Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka szkoła ?
Autor Wiadomość
fiona11
Member

Liczba postów: 222
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Jaka szkoła ?
veronaa ja też szukałam w Warszawie dobrej podstawówki dwujęzycznej. Zależało mi na placówce z Wilanowa i tak trafiliśmy do szkoły Edison. Po 3 latach nauki mojego dziecka mogę śmiało polecić to miejsce wszystkim rodzicom, którzy są w trakcie poszukiwań, Przemiła kadra pedagogiczna z Panią dyrektor na czele, wysoki poziom nauczania i bardzo przyjazna atmosfera. Szkoła duża wagę przywiązuje też do kwestii bezpieczeństwa uczniów co bardzo sobie chwale.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2018 06:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
forten
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Szkoła ma ogromne znaczenie w rozwoju dziecka, ale nie przeginajmy. Najważniejsze dla dziecka są odpowiednie warunki w domu. Uczyć malucha powinniśmy już od najmłodszych lat! Na stronie internetowej https://www.johnsonsbaby.com.pl/zabawa-i...zace-nauki jest baaaaardzo konkretnie napisane, od czego powinniśmy zacząć i jak powinno to wszystko wyglądać. Dopiero później powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka szkoła będzie odpowiednia - musimy znać jego predyspozycje, a także marzenia i plany na przyszłość. Nikt nie wybierze lepiej niż on sam.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2018 22:22
alicja930
Senior Member

Liczba postów: 438
A może prywatna szkoła podstawowa http://szkola-mentis.edu.pl/ ? Dzieciaki chętnie tam chodzą i mają bardzo fajne zajęcia, z których mogą wiele wynieść i wiele nauczyć się na przyszłość. Moim zdaniem, to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy, aby dziecko uczyło się z radością.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2018 18:26
Tym
Posting Freak

Liczba postów: 1,032
Ale przecież studia nie muszą się wcale wiązać z tym, że trzeba wydać oszczędności całej rodziny, by móc zdobywać wiedzę. Dobrym rozwiązaniem jest chociażby wyjazd zagranicę. Wiele osób teraz decyduje się na studia na Ukrainie, gdzie koszty życia są kilkukrotnie niższe. Wiem, że w http://medycynanaukrainie.pl/ możecie poczytać o studiach medycznych za wschodnią granicą. To może być dla Was świetne rozwiązanie.

Moje poprzednie tematy:
11-06-2018 11:51
jolajw
Member

Liczba postów: 222
Zależy Ci, aby przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Twojego dziecka było jak najlepsze? Zależy mu na dobrych wynikach i chciałby pójść dalej to jakiejś dobrej szkoły? Jeśli tak, to myślę, że warto zapisać dzieciaka na kursy, które przygotowują do egzaminu ósmoklasisty.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2018 12:42
Odpowiedz 

111 222