Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obfite miesiączkowanie
Autor Wiadomość
malgosiaczek
Member
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
obfite miesiączkowanie
mam taki wstydliwy problem Sad mam bardzo obfite miesiączki już nie wiem co robić... Jak mam okres czuję się fatalnie ;/ na dodatek często robi mi sie słabo i jestem blada Sad lekarz powiedział ze to anemia i że tak sie dzieje czasem podczas okresu Sad Probowałam domowymi sposobami uzupełnić zelazo ale nic nie pomogło (jedzenie wątróbki między innymi - bleee) . Dopiero odkąd zaczęłam zażywac chela ferr czuje sie zdecydowanie lepiej Wyniki też się poprawiły. Anemia opanowana Smile) tylko jak opanowac miesiączkę ??

Moje poprzednie tematy:
13-02-2015 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: obfite miesiączkowanie
Powiem tak- obfite miesiączki mogą ale nie muszą powodować anemii. Warto w takim przypadku skonsultować się z dobrym ginekologiem. Miałam podobna sytuację i mimo że teraz jest lepiej to i tak chcę podejść tutaj http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/. Ponoć to najlepszy ginekolog w Warszawie. Może i Twoim mieście znajdziesz jakiegoś specjaliste i sie przebadasz?

Moje poprzednie tematy:
15-07-2015 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olek900
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: obfite miesiączkowanie
Koniecznie udaj się do ginekologa. On będzie wiedział co zrobić z tą dolegliwością. Sama miałam ten problem, miałam tak obfite krwawienia, że musiałam brać leki na ich zatrzymanie...

Moje poprzednie tematy:
    09-09-2015 16:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Cowboy7
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 8
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: obfite miesiączkowanie
    U jakiego lekarza byłaś. Idź do ginekologa. Zbadaj krew. Anemia to raczej za mało krwi, a nie obfite miesiączki...
    Moje poprzednie tematy:


    Ludzka pamięć to prawdziwy skarbiec (...). Problemem jest tylko dobranie odpowiedniego klucza.
    10-09-2015 13:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jamator
    Member
    ***

    Liczba postów: 89
    Dołączył: Aug 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: obfite miesiączkowanie
    Polecam skorzystać z dimedic.eu
    NA tamtej stronie jest dużo informacji o antykoncepcji. Uważam, że tabletki antykoncepcyjne pomogłyby przy bardzo obfitych miesiączkach.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2015 15:01 przez Jamator.)
    27-09-2015 15:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AnnaMaria
    Member
    ***

    Liczba postów: 204
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: obfite miesiączkowanie
    Cześć,

    podczas dojrzewania jest to całkowicie naturalne. Każda kobieta ze względu na buzowanie hormonów może mieć problemy z obfitymi miesiączkami. Jedyną niepokojącą rzeczą tutaj jest prawdopodobny niedobór żelaza i niski poziom hemoglobiny (kojarzone właśnie z anemią, ale niekoniecznie nią będące). Dla zdrowia polecam pić soki z buraków i czosnku, o wiele lepsze niż jakiekolwiek tabletki, a już na bank lepsze, niż tabletki antykoncepcyjne, które mocno rozregulowują układ hormonalny. A jeśli chodzi o komfort? Polecam zamienić podpaski na tampony, ja miałam podobne problemy i czułam gigantyczną ulgę. Korzystam z http://www.myob.pl i jestem zachwycona ich delikatnością, powinny się sprawdzić Wink

    Moje poprzednie tematy:
    22-03-2017 01:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: obfite miesiączkowanie
    Jeżeli masz problem tego rodzaju, na pewno warto postarać się o uzupełnienie żelaza w organizmie, aby nie popaść w anemię. Bądź co bądź, na pewno wizyta w takim miejscu jak http://www.ginekolog-krakow.com.pl/ będzie bardzo wskazana, bo w końcu z czegoś obfite miesiączkowanie musi wynika i zdecydowanie należy to sprawdzić jak najszybciej.

    Moje poprzednie tematy:
    18-04-2017 01:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ms marvel
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: obfite miesiączkowanie
    Kurcze... bardzo Ci współczuje. Ale z obfitą miesiączką chyba nic nie zrobisz. Jedyne co to udaj się do ginekologa, by sprawdzić czy wszystko ok. Najlepiej żeby zrobił Tobie USG. W czasie okresu mocno Cię boli albo w trakcie współżycia? Może to jest nadżerka, moja mama tak miała.

    Moje poprzednie tematy:
      19-04-2017 18:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: obfite miesiączkowanie
      Wydaje mi się że na to nie ma sposobu, niekiedy lekarze mówią że po porodzie to się unormuje, ale to nie zawsze się sprawdza, znajoma urodziła czwórkę dzieci i dalej ma to samo.
      Moje poprzednie tematy:


      Tworzenie stron w rozliczeniu abonamentowym
      09-05-2017 12:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      cukiereczek
      Member
      ***

      Liczba postów: 71
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: obfite miesiączkowanie
      U mnie obfite i bolesne okresy to była norma. Do tego doszła anemia, którą spowodowały własnie te moje krwawienia! Szukałam razem z ginekologiem najprostszego rozwiązania a jako, ze chciałam też stosować antykoncepcję to lekarz zaproponował mi wkładkę levosert. Po 3 miesiącach od założenia wkładki okresy stały się dużo lżejsze, mniej intensywne a wyniki krwi znacznie się poprawiły.

      Moje poprzednie tematy:
      09-05-2017 13:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS