Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z komputerem
Autor Wiadomość
marek87
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Problem z komputerem
Bardzo ciężko odzyskać coś na własną rękę i zazwyczaj to nie wychodzi. Możesz się zgłosić do specjalisty, ale po pierwsze to duże koszty, a po drugie też nei jest pewne, że uda mu się odzyskać to czego potrzebujesz. A tak w ogóle zepsuł się konkretnie dysk, czy komputer przestał działać?

Moje poprzednie tematy:
17-04-2015 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rąsia
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Problem z komputerem
Niestety nie wiem czy jest w ogóle możliwe odzyskać utracone dane, pewnie tak, chociaż mi w analogicznej sytuacji się nie udało, a nad komputerem siedziało dwóch "magików", podobnież "najlepszych". I do dziś nie wiem co było przyczyną awarii :-( Teraz jednak się przygotowałem na takiej niespodzianki i zamówiłem sobie coś takiego https://www.nazwa.pl/backup/ Z drugiej strony słyszałem niejednokrotnie że odzyskanie utraconych informacji i dokumentów jest możliwe. w sumie to chyba zależy od indywidualnych przypadków. ja od tego doświadczenia jestem o wiele mądrzejszy i wszystkie ważne rzeczy trzymam na dyskach zewnętrznych. Wiem jaki to "ból" utracić swoją pracę i ją później odtwarzać w pocie czoła. Czego nikomu nie życzę oczywiście.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2015 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Problem z komputerem
Sprzęt czasem płata nam figle sama przekonałam się o tym nie raz. Porad zazwyczaj szukałam w taich poradnikach http://www.morele.net/wiadomosc/mini-pc-jak-wybrac-maly-komputer/1092/ ponieważ tam zazwyczaj są najbardziej kompetentne porady.Możesz próbować właśnie z takimi poradnikami coś zdziałąć jak sama nie dasz rady przejdź się do kogoś kto się na tym zna, a na pewno Ci pomoże

Moje poprzednie tematy:
04-12-2015 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malgosiaszkaradek
Member
***

Liczba postów: 246
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Problem z komputerem
(21-01-2015 16:13)drzewo napisał(a):  Musisz zrobić przywracanie, ale sama sobie chyba nie poradzisz. Informatycy robią takie działania za 50 złotych.

Tanio, ja płaciłam 150

Moje poprzednie tematy:
29-03-2016 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ktora123
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Problem z komputerem
Od pewnego czasu mam problem ze swoim laptopem ciągle się zawiesza kieszonka na płyty;/ strasznie mnie to irytuje;/ i tak ostatnio coraz więcej zastanawiam się nad kupnem komputera stacjonarnego, z tego co pamiętam, że takie komputery są najlepsze niż te laptopy hehhe...ale nie wiem jaki model mam wybrać? jaki polecacie? niby dobry jest ten http://www.vobis.pl/komputer-vobis-samur...41392.html

Moje poprzednie tematy:
08-04-2016 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
namdu
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Problem z komputerem
Z tego co piszesz wynika, że padają Ci podzespoły pcb platinen. Mam mieszane uczucia co do tego, czy rzeczywiście komputery mają przewagę nad laptopami pod względami technicznymi. Ja jednak twierdzę, że wykonanie i materiały są podobne. Inaczej jednak użytkuje się te sprzęty i przez to laptopy są bardziej awaryjne niż komputery.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2016 13:42 przez namdu.)
    18-04-2016 11:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Problem z komputerem
    Zanieś go do serwisu komputerów itprojekt i tam postarają się te dane odzyskać. Ja swego czasu też maiłam taki problem, komputer odmówił posłuszeństwa a bardzo ważne dokumenty szlag trafił. Tak mi się wydawało ale im udało się te dane odzyskać i przy okazji zdiagnozowali problem.

    Moje poprzednie tematy:
    18-05-2016 11:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    czarneszpilki
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 837
    Dołączył: Apr 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Problem z komputerem

    Moje poprzednie tematy:
    29-05-2016 17:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,068
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Problem z komputerem
    Niestety nie mam kompletnie pojęcia nawet przy prostych problemach z kompem, zawsze idę po pomoc do pikomp, wolę oddać sprzęt w ręce fachowców niż coś schrzanić do oporu, można też do nich dzwonić, dojeżdżają do klienta, mają też sporo punktów na terenie mazowieckiego, między innymi Grodzisku Maz, Pruszkowie, Milanówku, Błoniu itp

    Moje poprzednie tematy:
    12-07-2016 19:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Problem nadwagi Tapikur 41 8,266 15-04-2024 10:03
    Ostatni post: dajuber
      Potencja - problem lilka91 62 23,178 18-03-2024 02:39
    Ostatni post: Areni

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS