Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masz firmę?
Autor Wiadomość
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #371
RE: Masz firmę?
A jak często przeprowadzacie w Waszych firmach różnego rodzaju audyty? Ja czytałam ostatnio na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-efektyw...ebiorstwa/ na temat audytów efektywności energetycznej przedsiębiorstwa. Jak widać wykonuje je na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?

Moje poprzednie tematy:
29-10-2021 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #372
RE: Masz firmę?
Od roku prowadzę sklep internetowy i w tej branży ważne jest to by współpracować z firmą, która będzie zajmować się obsługą płatności. Dzięki temu, że płatności są szybko księgowane i klienci są na bieżąco informowani o statusie zamówienia, mają pewność, że ich zamówienie jest realizowane. Jak wszyscy wiemy - każdemu klientowi zależy na szybkiej realizacji zamówienia, a dzięki wsparciu w obsłudze płatności jest to zagwarantowane. Na stronie https://packfully.pl/obsluga-platnosci-p...ego-warto/ można dowiedzieć się o tym więcej. Ja osobiście zdecydowałam się na fulfilment w korzystnych warunkach i nie żałuję. Mam sporo obowiązków, w które wchodzi m.in. realizacja wysyłki zamówień i jakbym dodatkowo miała sama księgować płatności i informować na bieżąco klientów o zamówieniu to pewnie bym zwariowała.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2021 03:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #373
RE: Masz firmę?
Zobacz sobie ofertę projektowanie stoisk targowych cleverframe. Jeśli chcecie jeździć na targi promować swoją firmę to na pewno przyda wam się profesjonalne stanowisko. Potencjalni klienci zwracają na to uwagę.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2021 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #374
RE: Masz firmę?
Jeśli prowadzicie własne firmy to powinna was zainteresować ta oferta tu https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ Zautomatyzowany obieg dokumentów znacznie usprawni pracę w firmie. Porządkuje obieg faktur i korespondencji. Program spełnia wszystkie wymogi dotyczące ochrony danych.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2021 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #375
RE: Masz firmę?
Jeśli prowadzicie własny biznes, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/produkty/podajniki...ibracyjny/ . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz wskazówek na temat podajników wibracyjnych. Uważam, że taka wiedza może okazać się pomocna.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2021 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #376
RE: Masz firmę?
Posiadanie firmy wiąże się z dużą odpowiedzialnością, między innymi z szukaniem różnych partnerów biznesowych. Na przykład skup katalizatorów może nawiązać biznesową współpracę z warsztatami i skupami samochodów, od których będzie kupował zużyte katalizatory.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
09-11-2021 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,005
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #377
RE: Masz firmę?
Zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje odnośnie Pospay ONLINE - [url=https://www.pospay.pl]kasoterminal oniline[/url . Jest to nowoczesne urządzenie, z którego korzystam w moim sklepie i jestem bardzo zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
09-11-2021 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #378
RE: Masz firmę?
Do waszej firmy na pewno przydadzą się wysokiej jakości zbiorniki, które znajdziecie w ofercie https://www.amargo.pl/o-nas/ . Wyróżniają się przede wszystkim wysoką wytrzymałością jak i dobrą ceną

Moje poprzednie tematy:
20-11-2021 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #379
RE: Masz firmę?
Cześć. Wiecie co, ostatnio doszłam do wniosku, że w mojej firmie idealnie sprawdziłby się program, który zajmowałby się czymś takim jak rozliczanie zaliczek. Niestety nie mam pojęcia do kogo mogłabym się z tym zwrócić, więc jeżeli macie dla mnie jakieś firmy do polecenia, to byłabym bardzo wdzięczna

Moje poprzednie tematy:
21-11-2021 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #380
RE: Masz firmę?
Kilka lat temu chorowałam na nowotwór i m.in. wpłaty 1% podatku na mój cel zainspirowały mnie do otworzenia własnej fundacji. Z tego co się dowiedziałam, to zakładanie fundacji na Malcie jest bardziej opłacalne niż w Polsce i na razie się zastanawiam. Do fundacji mam zamiar wciągnąć kilka koleżanek, z którymi się poznałam podczas leczenia szpitalnego. Bardzo ciekawe jest to, że prowadzona działalność w Polsce może mieć siedzibę w innym kraju i to na lepszych warunkach.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2021 20:40 przez kodzi.)
21-11-2021 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaką firmę otworzyć? irena47 39 17,155 01-10-2023 03:52
Ostatni post: biddu
  Jak wybrać najlepszą firmę cateringową na wesele? kardamonka 1 254 30-07-2023 15:49
Ostatni post: scyzoryk22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS