Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obfite miesiączkowanie
Autor Wiadomość
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: obfite miesiączkowanie
Ja miesiączkowałam tydzień, masakra, poszłam potem do Szpitala Mazovia do dr Judyckiej, bo czytałam, zę jest rewelacyjnym ginekologiem, zrobiła mi najpierw usg potem odpowiednie badania, piersi itp, powiedziała, ze mam pcos, wiec miesiączka może tyle trwać co gorsza torbiele na jajnikach kiedyś mogą pęknąć, wiec zaleciła mi lekką antykoncepcję i jest ok

Moje poprzednie tematy:
20-12-2019 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rebeca
Member
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: obfite miesiączkowanie
Na bolesne i mocne miesiączkowanie na pewno pomoże antykoncepcja. Trzeba tylko porozmawiać ze swoim ginekologiem a on już odpowiednio nam dobierze odpowiednią http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owul...ormonalna/ Sama miałam z tym problemy ale od kiedy zaczęłam stosować pigułki to wszystko przeszło.

Moje poprzednie tematy:
    08-02-2020 00:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nastoloatka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #53
    RE: obfite miesiączkowanie
    Ja to jeszcze niedawno jakieś 10 dni przed okresem to strasznie mnie bolały piersi, czułam się ociężała i cały czas bym mogła jeść. No a najgorszy był ten ból podczas pierwszych dni okresu no i jego obfitość. Ale wszystkiemu da się zaradzić, bo zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną i przyjmuję teraz tabletki vines. No i w końcu tych wszystkich bólów oraz ilości zużytych podpasek znacznie się zmniejszyły.

    Moje poprzednie tematy:
    05-03-2020 14:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    venar
    Member
    ***

    Liczba postów: 249
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #54
    RE: obfite miesiączkowanie
    Takie tabletki bierze też moja dziewczyna, zdiagnozowali u niej w szpitalu medicover endometriozę a wiadomo że antykoncepcja przynosi ulgę w początkowym stadium tej choroby podobnie jak ćwiczenia i specjalna dieta

    Moje poprzednie tematy:
    25-03-2020 20:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #55
    RE: obfite miesiączkowanie
    sporo moich koleżanek stosuje tabletki anty na okres tzn zeby meić krócej i mnie jbolesny ale ja bym się na to nie zdecydowała. Tez mam czasem mega bolesny okres ale teraz są naprawde dobre tabletki przeciwbólowe wiec można złagodzić dolegliwości. Ja np biore vwmonis femi i mi szybko przechodzi. Poza dzialaniem przeciwbólowym działa tez rozkurczowo więc nie trzeba brać już niczego dodatkowo

    Moje poprzednie tematy:
    25-03-2020 21:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #56
    RE: obfite miesiączkowanie
    A jak to na przykład jest jak się używa takich nowoczesnych kubeczków menstruacyjnych https://teraznatura.pl/kubeczki-menstruacyjne . Są one wielokrotnego użytku i wyjątkowo higieniczne. Poza tym bardziej się opłaca kupić jednorazowo taki pojemniczek niż kupować regularnie co miesiąc podpaski i tampony. Po prostu wychodzi dużo taniej. Co o tym sądzicie?

    Moje poprzednie tematy:
    23-08-2020 18:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #57
    RE: obfite miesiączkowanie
    Ja też miałam obfite miesiączki i w dodatku znacznie mi się przedłużały. Od swojego lekarza dostałam lek CYCLONAMINE, który mi naprawdę pomógł. Miałam tylko wątpliwości co do tego, jak go stosować ale tutaj https://www.forumginekologiczne.pl/forum...178/1.html znalazłam odpowiedź Smile

    Moje poprzednie tematy:
    22-10-2020 15:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,069
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #58
    RE: obfite miesiączkowanie
    Mnie też bardzo bolał brzuch i miałam obfite miesiączki ale po diagnostyce w szpitalu medicover okazało się że mam endometriozę, mam teraz doskonałą opiekę i moge liczyć na pomoc dietetyka i fizjoterapeuty a dieta i ćwiczenia są bardzo ważne przy opanowaniu tej choroby

    Moje poprzednie tematy:
    25-11-2020 11:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    evelinka23
    Member
    ***

    Liczba postów: 105
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #59
    RE: obfite miesiączkowanie
    Jak krwawienie jest naprawdę obfite to ja bym nie zwlekała z wizytą u ginekologa, moja przyjaciółka kiedyś tak miała i nie było to nic dobrego... Jeśli mieszkacie w Warszawie to polecam umówić się do przychodni Renort RSC https://przychodnie-rsc.pl/ to nowocześnie wyposażone centrum medyczne, gdzie przyjmują doświadczeni specjaliści. U nich każdy pacjent jest traktowany z szacunkiem i empatią, lekarze wyjątkowo mili, wyrozumiali i dokładnie wszystko tłumaczą, pomogli mi wielokrotnie, a więc 3mam kciuki

    Moje poprzednie tematy:
    26-11-2020 13:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #60
    RE: obfite miesiączkowanie
    (09-09-2015 16:28)olek900 napisał(a):  Koniecznie udaj się do ginekologa. On będzie wiedział co zrobić z tą dolegliwością. Sama miałam ten problem, miałam tak obfite krwawienia, że musiałam brać leki na ich zatrzymanie...

    Konsultacja z lekarzem w tym przypadku jest bardzo ważna.


    ----------------

    Polecam artykuł do przeczytania

    https://www.human.edu.pl/jak-ze-spokojem...asny-slub/

    Moje poprzednie tematy:
    13-12-2021 12:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS