Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędkarstwo
Autor Wiadomość
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Wędkarstwo
(11-01-2018 23:15)Polariw napisał(a):  A apropo wędkowania to w co się najlepiej ubierać? Są jakieś specjalne ciuchy dla wędkarza czy zwykła kurtka przeciwdeszczowa wystarczy ?
Najlepiej mieć coś przeciwdeszczowego jak to militaria.pl/helikon/ponczo_helikon_black_po-mus-po-01_p12078.xml i ciepłe ubranie pod spodem.
(22-01-2018 00:46)kajak napisał(a):  Wędkowanie to długie wysiadywanie i czekanie. Dlatego warto zadbać po prostu o komfort i ubierać się odpowiednio do pogody
Polary dobrze się spisują. Sam mam kilka i rzeczywiście na zimne poranki na rybach są idealne.
(25-01-2018 16:04)Polariw napisał(a):  Ostatnio wszyscy noszą odzież termoaktywną, więc w sumie dla takiego pana co siedzi z wędką chyba też by się to nadało, nie ? Big Grin do tego jakiś mały stołeczek żeby nie siedzieć na ziemi i raczej jestesmy zabezpieczeni przed zimnem Big Grin
Odzież termo to bardziej jak się ruszasz niż jak siedzisz w jednym miejscu. Chociaż same spodnie termo na pewno dodadzą ciepła. Bankowo trzeba mieć jakiś polar albo ciepłą bluzę

Moje poprzednie tematy:
27-01-2018 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajak
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Wędkarstwo
(27-01-2018 20:19)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 23:15)Polariw napisał(a):  A apropo wędkowania to w co się najlepiej ubierać? Są jakieś specjalne ciuchy dla wędkarza czy zwykła kurtka przeciwdeszczowa wystarczy ?
Najlepiej mieć coś przeciwdeszczowego jak to militaria.pl/helikon/ponczo_helikon_black_po-mus-po-01_p12078.xml i ciepłe ubranie pod spodem.
Obowiązkowy bagaż na wypady pod namiot i w góry na dłużej Smile przynajmniej dla mnie

(27-01-2018 20:19)Hozbi napisał(a):  
(22-01-2018 00:46)kajak napisał(a):  Wędkowanie to długie wysiadywanie i czekanie. Dlatego warto zadbać po prostu o komfort i ubierać się odpowiednio do pogody
Polary dobrze się spisują. Sam mam kilka i rzeczywiście na zimne poranki na rybach są idealne.
Ciepłe i wygodne bo luźne i lekkie. Uwielbiam

(27-01-2018 20:19)Hozbi napisał(a):  
(25-01-2018 16:04)Polariw napisał(a):  Ostatnio wszyscy noszą odzież termoaktywną, więc w sumie dla takiego pana co siedzi z wędką chyba też by się to nadało, nie ? Big Grin do tego jakiś mały stołeczek żeby nie siedzieć na ziemi i raczej jestesmy zabezpieczeni przed zimnem Big Grin
Odzież termo to bardziej jak się ruszasz niż jak siedzisz w jednym miejscu. Chociaż same spodnie termo na pewno dodadzą ciepła. Bankowo trzeba mieć jakiś polar albo ciepłą bluzę
Nie no dobrze potrafi ogrzać bielizna termo np pod kombinezonem na nartach

Moje poprzednie tematy:
    28-01-2018 21:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Wędkarstwo
    (28-01-2018 21:46)kajak napisał(a):  Obowiązkowy bagaż na wypady pod namiot i w góry na dłużej Smile przynajmniej dla mnie
    no i przydałoby się coś mieć przeciw owadom w cieplejsze dni

    (28-01-2018 21:46)kajak napisał(a):  Ciepłe i wygodne bo luźne i lekkie. Uwielbiam
    nie gryzie Was ten kołnierz ? to mój odwieczny problem

    (28-01-2018 21:46)kajak napisał(a):  Nie no dobrze potrafi ogrzać bielizna termo np pod kombinezonem na nartach
    oj nie wyobrażam sobie wypadu na narty bez termo, kubka termicznego i ogrzewacza do rąk

    Moje poprzednie tematy:
      03-02-2018 23:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      maciek233
      Member
      ***

      Liczba postów: 110
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Wędkarstwo
      Ja też jestem wielkim miłośnikiem wędkarstwa, zakupiłem sobie ostatnio odzież wędkarską oraz czujnik branie w sklepie https://wedkarstwo.lucio.pl/. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko i mogłem liczyć na całkiem atrakcyjne ceny.

      Moje poprzednie tematy:
      29-03-2018 09:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Wędkarstwo
      (03-02-2018 23:45)diksi napisał(a):  no i przydałoby się coś mieć przeciw owadom w cieplejsze dni
      Jasna sprawa, że do lasu bez deeta sie nie ma co nawet w wakacje ruszac Tongue
      (03-02-2018 23:45)diksi napisał(a):  nie gryzie Was ten kołnierz ? to mój odwieczny problem
      Nie, czas gryzacych kołnierzy juz dawno minął Smile teraz wsyzstko jest pro klient a wiec wygodne i miłe w dotyku. A co lepsze firmy jak helikon daja tez porządne materiały przez co np. spodnie czy tshirt sa dobre i gotowe do noszenia przez wiele lat.
      (03-02-2018 23:45)diksi napisał(a):  oj nie wyobrażam sobie wypadu na narty bez termo, kubka termicznego i ogrzewacza do rąk
      Na kazde pore roku sa inne must have. Teraz ja mam zawsze przy sobie okulary bolle przecwisłoneczne, a na wypad w góry zabieram porządny nóż.

      13-04-2018 00:28
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      huskey
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Wędkarstwo
      Ja nie rozumiem wędkarstwa ale je szanuję. Natomiast rozkładanie 3m wędki tak że tarasuje ścieżkę rowerową to już wg mnie przesada.
      Moje poprzednie tematy:


        https://marciniakogrodzenia.pl/
        22-04-2018 12:53
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        alicja930
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 999
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #27
        RE: Wędkarstwo
        Wszystkich wędkarzy tych mniej i bardziej zaawansowanych zapraszam na stronę bolen.pl/, gdzie kupicie świetne rzeczy w bardzo dobrych cenach. Widziałam tam nawet ostatnio wędkę, o której mówił mój mąż. Może mu to pokażę lub kupię jako prezent?

        Moje poprzednie tematy:
        18-05-2018 21:43
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        jjusti18
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,506
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #28
        RE: Wędkarstwo
        Lubicie wędkować? Ja też Smile . W sumie dla mnie to cały czas coś nowego, bo mąż mnie w to wkręcił... Ale takie łowienie rybek to nawet całkiem fajna sprawa. Teraz planuje sobie kupić takie wędki morskie, które znalazłam w sklepie Boleń http://bolen.pl. Skoro już tak dobrze mi idzie to pomyślałam, że warto kupić coś bardziej profesjonalnego.

        Moje poprzednie tematy:
        11-06-2018 18:02
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Manianna
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 911
        Dołączył: Mar 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Wędkarstwo
        Wędkarstwo jest super ale to sport dla cierpliwych i wytrwałych. Mnie mój mąż zaraził pasją do łowienia ryb Smile Własnie zastanawiam się jakie wytrzymałe wędki karpiowe kupić. W sklepie Duxon mają bardzo duży wybór wędzisk. Może któreś doradzicie?

        Moje poprzednie tematy:
        28-09-2018 12:01
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        piotr_8
        Member
        ***

        Liczba postów: 221
        Dołączył: May 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Wędkarstwo
        W sklepie https://caddis.pl złowisz najlepsze okazje na sprzęt do wędkowania. Sprzęt sprawdzony i polecany przez specjalistów. Pełen wachlarz rozwiązań, począwszy od zestawów dla wędkarzy rozpoczynających swoją muchową przygodę do sprzętu stosowanego przez zawodników profesjonalnych.

        Moje poprzednie tematy:
        30-10-2018 14:46
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS