Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Autor Wiadomość
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #140
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
my z rodzicami kupiliśmy mojej siostrze jak urodziła wózek i trochę ubranek. Myślę, że to bardzo dobry prezent  Siostra ma jednak spory problem z Maciusiem ponieważ często pojawia się u niego wysypka, chodzi po lekarzach, zmienia mu mleko itd. Ale nawroty wysypki pojawiają się często, niedawno szukała jakiegoś sprawdzonego środka do prania, które by dobrze spierało plamy i nie wywoływało dodatkowo reakcji alergicznej. Sam tez szukałem jakiegoś rozwiązania by pomóc siostrze i Maciusiowi i tak trafiłem na produkt od BioeXperta Eco saszetki poczytałem o nich i zamówiłem. Siostra jest z nich bardzo zadowolona, ponieważ dobrze usuwają zapach z prania i lekkie zabrudzenia, jeśli pierze mocno zabrudzone rzeczy to najpierw to robi w zwykłym proszku do prania, a później pierze za pomocą saszetki, wtedy pranie jest bez zapachu i resztek proszku… Zauważyła, że u Maciusia po założeniu ubranek pranych w saszetce nie ma mocnych zaostrzeń alergii, zatem polecam i wam spróbować tego magicznego produktu

Moje poprzednie tematy:
24-04-2020 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie? - evelinka23 - 24-04-2020 13:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pokój dla dziecka maminka 3 1,143 12-03-2024 11:50
Ostatni post: bluem
  Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,127 13-02-2024 14:02
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS