Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warto kupować nowe mieszkania?
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Moim zdaniem lepiej wziąć kredyt hipoteczny i wybudować dom. Patrząc na ceny mieszkań za niektóre kwoty można by postawić naprawdę piękny domek na wsi. Wczoraj oglądałam mieszkanie w Krakowie - piękne było nie powiem ale cena zwaliła mnie z nóg - prawie 600 tysięcy. W życiu bym tyle nie dała i nie rozumiem ludzi którzy są w stanie kupić mieszkanie za taką kwotę. My obecnie wynajmujemy mieszkanie ale jak tylko bedzie możliwość to weźmiemy kredyt i kupimy działkę.

Moje poprzednie tematy:
12-05-2015 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gustav
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Zakup nowego mieszkania to świetna opcja dla osób chcących mieszkać w mieście. Ja np. nie wyobrażam sobie mieszkania na wsi chociaż tak na prawdę na wsi się wychowałem. Lepiej mi w mieście, mam dostęp do wszystkiego. Ostatnio kupiłem mieszkanie w Warszawie i planuję remont. Znalazłem już ekipę remontową na http://imago-remonty.pl/ i pozostaje się do nich zgłosić. Maja ogromne doświadczenie i wykonuja pracę w terminie co mnie bardzo cieszy bo do czerwca chciałbym się wprowadzić na swoje.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2015 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kofeinka
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Mi się wydaje, że lepiej jest kupić dom, albo wybudować taki mniejszy chociażby taki http://www.e-domy.com.pl/e_111.html?idk=3 mieszkania szczególnie nowe są teraz drogie, a ceny nierzadko są takie jak za budowę domu. Wolałabym zainwestować z budowę, nawet na działce oddalonej od dużego miasta, zawsze ma się swój kawałek świata wtedy.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2015 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zelek26
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Tak i nie. Budowa własnego domu ma tą zaletę, że można zaplanować go w najmniejszych szczegółach, ale nad tym trzeba solidnie popracować (i dobrze pilnować ekipy budującej), aby dom nie stał się dosłowną klapą. Przy kupnie domu odpada ten problem, wiadomo w jakim jest stanie, a jeśli nie podoba nam się sciana w kuchni albo inny drobiazg, zawsze można zrobić malutki remoncik.
Domy też nie kosztują wiele, jeśli są z daleka od centrum. Tutaj można zobaczyć, że ceny zaczynają się już od 80 tysięcy, to mało jak na dom, nawet kawalerki kosztują więcej.
Moje poprzednie tematy:


sklep JBL
07-07-2015 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monsoon
Member
***

Liczba postów: 158
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Warto kupować, bo nie musimy ich remontować, a to przecież kosztuje i wymaga czasu. Poza tym w nowym budownictwie zawsze jest ciepło, a w starych bywa tak, że później musimy płacić bardzo dużo za ogrzewanie. Ja swoje mieszkanie kupiłem w http://www.19dzielnica.pl/element/lokalizacja i jestem bardzo zadowolony, bo mam ciepło, słonecznie i wszędzie blisko.

Moje poprzednie tematy:
13-07-2015 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatta
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,124
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Zwykle trzeba je nie remontować, a zrobić od podstaw. Kupujemy je bowiem w stanie deweloperskim.

Moje poprzednie tematy:
    14-07-2015 00:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Sebataa
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: Jun 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Warto kupować nowe mieszkania?
    Oczywiście że warto, tylko że wygodniej jest chyba kupić takie mieszkanie od dewelopera. Czytałam ostatnio że developerzy z poznania mają bardzo ładne oferty mieszkaniowe. Poznań jest teraz prężnie rozwijającym się miastem wiec warto kupić tam mieszkanie.

    Moje poprzednie tematy:
    24-07-2015 20:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    anastazja4390
    Member
    ***

    Liczba postów: 211
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Warto kupować nowe mieszkania?
    Moim zdaniem warto. Uważam, że to dobra inwestycja, aczkolwiek zawsze w tej kwestii można poradzić się doradcy finansowego. Wybierając specjalistę http://www.doradcy-kredytowi.com.pl/ mamy pewność, że podjęliśmy słuszną decyzję.

    Moje poprzednie tematy:
    29-07-2015 19:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Warto kupować nowe mieszkania?
    Wydaje mi się, że warto kupowac nowe mieszkanie. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać swojego wymarzonego mieszkania to zajrzyj tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/wroclaw/23/1/ Mają spory wybór mieszkań w róznych częściiach kraju więc na pewno znajdziesz coś co spełni Twoje oczekiwania co do wymarzonego mieszkania. Możesz też rozważyć kupno mieszkania od dewelopera

    Moje poprzednie tematy:
    30-07-2015 18:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda906
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Warto kupować nowe mieszkania?
    Moim zdaniem gdy mowa o mieszkaniu to warto korzystać z programu rządowego mdm http://www.kredytypozyczki.com/mdm/ . I spełnić po prostu jego warunki. Jest wtedy taniej mieszkanie no i własne a to najważniejsze.

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2015 14:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Nowe auto dajuber 4 134 29-03-2024 21:48
    Ostatni post: dajuber
      Remont mieszkania Jędrzej 527 299,588 06-02-2024 11:08
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS