Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na weekend
Autor Wiadomość
hipciowiia
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Wyjazd na weekend
Czołem. Co prawda jest już po sezonie walacyjnym, jednakże uważam, że to optymalny moment na zagraniczne wakacje. Zależy mi jednakże na tym, żeby wyjazd był w najwyższym stopniu bezpieczny. Zastanawiam się w tym momencie, czy takie porady jak na wakacje na Krecie (polisaturystyczna.pl) będą stosownym wariantem.
Moje poprzednie tematy:


    Życie jest tym, co się wydarza, kiedy Ty jesteś zajęty robieniem innych planów. John Lennon
    13-09-2018 13:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    orzeszkowa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #152
    RE: Wyjazd na weekend
    @elenka mazury - miłość od zawsze Wink to jest po prostu to czego ludzie nie doceniają, bo z dala od parawanów i plaży, gdzie dosłownie nie ma gdzie wcisnąć palca w sezonie. Tu sie naprawde odpoczywa! Dla mnie number one to jednak niezaprzeczalnie Giżycko! Wpadamy tam tez czesto poza sezonem z dzieciakami na weekend zeby po prostu odetchnąć. Swietne miejsce na wypad z rowerami. Szlaków nie brakuje i to z krótszymi i dłuższymi trasami. Tam naprawde sie odpoczywa, a i miejsc do zwiedzania nie brakuje

    Moje poprzednie tematy:
    15-09-2018 19:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    EmmiliaF
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 46
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #153
    RE: Wyjazd na weekend
    Powiem wam że ja zdecydowanie wole parę razy w roku wyjechać na takie weekendowe wypady, niż raz na tydzien na takie typowe wakacje. Choć wiadomo, że jedno z drugim nie musi się wcale wykluczać. Zobaczcie sobie bardzo fajny domek w Beskidach http://willajasien.pl Miejsce jest przepiękne, może tam pojedziecie

    Moje poprzednie tematy:
    17-09-2018 16:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ela78
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #154
    RE: Wyjazd na weekend
    Ja bardzo chciałabym pojechać na weekend do Warszawy, byłam tylko raz ale nie zdążyłam wszystkiego pozwiedzać, wspominam tam pobyt bardzo miło, nawet poszłam na obiad do eleganckiej restauracji Akademia, myślałam że zabulę słono ale nie, porcje duże i bardzo smaczne. Ktoś już jadł w tej restauracji ? Jak wam smakowało jedzenie ?

    Moje poprzednie tematy:
    19-09-2018 11:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #155
    RE: Wyjazd na weekend
    Proponuję trochę o tym poczytać na blogu - https://www.luxclub.pl/givenchy/ - wtedy dowiesz się jak podejmować rozważne decyzje, tak by były jak najbardziej luksusowe.

    Moje poprzednie tematy:
    22-09-2018 16:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Gerwazy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #156
    RE: Wyjazd na weekend
    Ja ostatni weekend spędziłem w Górach Stołowych i wybrałem Hotel Kudowa polecam to miejsce. Super kuchnia, zaplecze spa można odpocząć i naładować baterie.

    Moje poprzednie tematy:
      01-10-2018 12:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      barto776
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,034
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #157
      RE: Wyjazd na weekend
      Przy wyjeździe nie zapomnijcie o biletach na komunikacje, a w razie czego możecie je zakupić w każdej chwili telefonem https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komuni...y-suwalki/

      Moje poprzednie tematy:
      01-10-2018 15:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      veronaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 466
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #158
      RE: Wyjazd na weekend
      Całą rodziną uwielbiamy podrózowac i chętnie wyjeżdzamy na takie krótkie, weekendowe wypady. W najbliższym czasie zamierzamy odwiedzić stolicę i zatrzymamy się w hotelu Double Tree by Hilton. Dlaczego właśnie tam ? po pierwsze miałam okazję już tam być kilka razy i mam pewność, że warunki są bardzo komfortowe. Poza tym hotel zapewnia sporo atrakcji dla najmłodszych http://www.doubletreewarsaw.pl/atrakcje-dla-dzieci. Jest kids club, sala zabaw w ogrodzie i specjalna strefa dla dzieci na basenie. Wszystko wskazuje na to, że to będzie świetnie spędzony czas Smile

      Moje poprzednie tematy:
      03-10-2018 16:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      helena_trojanska
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #159
      RE: Wyjazd na weekend
      (19-09-2018 11:43)Ela78 napisał(a):  Ja bardzo chciałabym pojechać na weekend do Warszawy, byłam tylko raz ale nie zdążyłam wszystkiego pozwiedzać, wspominam tam pobyt bardzo miło, nawet poszłam na obiad do eleganckiej restauracji Akademia, myślałam że zabulę słono ale nie, porcje duże i bardzo smaczne. Ktoś już jadł w tej restauracji ? Jak wam smakowało jedzenie ?

      Niedaleko Warszawy, około 10 km znajduje sie Hotel Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl/ To bardzo elegancki hotel z mega pyszną kuchnią. Z uwagi na bliska odległość od Warszawy idealnie nadaje sie na bazę wypadową do zwiedzania Warszawy i okolic. Zerknij sobie w ich ofertę, warto.

      Moje poprzednie tematy:
      05-10-2018 17:07
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      charlotte
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,281
      Dołączył: Jun 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #160
      RE: Wyjazd na weekend
      Ja ostatnio trafiłam na https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie...rzem-2018/ i myślę o wyjeździe z dziećmi na Halloween. Zawsze spędzliśmy ten dzień w domu a w tym roku chciałabym wyjechać na kilka dni i miło spędzić ten czas. Zwłaszcza, ze będzie sporo atrakcji.

      Moje poprzednie tematy:
      18-10-2018 20:53
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Gdzie na weekend? Anja 2 1,914 28-10-2022 12:53
      Ostatni post: pieknyolek
      Shocked Gdzie z dzieciakami na weekend? kucharskaklara 3 1,972 12-05-2019 14:15
      Ostatni post: ArekW

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS