Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędkarstwo
Autor Wiadomość
marianleski86
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wędkarstwo
Ja uwielbiam jeździć na rybki a zwłaszcza na nocki z bratem Smile


_______________________
Portal Skarboweurzedy.pl a na nim spis urzędów w Skarboweurzedy.pl

Moje poprzednie tematy:
    08-10-2017 18:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda1990
    Member
    ***

    Liczba postów: 150
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Wędkarstwo
    Oj też kocham wędkowanie, jest to jedno z moich ulubionych zajęć Smile A teraz szykuje się już pomału do sezonu zimowego i już zamawiam trochę takiego sprzętu http://bolen.pl/ i zostanie tylko oczekiwanie na pierwszy lud i wyciąganie pięknych okoni Smile

    Moje poprzednie tematy:
    19-12-2017 11:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Wędkarstwo
    Jak jedziecie na dłużej to macie jakieś specjalne krzesła czy bierzecie jakieś stare leżaki czy coś? Ciekawi mnie gdzie takie krzesełka "rybackie" można wgl kupić? W żadnym sportowym nie widziałem.. Pytam z bardzo amatorskiego punktu widzenia Smile

    Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 18:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Wędkarstwo
    (09-01-2018 18:06)Hozbi napisał(a):  Jak jedziecie na dłużej to macie jakieś specjalne krzesła czy bierzecie jakieś stare leżaki czy coś? Ciekawi mnie gdzie takie krzesełka "rybackie" można wgl kupić? W żadnym sportowym nie widziałem.. Pytam z bardzo amatorskiego punktu widzenia Smile
    oczywiście że można kupić, jak kupowałam latarkę to widziałam własnie takie krzesło w militaria

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2018 22:24
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Wędkarstwo
      (09-01-2018 22:24)diksi napisał(a):  oczywiście że można kupić, jak kupowałam latarkę to widziałam własnie takie krzesło w militaria

      Mhm, czyli militaria.pl. Spoko, sprawdzę sobie we Wrocławiu w sklepie. Latarkę do wędkarstwa kupowałaś??

      11-01-2018 19:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Wędkarstwo
      (11-01-2018 19:35)Hozbi napisał(a):  Mhm, czyli militaria.pl. Spoko, sprawdzę sobie we Wrocławiu w sklepie. Latarkę do wędkarstwa kupowałaś??
      nie kupowałam na prezent pod choinkę dla taty, latarkę czołówkę, ludzi siedzieć w warsztacie samochodowym, więc jak jest pod samochodem to sobie zakłada i ma wolne ręce i buzie Tongue

      11-01-2018 22:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Wędkarstwo
      (11-01-2018 22:12)diksi napisał(a):  nie kupowałam na prezent pod choinkę dla taty, latarkę czołówkę, ludzi siedzieć w warsztacie samochodowym, więc jak jest pod samochodem to sobie zakłada i ma wolne ręce i buzie Tongue

      A zdradzisz jaką latarkę zamówiłaś? Bo szukam czegoś dla dziadka na imieniny i chcę coś sprawdzonego Tongue


      A apropo wędkowania to w co się najlepiej ubierać? Są jakieś specjalne ciuchy dla wędkarza czy zwykła kurtka przeciwdeszczowa wystarczy ?

      Moje poprzednie tematy:
        11-01-2018 23:15
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kajak
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 34
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: Wędkarstwo
        (11-01-2018 23:15)Polariw napisał(a):  
        (11-01-2018 22:12)diksi napisał(a):  nie kupowałam na prezent pod choinkę dla taty, latarkę czołówkę, ludzi siedzieć w warsztacie samochodowym, więc jak jest pod samochodem to sobie zakłada i ma wolne ręce i buzie Tongue

        A zdradzisz jaką latarkę zamówiłaś? Bo szukam czegoś dla dziadka na imieniny i chcę coś sprawdzonego Tongue
        Jak szukasz czegoś sprawdzonego to tylko olight. Trochę kosztują ale uwierz, że warto bo żadna latarka im nie dorówna.

        (11-01-2018 23:15)Polariw napisał(a):  A apropo wędkowania to w co się najlepiej ubierać? Są jakieś specjalne ciuchy dla wędkarza czy zwykła kurtka przeciwdeszczowa wystarczy ?
        Wędkowanie to długie wysiadywanie i czekanie. Dlatego warto zadbać po prostu o komfort i ubierać się odpowiednio do pogody

        Moje poprzednie tematy:
          22-01-2018 00:46
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          jjusti18
          Posting Freak
          *****

          Liczba postów: 2,506
          Dołączył: Apr 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #19
          RE: Wędkarstwo
          Ja przyznam się, że bardzo lubię wędkarstwo. Dla niektórych może wydawać się to nudne, ale przecież to świetny sposób żeby się odprężyć, a każda złowiona ryba naprawdę motywuje. Teraz nawet planuję poszerzyć swój zestaw wędkarski o nowsze elementy i znalazłam nawet od tego dobry sklep http://bolen.pl . Zauważyłam, że mają tam szeroki wybór w asortymencie i świetne ceny.

          Moje poprzednie tematy:
          22-01-2018 16:20
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Polariw
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 48
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Wędkarstwo
          (22-01-2018 00:46)kajak napisał(a):  Jak szukasz czegoś sprawdzonego to tylko olight. Trochę kosztują ale uwierz, że warto bo żadna latarka im nie dorówna.

          Kurczę, faktycznie trzeba już uzbierać żeby takiego olighta sobe kupić. Nie ma nic tańszego a równie porządnego ?


          (22-01-2018 00:46)kajak napisał(a):  Wędkowanie to długie wysiadywanie i czekanie. Dlatego warto zadbać po prostu o komfort i ubierać się odpowiednio do pogody

          Ostatnio wszyscy noszą odzież termoaktywną, więc w sumie dla takiego pana co siedzi z wędką chyba też by się to nadało, nie ? Big Grin do tego jakiś mały stołeczek żeby nie siedzieć na ziemi i raczej jestesmy zabezpieczeni przed zimnem Big Grin

          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 16:07 przez Polariw.)
          25-01-2018 16:04
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS