Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
terapia uzależnień
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
terapia uzależnień
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://wroblewskiterapia.pl/

Moje poprzednie tematy:
08-05-2021 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: terapia uzależnień
Na szczęście obecnie mamy dostęp do wielu placówek świadczących pomoc w walce z uzależnieniem. Tak naprawdę w każdym większym mieście znajdziemy profesjonalny gabinet. Jednak choć wybór jest spory, warto zdecydować się na placówkę, która cieszy się dobrymi opiniami. Tak było w przypadku mojego wujka, który poddał się wszyciu Esperalu w Łodzi. Specjaliści podeszli z pełnym profesjonalizmem do sprawy i zapewnili adekwatną opiekę.

Moje poprzednie tematy:
10-05-2021 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: terapia uzależnień
To z pewnością jest ogromny problem ale jeszcze nie koniec świata. w końcu jest wiele ośrodków, które niosą pomoc osobom uzależnionym. Wystarczy wybrać odpowiednią. Z mojego rozeznania na bardzo wysoką ocenę zasługuje Ośrodek Terapii Mental Relax. Podopieczni czują się tam jak w domu.

Moje poprzednie tematy:
23-06-2021 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: terapia uzależnień
Dobrze, że takich ośrodków jest sporo, dzięki temu dla każdego, kto potrzebuje pomocy znajdzie się miejsce. Wiem, że jeśli chodzi o województwo małopolskie, to bardzo polecany jest ośrodek Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl z Krakowa.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: terapia uzależnień
Jeśli chodzi o leczenie uzależnienia jakim jest alkoholizm, to też najwięcej słyszałem na temat zaszycia. Nawet mój znajomy korzystał z zabiegu wszycia Esperalu w Świnoujściu. Zabieg wszycia można wykonać w wielu miejscach w Polsce. Podstawowym celem działania Esperalu jest wywołanie reakcji awersyjnej, czyli strachu przed konsekwencjami spożywania alkoholu. W gabinecie lekarz zawsze szczegółowo opisuje działanie wszywki, a także informuje o skutkach spożywania alkoholu decydując się na leczenie farmakologiczne.

19-08-2021 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: terapia uzależnień
Jeżeli chodzi o terapię to ważne jest to, aby postawić na sprawdzony i doświadczony ośrodek który wie jak pracować z osobami uzależnionymi. Dlatego od siebie rekomenduję https://dezyderata.com/terapia/ Tu na pewno otrzymacie pomoc

Moje poprzednie tematy:
31-10-2022 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: terapia uzależnień
W przypadku problemów związanych ze zdrowiem warto skorzystać z usług specjalistów.

automat do wydawania bhp

Moje poprzednie tematy:
02-11-2022 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: terapia uzależnień
Jeśli cierpisz z powodu uzależnień to niekoniecznie musisz korzystać z klinik lub farmakologii bo są alternatywne ale skuteczne metody jak hipnoza regresyjna o której więcej tutaj https://karinaabraham.pl/ Sesja online jest prowadzona pod okiem specjalistów którzy pomogą ci się pozbyć złej energii oraz uzdrowią twoje ciało. Naprawdę warto bo to skuteczna metoda.

Moje poprzednie tematy:
04-11-2022 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: terapia uzależnień
Pobyt w ośrodku może dać spektakularne efekty jeśli chodzi o walkę z nałogami, coś o tym wiem, sama jakiś czas temu to przechodziłam. Jeśli chodzi o mnie, to mam jak najlepsze zdanie na temat NEFO https://nefo.pl/. Możliwość pobytu w ośrodku stacjonarnym czy spotkań zdalnych, w ramach terapii indywidualno-grupowej. Pacjent jest pod nieustanną opieką terapeutów, także po zakończeniu terapii ( wtedy spotkania odbywają się online).

Moje poprzednie tematy:
08-11-2022 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: terapia uzależnień
Jeśli zależy Ci na skutecznej terapii leczenia narkomani to koniecznie zajrzyj na ofertę ośrodka https://nowy-dzien.pl/detoks-narkotykowy-krakow/. Ośrodek zlokalizowany jest w malowniczym miejscu oddalonym od zgiełku miast, wyposażony w korty tenisowe, miejsce na ognisko czy grilla, kryty basen, mini siłownię i saunę. Przyjemna atmosfera ośrodka sprawia, że każdy zaczyna całkowicie inaczej patrzeć na swoje dotychczasowe sprawy. Wysoko wyspecjalizowani fachowcy z dużą skutecznością pomagają wyjść z problemu narkotykowego.

Moje poprzednie tematy:
06-04-2023 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS