ceneolokalnie.pl/poznan jest pełno ofert pracy. Tylko trzeba albo się do urzędu wybrać, albo przysiąść w sieci i obejrzeć co mają do zaproponowanie właśnie portale ogłoszeniowe. Nie przesadzajmy też z wymaganiami, bo przecież dziś w Polsce prowadzić biznes nie jest łatwo.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2020 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #116
RE: Brak pracy :(
Kto nie może znaleźć porządnej pracy za granicą, a może pracować siłowo, powinien się zastanowić nad pośrednikiem pracy Inserv https://www.inserv.com.pl/ i jego ofertami pracy właśnie na zagranicznych budowach. Zapewniają dobre wynagrodzenie, ale i pakiet medyczny czy przejazd w jedną stronę. To Rzetelna Firma, warto im zaufać.

28-03-2020 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #117
RE: Brak pracy :(
U mnie odwrotnie w związku z tym całym koronawirusem wszyscy z domu pracują i długo się zastanawiałem jak mam monitorować to, czy moi pracownicy pracują tyle, ile trzeba i znalazłem na Vebo.pl program https://www.vebo.pl/keyturion on pozwala na monitorowanie aktywności użytkownika sądzicie, że to wystarczy? Jeżeli są tu jacyś szefowie firm to napiszcie proszę jak sobie radzicie w obecnej sytuacji.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2020 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #118
RE: Brak pracy :(
A co sądzicie o pracy w policji? Ja trafiłam dzisiaj na https://pracawpolicji.pl/psychotesty-do-policji/ i chyba zdecyduję się na psychotesty. Zawsze chciałam pracować w policji, ale nie miałam odwagi. Teraz ta myśl znowu wróciła i chyba tym razem nie odpuszczę.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2020 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czekoladka
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #119
RE: Brak pracy :(
Dużo jest prawdy w tym co piszecie. Szukanie pracy będzie kwestią indywidualną, powiązaną w dużym stopniu z miejscem zamieszkania. Wiadomo iż w większym mieście mamy więcej możliwości, aczkolwiek można też trafić na wyzyskiwaczy. Często firmy potrafią postawić dość nisko poprzeczkę w kontekście zarobków, zwalniając ludzi po kilku miesiącach pracy. W ten sposób możemy nie tylko zmieniać pracę co chwilę, a co gorsza mieć problem z odzyskaniem pieniędzy. Wielu z nas przejrzało na oczy i szukac nowej ścieżki kariery za granicą. Dla kobiet sprawa jest o tyle ułatwiona, że zachodni rynek jest bardzo otwarty na opiekunki osób starszych. Może to być z jednej strony satysfakcjonujące zajęcie, z drugiej możemy zarobić o wiele więcej niż w kraju. Kluczem do sukcesu jest szukanie ofert przez sprawdzone biura, przykładowo - https://www.aterima-med.pl/ może pochwalić się samymi pozytywami jak czytamy w wielu miejscach. Pamiętajmy o jednym, rzetelność w tej branży to podstawa owocnej współpracy.

Moje poprzednie tematy:
    30-03-2020 17:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #120
    RE: Brak pracy :(
    hmm z praca moze byc teraz naprawde ciezko - wiadomo dlaczego...ale istnieja ogłoszenia o prace za darmo na ktorych mozna albo zamieszczac swoje oferty poszukiwania pracy, albo przegladac zamieszczone juz przez kogos. Mysle, ze to dobry sposob na poszukiwanie pracy bez wychodzenia z domuSmile

    Moje poprzednie tematy:
    03-04-2020 18:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Polecicie jakiś sprzęt do pracy z fibrynami i osoczem? pawelpruski 1 79 15-03-2024 15:54
    Ostatni post: miki789
      badania u lekarza medycyny pracy online? ninjaa 8 773 23-10-2023 20:58
    Ostatni post: monikabert90

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS