Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warto kupować nowe mieszkania?
Autor Wiadomość
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #181
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Jaki masz cel mówiąc kupno nowego mieszkania? Jeśli chcesz tam mieszkać to wydaje mi się że tak. Jak masz plan wynajmować to już wszystko zależy, na jakiego klienta liczysz. Zobacz tania energia elektryczna dla spółdzielni pochodzi często z instalacji fotowoltaicznych. Warto sprawdzić czy inwestycja takie posiada. Nawet w lokalach z rynku wtórnego może to obniżyć koszty utrzymania. Z tego powodu, zanim zainwestujesz, uwzględnij również bieżące koszt utrzymania nieruchomości.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2023 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #182
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Pewnie że warto kupować nowe mieszkania, dlatego że są one na nowoczesnych osiedlach gdzie masz całą potrzebną infrastrukturę, garaż podziemny, windę itp. W starych kamienicach tego nie ma i jest to bardzo kłopotliwe. Szukam mieszkania i myślę że zarezerwuję je na osiedlu Ogrody Andersa w Gliwicach

Moje poprzednie tematy:
04-07-2023 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,305
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #183
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/

Moje poprzednie tematy:
04-07-2023 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,034
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #184
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Ze swojej strony mogę Wam polecić portal, który sam regularnie odwiedzam w poszukiwaniu wiedzy i informacji. Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką budowy, ogrodów, aranżacji i projektowania wnętrz, to polecam Wam sprawdzić porady w artykułach na stronie - https://housetips.pl .

Moje poprzednie tematy:
04-07-2023 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #185
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Wiele osób decyduje się na kupno nowego mieszkania dla siebie czy pod wynajem. Na pewno trzeba przemyśleć taką inwestycję, ale znajdziemy dla siebie idealny lokal. Pomoże w tym aplikacja REVA City https://revacity.co/ Tutaj jest wygodna wyszukiwarka i można odkryć mieszkanie w dowolnej lokalizacji.

Moje poprzednie tematy:
12-07-2023 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #186
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Moim zdaniem jak najbardziej tak. Jeśli nie chcemy w nich mieszkać, to możemy zainwestować i wynajmować mieszkania. Samodzielnie jednak trochę ciężko się wszystkim zająć, dlatego warto zorientować się, co dostępne jest na rynku. Ja mogę wspomnieć o zarządcy nieruchomości, np. o firmie Per Modum.

Moje poprzednie tematy:
13-07-2023 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #187
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? W takim razie potrzebujesz Joanny Bogacz! Z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, Joanna Bogacz oferuje szeroki zakres usług, od kupna i sprzedaży po doradztwo podatkowe i prawne. Oferuje również bezpłatne konsultacje dla osób zainteresowanych kupnem lub sprzedażą nieruchomości. Ponadto jej strona internetowa https://joannabogacz.pl/ jest pełna pomocnych zasobów i informacji, które ułatwiają ten proces.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2023 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #188
RE: Warto kupować nowe mieszkania?
Zakup zakup apartamentu pod wynajem może być dobrym pomysłem inwestycyjnym, ale warto dokładnie przeanalizować kilka czynników przed podjęciem decyzji. Należy wziąć pod uwagę lokalizację, popyt na wynajem w danym obszarze, potencjalne zyski i straty, koszty utrzymania oraz zarządzania nieruchomością.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe auto dajuber 4 122 29-03-2024 21:48
Ostatni post: dajuber
  Remont mieszkania Jędrzej 527 298,623 06-02-2024 11:08
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS