Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masz firmę?
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #321
RE: Masz firmę?
A nie myśli ktoś z Was o tym, aby prowadzić sprzedaż na Allegro? Bo jeśli tak, to ja, w tym celu polecam Wam oprogramowanie od https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza które właśnie miedzy innymi integruje się z Allegro, a całość można jeszcze sobie połączyć z magazynem, aby kontrolować stany magazynowe.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2019 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #322
RE: Masz firmę?
Właśnie założyłam swoją firmę, chciałabym teraz znaleźć idealny lokal do prowadzenia działalności. Niestety bardzo ciężko coś konkretnego znaleźć i liczę, że bardzo pomoże mi strona https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale gdzie widziałam już kilka interesujących ofert.

Moje poprzednie tematy:
01-11-2019 03:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #323
RE: Masz firmę?
Rolnictwo to bardzo ciekawy zawód jeśli mamy do tego serce. Warto też pomyśleć o hodowli zwierząt gospodarskich. Często to idzie ze sobą w parze. Jeśli interesujecie się taką hodowlą to koniecznie poczytajcie też o sorbentach od Vetsorb jak : dodatki paszowe Dbanie o zdrowie zwierząt jest moim zdaniem jedną z najważniejszych kwestii.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #324
RE: Masz firmę?
mi w firmie bardzo ułatwiło życie nawiązanie współpracy z free now, pracownicy często jeżdżą z załatwieniami po mieście, zamawiam przez aplikację, z konta admina mam podgląd do wszytkiego i mogę miesieczne zestawienie sobie zrobić,a rozliczam się przez sap concur

Moje poprzednie tematy:
24-12-2019 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antek_77
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #325
RE: Masz firmę?
InnovaOps zmienia perspektywę patrzenia na procesy biznesowe. Jeżeli do tej pory procesy w firmie były analizowane i usprawniane w oderwaniu od modelu biznesowego mogło to powodować, że większość projektów usprawniających nie przynosiła praktycznie żadnych efektów. W rzeczywistości tego typu projekty generowały głównie koszty.Dzięki wprowadzonym zmianom zasugerowanym przez https://innovaops.pl procesy biznesowe mogą przynosić wymierne korzyści.

Moje poprzednie tematy:
    17-01-2020 14:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melaska
    Member
    ***

    Liczba postów: 118
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #326
    RE: Masz firmę?
    Ja planuje dopiero otworzyć, chciałabym mieć swój salon kosmetyczny. Na stronie https://kazaro.pl/k/11/urzadzenia-kosmetyczne znalazłam już urządzenia niezbędne do wyposażenia takiego miejsca.

    Moje poprzednie tematy:
    18-01-2020 09:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #327
    RE: Masz firmę?
    Prowadzę pralnie od kilku lat. Firma http://www.washservice.com.pl zajmuje się serwisem, są w tym najlepsi. Zawór spustowy do pralnicy kupowałem u nich, bez problemu go wymienili.

    Moje poprzednie tematy:
    20-01-2020 16:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kazmin55
    Member
    ***

    Liczba postów: 153
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #328
    RE: Masz firmę?
    Jeśli planujecie otworzyć lub już prowadzicie własny sklep stacjonarny, to moim zdaniem na prawdę dobrym pomysłem jest zadbać o jego wystrój. Takimi usługami zajmuje się na przykłąd firma Ergo Store . Specjalizują się oni w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni handlowych. Polecam wam sprawdzić ich pełną ofertę

    Moje poprzednie tematy:
    23-01-2020 01:06
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    hutkowa
    Member
    ***

    Liczba postów: 168
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #329
    RE: Masz firmę?
    (24-12-2019 01:39)fromja napisał(a):  mi w firmie bardzo ułatwiło życie nawiązanie współpracy z free now, pracownicy często jeżdżą z załatwieniami po mieście, zamawiam przez aplikację, z konta admina mam podgląd do wszytkiego i mogę miesieczne zestawienie sobie zrobić,a rozliczam się przez sap concur
    fromja zamawiacie przez apke freeNow? czy mają jeszcze jakieś inne udogodnienia dla firm? Widzę sporo ich aut ma mieście, dużo aut równa się krótszy czas oczekiwania na przyjazd

    Moje poprzednie tematy:
    29-01-2020 02:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #330
    RE: Masz firmę?
    Każdy, kto zakłada firmę, potrzebuje profesjonalnej pomocy księgowej, aby ogarnąć ogrom żmudnych obowiązków i utrzymać porządek w firmowej dokumentacji. O tym jak księgowa może ci w tym pomóc, zobacz tu i na tej podstawie, poszukaj zaufanej osoby, która będzie sprawować pieczę nad sprawami twojej firmy.

    Moje poprzednie tematy:
    30-01-2020 10:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jaką firmę otworzyć? irena47 39 17,445 01-10-2023 03:52
    Ostatni post: biddu
      Jak wybrać najlepszą firmę cateringową na wesele? kardamonka 1 271 30-07-2023 15:49
    Ostatni post: scyzoryk22

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS