Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obfite miesiączkowanie
Autor Wiadomość
Folijka
Member

Liczba postów: 177
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: obfite miesiączkowanie
Wiele z nas się zmaga z różnymi problemami związanymi z miesiączką, nieraz faktycznie niezbędna jest porada u lekarza, ale jeżeli waszym głównym problemem jest złe samopoczucie i ból to można sobie z tym poradzić samodzielnie. Wiele kobiet szuka sposobu na to jak złagodzić ból miesiączkowy, a wystarczy kilka prostych kroków, by te dni stały się przyjemniejsze. Na powyższej stronie znajdziecie kilka istotnych porad jak sobie radzić z tymi dolegliwościami. Proste sposoby, a jakże skuteczne.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2019 07:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member

Liczba postów: 256
Ja mam problem z tymi sprawami. Miesiączkuję nieregularnie, potrafię 2 miesiące nie mieć okresu. Do tego jak już jest to boli mnie strasznie brzuch i mój PMS to czas nie do zniesienia. Wszystko mnie drażni, płaczę bez powodu. Czytałam na https://ktomalek.pl/duphaston-ulotka-cen...ub-4808411o duphastonie. Te tabletki są dla mnie ratunkiem. Odkąd je biorę uregulowały mi się miesiączki i bólu praktycznie nie mam.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 19:14
Bimbambom
Member

Liczba postów: 131
Może być naprawdę bardzo wiele różnych przyczyn takich miesiączek ale na pewno trzeba w tym momencie po prostu pójść do ginekologa. Powinien on wysłać nas na badaniach szczególnie krwi by sprawdzić czy nie jest to na przykład zespół policystycznych jajników albo po prostu coś innego jak na przykład torbiel. Moja ginekolog Barbara Blicharczyk wykryła u mnie pcos.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2019 22:31
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sklep numizmatyczny katowice

dobry adwokat poznań

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS