Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka szkoła ?
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Jaka szkoła ?
A czy ktoś z was jest może po szkole stomatologicznej i chciałby sobie przykładowo wyrobić szkolenie z ortodoncji, protetyki, implantologii etc.? Właśnie znalazłam ciekawą ofertę na stronie https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ . Możecie sobie sprawdzić i przejrzeć w ogóle termin szkoleń. Ja chyba zdecyduję się też na szkolenia od Aesth Medic Trainings.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2019 13:07 przez jjusti18.)
24-07-2019 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Jaka szkoła ?
Różne rzeczy się dzieją w szkołach i jak rodzice to słyszą to nic dziwnego, że też decydują się na prywatne placówki. Można ich znaleźć trochę w różnych miastach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest dość dobrą szkołą, nauczyciele nie wyżywają się na dzieciach.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2019 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Jaka szkoła ?
Może szkoła policealna? Na https://www.kursor.edu.pl/ znajdziesz szkołę z bardzo dobrą ofertą. Sama rozważam zapisanie się na studium policealne. Myślę, ze to świetna alternatywa dla studiów.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2019 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Jaka szkoła ?
Nawet przy wyborze podstawówki ważne jest to jaki poziom reprezenyuje dana placówka. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie i jest o niej głośno. Tutaj dziecko będzie się uczyło w mniejszych klasach i także nauczyciele zapewnią odpowiednie wsparcie, bo mają oni doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2019 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Jaka szkoła ?
W przypadku wyboru szkół, a dokładnie tych policealnych to warto rozważyć opcję Cosinus (ja uczęszczałam do nich w Łodzi) i moim zdaniem mają jedne z najlepszych kierunków (w szczególności medyczne) które mogą ułatwić znacząco znalezienie lepszej pracy. Do tego masz pewność, że zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem ponieważ mają największe doświadczenie na rynku i co chwilę wprowadzają nowe kierunki jak np. Florysta, czy Technik Masażysta których zaczyna brakować, a ilość miejsc pracy stale rośnie.

Ja uważam, że oprócz studiów warto również zwrócić uwagę na propozycje kursów zawodowych, ponieważ są one bardziej konkretne i prowadzone w zakresie danej usługi tak jak w szkole policealnej Cosinus np. manicure hybrydowego, czy liftingu rzęs na których byłam i dzięki temu dużo szybciej załapałam bo miałyśmy świetną Panią instruktor.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2019 12:29 przez IlonaMM.)
29-08-2019 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Jaka szkoła ?
Ja, zakończyłam swoją edukację na liceum. Teraz, dokształcam się, ucząc się głównie języków obcych. Korzystam przy tym z oferty szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ (przed zapisaniem się na kurs, warto wykonać test poziomujący).

Moje poprzednie tematy:
04-09-2019 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
konst
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Jaka szkoła ?
Rok szkolny się zaczął, więc teraz jest najlepszy czas na to, żeby zapisać się na kurs językowy Big Grin Tylko zastanawiam się gdzie. Słyszałem, że fajne kursy są w szkole Berlitz, tej dokładnie: https://www.berlitz.pl/. Wiecie coś na ten temat? Big Grin

Moje poprzednie tematy:
    05-09-2019 10:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MichałWrok
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 436
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #98
    RE: Jaka szkoła ?
    Ja uważam, że jeżeli ktoś ma już pomysł zawodowo na siebie to warto wybrać dobry kierunek szkoły policealnej . Ze swojej strony na pewno mogę zaproponować Ci, abyś zwrócił uwagę na propozycje od Cosinus ponieważ np. w Łodzi mają rozbudowaną ofertę kierunków, ale również kursów jak lifting rzęs, manicure hybrydowy, japoński itd. (oczywiście piszę to z perspektywy czasu, bo teraz z wiadomych przyczyn nie ma takiej możliwości) Tym, bardziej że są one prowadzone przez świetnych specjalistów!

    Moje poprzednie tematy:
    27-05-2020 20:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: Jaka szkoła ?
    Wiadomo, że wybór idealnej średniej szkoły dla siebie nie jest prosty. Ale są też artykuły typu https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...bor-szkoly , które uzmysławiają na co zwrócić uwagę? Jak podjeść efektywnie do tego temat? Jak szukać tej idealnej dla siebie szkoły?

    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2020 07:14 przez jjusti18.)
    28-06-2020 20:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #100
    RE: Jaka szkoła ?
    Wybór szkoły podstawowej również ma duże znaczenie i na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych placówek. Dzięki doświadczeniu nauczycieli dzieci szybko przyswajają sobie wiedzę i też się nie stresują jak muszą iść do szkoły. Nauka w małych klasach to duży plus.

    28-09-2020 16:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Szkoła tańca jaro83 8 1,503 08-09-2023 08:56
    Ostatni post: barto776
      jaką uczelnię wybrać ? Fizjoterapia elenka 11 1,841 22-04-2023 13:57
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS