Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w Norwegii
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Praca w Norwegii
Szczerze to ja nie chce wyjechać za granice, tylko po przeczytaniu na stronie https://pracawpolicji.pl/ informacji odnosnie tego jak wyglada praca w policji mam zamiar sie zgloosic na testy. Pieniadze sa w miare dobre, praca tez by mi odpowiadała. Co sądzicie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Praca w Norwegii
wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy za granicę co wcale mnie nie dziwi - lepsze perspektywy, wyższe zarobki. Takich ofert pracy warto szukać poprzez sprawdzone agencje. od siebie polecam na pewno Symeon Dolcevita. Mnóstwo sprawdzonych i dobrze płatnych ofert pracy zarówno stałej jak i tymczasowej ( w wielu krajach UE).

Moje poprzednie tematy:
12-09-2022 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Praca w Norwegii
Ja mogę podpowiedziec co do szukania pracy bo widziałam fajne oferty u https://folimpex.com.p l/ Firma się rozrasta i ciągle powiększają załogę. Warto się rozejrzeć tam

Moje poprzednie tematy:
15-12-2022 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Praca w Norwegii
A brał ktoś z Was może kredyt w Norwegii? Nie ukrywam, że poszukuję właściwego doradztwa i może akurat Motty, to będzie właściwa propozycja? Korzystał ktoś?

Moje poprzednie tematy:
31-12-2022 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Praca w Norwegii
(31-12-2022 02:21)alicja930 napisał(a):  A brał ktoś z Was może kredyt w Norwegii? Nie ukrywam, że poszukuję właściwego doradztwa i może akurat Motty, to będzie właściwa propozycja? Korzystał ktoś?

Miałam okazję współpracować z Motty i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to właściwa propozycja na skorzystanie z doradztwa, kiedy chcesz wziąć kredyt w Norwegii Smile

Moje poprzednie tematy:
31-12-2022 02:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Praca w Norwegii
I super...Skoro macie możliwość podjęcia takiej pracy, to czemu nie? Ja teraz znalazłam tutaj https://www.opiekunki365.pl/ możliwość pracy w Niemczech, jako opiekunka dla starszych osób i też mi się spodobała ta opcja. To dobry sposób, aby zyskać nowe kontakty, doświadczenie i lepszą płacę.

Moje poprzednie tematy:
31-12-2022 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Praca w Norwegii
Nie zawsze jest konieczność wyjazdu pracy za granicę w celu poszukiwania stanowiska z dobrymi warunkami finansowymi i jednocześnie dopasowaną do naszych umiejętności, doświadczenia i oczywiście pasji. Możesz zajrzeć bezpośredni do konkretnego portalu pracy, jak FachPraca jeśli aktualnie interesują Cię oferty pracy od zaraz Barcin. Nadal wiele firm szuka dobrych fachowców, także na pewno warto się zorientować. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
12-01-2023 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Praca w Norwegii
Skoro już wskazujecie Norwegię jako kierunek wyjazdu to przy okazji zostawię namiar na portal https://zyciewnorwegii.pl/ z przydatną wiedzą odnośnie życia w tamtym kraju. Jak wygląda kwestia pracy, zamieszkania, prawa, kultury i innych rzeczy. Przyda się na pewno

Moje poprzednie tematy:
29-04-2023 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Praca w Norwegii
Uważam, że dobór pracy jest indywidualną decyzją, która wymaga analizy preferencji i oczekiwań. Przeglądając oferty pracy na stronach takich jak https://fachpraca.pl/oferty-pracy/q/doradca-klienta/ można znaleźć różnorodne propozycje. Jakie jest Wasze podejście do tego typu kwestii?

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2023 15:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Praca pawelpruski 5 483 21-12-2023 15:09
    Ostatni post: barto776
      Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,712 26-11-2023 20:09
    Ostatni post: Aldonka88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS