Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na weekend
Autor Wiadomość
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Wyjazd na weekend
to jest super opcja. Ja niestety ferie spędzam w domu, może na przyszły rok coś wykombinuję.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2016 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Wyjazd na weekend
Byłam w Zakopanem w grudniu - było super Big Grin Teraz myślę o krótkim wypadzie do Krakowa. Szukam obecnie noclegu na http://www.apartamentywpolsce.pl/noclegi-krakow/ i robię listę miejsc do zwiedzenia. Obiecałam sobie, ze w tym roku będę zwiedzać Polskie miasta i mam zamiar dotrzymac słowa Smile

Moje poprzednie tematy:
12-02-2016 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helenaa91
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Wyjazd na weekend
Od siebie mogę polecić Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie - byłam tam na weekendowym wyjeździe jesienią i wspominam ten weekend wyjątkowo dobrze. Okolice bogate są w liczne we wspaniałe krajobrazy, m.in. fantastyczne skały wapienne, jaskinie, oraz źródła - polecam. Jeśli kiedyś się tam będziecie, to polecam hotel "Kochanów" http://www.kochanow.pl

Moje poprzednie tematy:
25-02-2016 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loriena
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Wyjazd na weekend
Jeżeli planujemy jakiś wyjazd i zdarza się, że nie mamy z kim zostawić naszego pupila, a nie możemy go wziąć ze sobą, to dobrym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie ze sprawdzonego hotelu dla psów. Taki jest hotel U zoopsychologa http://psipensjonat.com.pl/o-nas zlokalizowany niedaleko Warszawy.

Moje poprzednie tematy:
19-04-2016 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Wyjazd na weekend
Na weekend warto jechać w góry o każdej porze roku. Tam zawsze znajdziemy coś interesującego do roboty Smile Mogę polecić dodatkowo noclegi Czorsztyn - byłam tam kilka razy i okolica jest przepiękna. Warto się tam wybrać.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2016 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Wyjazd na weekend
Ja na weekend chciałabym się wybrać do Spa.
Znalazłam piękny hotel SPA w górach i zastanawiam sie nad rezerwacją. Już dawno nigdzie nie byłam i potrzebuję chwili dla siebie. Spa to chyba najlepsza opcja Smile

13-05-2016 06:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asap
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Wyjazd na weekend
Ja rozważam wyjazd do Poznania - nigdy tam nie byłam, a to trochę wstydSmile Chciałabym zobaczyć Ratusz, Stary Browar i te magiczne kolorowe domkiSmile No i wiadomo, jak zawsze trzeba odwiedzić ZOO i myślę też o tym laserowym paintballu ale to juz niekoniecznie na wyjeździe. Ogólnie sporo się dowiadywałam o różnych miejscach no i już mnie tam ciągnieSmile Dodatkowo hotel w Poznaniu musi znajdować się w centrum bo zakładam, że będę odwiedzać nie tylko zabytki ale też knajpeczki wiec chciałabym mieć blisko do noclegu. Coś jeszcze powinnam zobaczyć lub wziąć pod uwagę?

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2016 15:15 przez asap.)
    15-05-2016 15:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    gufi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Wyjazd na weekend
    A może Kraków? http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-aparta...-krakowie/ Jeżeli zapewnimy sobie komfortowy nocleg na weekend w Krakowie, będziemy spokojni o nasz pobyt, mogąc czerpać z niego pełnymi garściami. Zanim dokonamy rezerwacji noclegu na weekend w Krakowie powinniśmy przygotować sobie wstępny plan pobytu, aby wiedzieć, czy lokalizacja wybranego miejsca noclegowego będzie dla nas atrakcyjnym punktem startowym do codziennego zwiedzania.

    Moje poprzednie tematy:
    17-05-2016 22:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hokus
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Wyjazd na weekend
    Ja po prostu sugeruję wypad do Bukowiny, jeśli ktoś lubi klimaty górskie i wypoczynek. Mogę też polecić sprawdzony pensjonat dla zainteresowanych http://willamajerczyk.com/

    Moje poprzednie tematy:
    19-05-2016 16:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Fairy13
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 37
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: Wyjazd na weekend
    Po ostatnim wypadzie na weekend poza miasto-> gdzie złapał nas solidny deszcz i silny wiatr nie opuszczał przez cały weekend, postanowiłam przed każdym takim wyjazdem 3 razy się zastanowić i posprawdzać dobrze pogodę. Dlatego od tamtej pory korzystam z : https://www.gismeteo.pl/ znacie ten serwis ?

    Moje poprzednie tematy:
      19-05-2016 23:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Gdzie na weekend? Anja 2 1,914 28-10-2022 12:53
      Ostatni post: pieknyolek
      Shocked Gdzie z dzieciakami na weekend? kucharskaklara 3 1,974 12-05-2019 14:15
      Ostatni post: ArekW

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS