Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziewczyna
Autor Wiadomość
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #21
RE: Dziewczyna
nie zgadzam sie ;p bez sensu teoria. ma to zastosowanie kiedy idziesz na speed dating. a nie jak juz kazdy kazdego zna, dziewczyna poprostu ma inny gust, i to nie jest tak jak w tych ksiazkach ze mozesz miec kazda, gowno prawda, mozesz sie spodobac jako przyjaciel, ale jesli dziewczyna nie smieje sie z twoich zartow to znaczy ze nie interesuje sie toba, proste, a takie placebo, wkrecanie sobie ze jesli ja czuje sie jak GOSC, to inni tez bd myslec "o ten to jest gosc", gowno prawda. Wygladam tak jak wygladam, mam grono przyjaciol gdzie powiem cos i wszyscy leza a jest takie grono gdzie nie mam ochoty nawet przebywac bo nikt mnie nie polubi, to twoim zdaniem jacky, ja powinienem moc odnalesc sie W KAZDYM mozliwym towarzystwie tylko jesli opanuje mowe ciała i uwierze w siebie, ze to co robie jest spoko.

Kazdy kto nie moze sobie znalesc dziewczyny powinien popracowac nad soba, cos tam zrobic, ale jesli juz jest taka sytuacja ze masz znajomych, masz jakies powodzenie i nagle JAKIEJS sie nie spodobales, to nie jest wcale twoja wina, bd soba, i ciesz sie z tego ze mozesz byc soba dla tych ktorzy na to zasluguja ;p nie zmieniajmy sie dla kogos, bez sensu.
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
18-06-2012 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #22
RE: Dziewczyna
No cóż. Ja się odnajduję w każdym towarzystwie, pod warunkiem że tego chcę. Ale to jest specyfika mojej osoby, jestem tak elastyczny że powinienem mieć ksywę człowiek guma. (chociaż odniesienie do kondona by mi się nie podobało Big Grin )

Co do zmieniania dla kogoś... są impulsy, pod wpływem których sami decydujemy się na zmiany. Każdy dzień, każdy napotkany człowiek i każde doświadczenie nas zmienia, tak działają emocje. I to co powiedziałem to nie teoria, to fakt. Źle mnie zwyczajnie zrozumiałeś, bo nie uwzględniłeś NEURONÓW LUSTRZANYCH. Poczytaj o tym.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
24-06-2012 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziewczyna On line Gemello 15 13,220 27-06-2012 00:55
Ostatni post: Gemello
  Dziewczyna albin1401 7 11,906 17-06-2012 13:30
Ostatni post: Demolition Man

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS