Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta u ginekologa
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Wizyta u ginekologa
Ja swojego ginekologa znalazlam w gabinecie ultimed.com.pl i powiem Wam szczerze, ze bardzo chetnie zdecyduje sie na wizyte w takim miejscu. Czytalam wiele pozytywych opinii na ich temat, ktore zdecydowanie przekonaly mnie do tego, aby zapisac sie w tym miejscu na wizyte.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2020 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Wizyta u ginekologa
Jeśli chodzi o endometriozę to tu http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-table...ometriozy/ jest bardzo ciekawa publikacja na ten temat. Można ograniczyć jej rozwój dzięki tabletkom antykoncepcyjnym

Moje poprzednie tematy:
31-03-2020 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Wizyta u ginekologa
Moja znajoma z pracy jak była w ciąży to cały czas chodziła do ginekologa z centrum medycznego https://www.neomedica.pl/oferta/specjali...loznictwo/ . Tam znalazła się pod opieką naprawdę bardzo dobrego specjalisty. U niego wykonała wszystko podstawowe badania, a nawet USG 4D.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2020 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,069
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Wizyta u ginekologa
a mój ginekolog zalecił mi właśnie stosowanie papilocare, nie robił dokładniejszych badań ale mówi że na podstawie cytologii można przypuszczać że zmiany są wywołane przez hpv więc nie zaszkodzi zastosować ten żel

Moje poprzednie tematy:
31-03-2020 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Wizyta u ginekologa
Wszystko zależy od dolegliwości. Jeżeli chodzi jedynie o kontrolę to myślę, że wizyta raz na rok u ginekologa będzie wystarczająca. Można wtedy zrobić wszelkie niezbędne badania i jeżeli nic nas nie niepokoi to nie ma potrzeby, by wizyty były częstsze. Co innego, gdy zmagamy się z jakimiś dolegliwościami, bądź jesteśmy po porodzie i mamy na przykład stan zapalny pochwy po porodzie, wtedy wizyta i odpowiednie zadbanie o te miejsce... jest koniecznością.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2020 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Wizyta u ginekologa
Kilka tygodni temu udałam się go ginekologa z problemem nietrzymania moczu, w moim przypadku popuszczanie zdarza się tylko przy mocnym wysiłku fizycznym np. gdy się śmieje albo kicham. Prowadzę swoja firmę, często spotykam się z klientami, wiec dla mnie to duży problem.Lekarz polecił mi sprawdzić tamponu Uritam. Zamówiłam zestaw startowy, a dwa dni później już opakowanie docelowe, bo szybko dobrałam odpowiedni rozmiar. Tampony w 100% spełniają swoje zadanie. Ostatnio użyłam ich przed spotkaniem z klientem, założyłam takie przylegające spodnie i wszystko było super. Nic nie było widać, ani czuć. Potem poszłam jeszcze na trening i mogłam ćwiczyć i wykonać naprawdę ciężkie zadania –podskoki, przysiady itd. a czułam pełen komfort i suchość  Dużym plusem tamponów jest to że łatwo się aplikują i usuwają, dostępne w różnych rozmiarach i wyjątkowo dyskretne – sprawdźcie koniecznie a od razu poczujecie ulgę

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2020 14:10 przez evelinka23.)
19-08-2020 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: Wizyta u ginekologa
Mnie czeka wizyta u ginekologa w przyszłym miesiącu, ponieważ kończą mi się moje tabletki antykoncepcyjne vines. Z pewnością chce je dalej przyjmować bo oczywiście zabezpieczają mnie ale także pozbyłam się problemów z bolącym okresem.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2020 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bimbambom
Member
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: Wizyta u ginekologa
Ja zawsze bardzo krępowołam się takiej wizyty, bo wiadomo są to części ciała których normalnie nie odkrywamy przy innych ludziach więc to dość naprawdę krępujące. ale powiem wam że da się przywyknąć szczególnie jeśli znajdziemy lekarza przy którym w miarę dobrze się czujemy. Obecnie chodzę do dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu i rzeczywiście nie czuję się jakoś bardzo źle na wizytach u pani doktor.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2020 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #79
RE: Wizyta u ginekologa
Wizyty u ginekologa nie należą do najfajniejszych, ale kontrolować się trzeba co jakiś czas wiec są one konieczne. Ja chodzę do poradni MelissaMed w Łodzie https://melissamed.pl/ginekolog . Tam przyjmuje bardzo dobra Pani ginekolog. Prowadziła moją ciążę, teraz też jestem pod jej kontrolą. Naprawdę bardzo miła i rzetelna lekarka Smile

Moje poprzednie tematy:
16-11-2020 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #80
RE: Wizyta u ginekologa
A gdzie chodziłyście/ chodzicie do ginekologa? Pytam, ponieważ zastanawiam się w sumie czy nie zapisać się do Centrum Medycznego NeoMedica https://www.neomedica.pl/ . Ponoć tam mają rzetelnych i profesjonalnych specjalistów. Wiecie, coś więcej na ten temat?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2020 00:06 przez jjusti18.)
16-12-2020 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wizyta u dentysty/ortodonty. kasskins 107 76,075 15-11-2022 14:43
Ostatni post: byniek
  Chciałabym zmienić ginekologa olajamroz 2 1,025 16-03-2020 22:38
Ostatni post: szyszunia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS