Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Masz na liście wyprawkowej octenisept lek? Jeśli nie to warto dopisać. Może ci się przydać do pielęgnacji pępka lub oczyszczania skaleczeń. U nas ten lek jest cały czas w domowej apteczce. Ostatnio używałam go do leczenia bólu ucha.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2019 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Jesli chodzi o te nianie elektroniczne to aktualnie raczej bym w nią nie inwestowała tylko zdecydowała się na aplikację Watch Me Sleep. Jest bezpłatna więc to super sprawa, a potrzeba tylko dwa urzadzenia mobilne z Androidem czy iOS’em i możesz kontrolować co robi dziecko

Moje poprzednie tematy:
02-12-2019 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Przede wszystkim, zadbaj o skórę swojego dziecka w taki sposób, aby była ona odpowiednio zabezpieczona. W wyprawce powinien znaleźć się płyn do kąpieli dla niemowląt który będzie bezpieczny, a przede wszystkim delikatny dla skóry Twojego dziecka.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2019 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #134
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://hodowla-marihuany.pl

Moje poprzednie tematy:
07-12-2019 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #135
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Oczywiście, wszelkie oliwki powinny jak najbardziej znaleźć się w takiej wyprawce. Właśnie dlatego zdecydowanie polecam tę ofertę https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty...a-dobranoc . Według mnie mają tam sprawdzone produkty, które są niezwykle delikatne dla skóry dziecka. A jest to bardzo ważne.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
13-12-2019 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #136
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Wśród wyprawki na pewno powinien znaleźć się porządny laktator Smile Mi właśnie tego najbardziej brakowało. Na szczęście mój brat wpadł na ten pomysł i właśnie taki prezent mi podarował na babyshower. Laktator kupił na https://milklab.pl/ i był to świetny wybór, sprzęt sprawdza się super i bardzo mi pomaga na co dzień!

Moje poprzednie tematy:
17-12-2019 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #137
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Moim zdaniem dobrym pomysłem na taki prezent - wyprawkę będą kosmetyki dla niemowlaka. Na pewno się przydadzą, bo odpowiednia pielęgnacja to podstawa, a przynajmniej u mnie bardzo szybko się zużywały, więc taki prezent na pewno byłby praktyczny. Wybór jest bardzo duży, nie wiem ile masz przeznaczonych środków na to, ale możesz zobaczyć kremy dla niemowląt, pielęgnacyjny płyn do kąpieli, mleczko, oliwkę, żel do mycia twarzy, szampon i wiele innych. Można z takich produktów stworzyć naprawdę fajny zestaw.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2020 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #138
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Moim zdaniem jeszcze kołdra bambusowa i poduszka byłaby dobrym rozwiązaniem dla tego maluszka, co ma rączki takie małe, że tylko schrupać. Piękne są te bambusowe rzeczy!

Moje poprzednie tematy:
02-03-2020 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #139
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
Nie zapominajmy o spacerówce. Jeżeli ma być poręczna , prosta w obsłudze ale również solidna , lekka i zwrotna to Euro-cart Spin jest dla was. Do tego posiada fajne zabezpieczenie krokowe i można ją złożyć jedną ręką.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2020 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #140
RE: Wyprawka dla noworodka w rodzinie?
my z rodzicami kupiliśmy mojej siostrze jak urodziła wózek i trochę ubranek. Myślę, że to bardzo dobry prezent  Siostra ma jednak spory problem z Maciusiem ponieważ często pojawia się u niego wysypka, chodzi po lekarzach, zmienia mu mleko itd. Ale nawroty wysypki pojawiają się często, niedawno szukała jakiegoś sprawdzonego środka do prania, które by dobrze spierało plamy i nie wywoływało dodatkowo reakcji alergicznej. Sam tez szukałem jakiegoś rozwiązania by pomóc siostrze i Maciusiowi i tak trafiłem na produkt od BioeXperta Eco saszetki poczytałem o nich i zamówiłem. Siostra jest z nich bardzo zadowolona, ponieważ dobrze usuwają zapach z prania i lekkie zabrudzenia, jeśli pierze mocno zabrudzone rzeczy to najpierw to robi w zwykłym proszku do prania, a później pierze za pomocą saszetki, wtedy pranie jest bez zapachu i resztek proszku… Zauważyła, że u Maciusia po założeniu ubranek pranych w saszetce nie ma mocnych zaostrzeń alergii, zatem polecam i wam spróbować tego magicznego produktu

Moje poprzednie tematy:
24-04-2020 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pokój dla dziecka maminka 3 1,106 12-03-2024 11:50
Ostatni post: bluem
  Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,089 13-02-2024 14:02
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS