Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obfite miesiączkowanie
Autor Wiadomość
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: obfite miesiączkowanie
Ja mam problem z tymi sprawami. Miesiączkuję nieregularnie, potrafię 2 miesiące nie mieć okresu. Do tego jak już jest to boli mnie strasznie brzuch i mój PMS to czas nie do zniesienia. Wszystko mnie drażni, płaczę bez powodu. Czytałam na https://ktomalek.pl/duphaston-ulotka-cen...ub-4808411o duphastonie. Te tabletki są dla mnie ratunkiem. Odkąd je biorę uregulowały mi się miesiączki i bólu praktycznie nie mam.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bimbambom
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: obfite miesiączkowanie
Może być naprawdę bardzo wiele różnych przyczyn takich miesiączek ale na pewno trzeba w tym momencie po prostu pójść do ginekologa. Powinien on wysłać nas na badaniach szczególnie krwi by sprawdzić czy nie jest to na przykład zespół policystycznych jajników albo po prostu coś innego jak na przykład torbiel. Moja ginekolog Barbara Blicharczyk wykryła u mnie pcos.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2019 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: obfite miesiączkowanie
W takiej sytuacji nie można bagatelizować nawet niewielkich niepokojących objawów. W klinice Arciszewski można wykonać badania usg w Białymstoku. Wtedy też będzie można mieć pewność, co się dzieje ze zdrowiem. Konieczne jest regularne badanie się u lekarza.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2019 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: obfite miesiączkowanie
Każda z nas jest inna, np. na https://www.myob.pl/twoj-cykl-menstruacy...esiaczkowy jest kilka informacji na temat cyklu miesiączkowego. Ale jeśli uważasz, że miesiączką jest bardzo obfita to najlepiej udać się do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2019 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: obfite miesiączkowanie
U mnie się cykl unormował i też krwawienie miesięczne się zmniejszyło dzięki tabletkom antykoncepcyjnym belara. Wcześniej to był prawdziwy koszmar, kilka dni w strasznych bólach żyłam i było tyle krwi że czasami nawet zwolnienie z pracy musiałam brać

Moje poprzednie tematy:
02-11-2019 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: obfite miesiączkowanie
Jeśli masz zaburzenia miesiączkowania koniecznie zajrzyj na http://www.maciejzalewski.pl/porady-medy...aczkowania i zapoznaj sie z dostępnym artykułem. Poza tym musisz udać się do ginekologa. Doświadczony lekarz na pewno ci pomoże z obfitymi i nieregularnymi miesiączkami.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2019 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: obfite miesiączkowanie
Jak sobie przypomnę jakie ja miałam krwotoczne miesiączki to aż mi się wszystkiego odechciewa. Coś strasznego... potem jak zaczęłam stosować antykoncepcję vines to problem minął, krwawienie nie trwało już tydzien a 3 dni no i pms nie był taki uciążliwy jak kiedyś, więc jest ok

Moje poprzednie tematy:
14-12-2019 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: obfite miesiączkowanie
Odpowiedzi na to oraz inne pytania znajdziecie na stronie https://kobiecystyl.pl/czop-sluzowy-jak-...-odejscie/ . Jest to portal w pełni poświęcony światu kobiet, stąd tez znajdziecie mnóstwo artykułów oraz porad odnosnie zycia codziennego kobiety.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2019 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: obfite miesiączkowanie
Hormeel polecam na zaburzenia miesiączkowania. To nie hormony, lek jest bezpieczny.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2019 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: obfite miesiączkowanie
ja niestety też mam ciężkie miesiączki, przy kobiecych dniach normalnie na kilka dni mnie ścina, koleżanka mi poleciła niezłe tabletki na ból i też działają rozkurczowo vemonis femi, kupiłam sobie bo na dniach mam dostać okres, mam nadizeję ze będą dobrze działały

Moje poprzednie tematy:
18-12-2019 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS