Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hobby komiksy
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Hobby komiksy
Witam, tak jak w temacie, szukam osób, których hobby są komiksy. Ja zbieram komiksy od jakiś dwóch lat i jestem nimi oczarowana. Najbardziej lubię te stare pozycje, dlatego ciesze się, że trafiłam na ten serwis: www.atomcomics.plmożna w nim upolować pozycję nawet z lat 50.! Ale nie tylko, jeśli ktoś lubi bardziej aktualne pozycje, to można u nich zamawiać przedpremierowe komiksy ze Stanów. Zdecydowanie polecam.

Moje poprzednie tematy:
21-08-2017 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Hobby komiksy
Dla mnie właśnie bardzo dobrym wyborem okazała się inwestycja w https://www.wealthseed.eu/ . Szczerze mówiąc jestem mega zadowolona, dodatkowo tutaj mam też pewność, że moje finanse są bezpieczne

Moje poprzednie tematy:
07-11-2022 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Hobby komiksy
Dla jednego będzie to zbieranie znaczków, dla innego spływ kajakowy, ludzie są różni i każdy znajdzie dla siebie jakieś hobby oczywiście

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
HighIT
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Hobby komiksy
Pasjonuje sie komiksem. Regularnie czytam o nowosciach poslugujac sie stresczeniami https://uniwersumdccomics.com.pl/streszc...dc-comics/

Moje poprzednie tematy:
12-06-2023 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Hobby komiksy
Wiem, że wszyscy mamy różne pasje i hobby, ale dla mnie nie ma nic bardziej relaksującego niż zanurzenie się w dobrej książce. Ostatnio natrafiłem na powieść "Żebrak i mściciel" autorstwa Wojciecha Tut Chechlińskiego https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacj...-msciciel/ i byłem oczarowany.

Moje poprzednie tematy:
13-06-2023 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Hobby komiksy
Komiksy są naprawdę fascynujące i uważam, że ta dziedzina jeszcze nadal jest zbyt niszowa, a szkoda bo powstaje naprawdę mnóstwo super dzieł. Tym bardziej że taki scenariusz do komiksu to kawał trudnej kreatywnej pracy, dopiero później dochodzą rysunki co też przecież cieszy oko. Książki nie posiadają wizualizacji

Moje poprzednie tematy:
22-06-2023 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje nietypowe hobby Karolina00 6 810 24-08-2023 12:50
Ostatni post: fiona11
  Stare komiksy - wycena lirk 1 1,247 21-07-2020 22:03
Ostatni post: dudson

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS