Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na weekend
Autor Wiadomość
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Wyjazd na weekend
ja w planach na weekend mam szybki wyjazd do stolicy, znalazłam fajny hotel okolice warszawy W którym chciałabym zabukować nocleg, Wole w hotelu w okolicach Warszawy ponieważ w samym centrum jest to dość problematyczne a w hotelu w okolicach warszawy miałabym dużo wiecej ciszy. Mam nadzieje ze uda mi się wynajac tutaj pokoj.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2018 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Wyjazd na weekend
Ja najczęściej decyduję się na wyjazd na weekend, kiedy potrzebuję odpocząć. A odpoczynek to dla mnie wyjazd w jakieś piękne i spokojne miejsce, gdzie mogę podziwiać piękno natury i przyrody. W najbliższych plan mamy Kazimierz Dolny i planujemy nocleg w tym miejscu http://villabohema.pl/ bo noclegi są w fajnym miejscu i można skorzystać z różnych udogodnień, bo w Villi znajduje się SPA.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2018 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Wyjazd na weekend
Jeśli chciałbyś wybrać się na wyprawę do Poznania a nie wiesz za bardzo jak zorganizować ten wyjazd to zalecam portal visitpoznan.info, gdzie znajdziesz najpopularniejsze miejsca do objechania i ciekawe wskazówki jak spędzić bombowo ten czas. Ja będąc w Poznaniu, używałam tej strony. Było ekstra.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2018 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szybinka76t
Member
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: Wyjazd na weekend
Jeśli posiadasz spółkę i potrzebujesz przygotować szkolenia czy przygotować konferencję to super alternatywą jest bernardynka. Jest to także ośrodek wypoczynkowy, w którym w całkowicie możesz odetchnąć lub pojechać z rodziną na wczasy. Ja zaczerpnęłam z czaru tego ośrodka. Było fantastycznie. Zalecam domki ślesin.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2018 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Wyjazd na weekend
Moim zdaniem powinniście dwa trzy razy sprawdzać, czy wybieracie odpowiedni hotel. Ja czytam wiele artykułów na ten temat i znalazłam też jeden http://www.e-konferencje.pl/artykul/leas...iala/2625/ jak działa taki leasing pościeli, jakie tekstylia wybierane są do hoteli. Według mnie to bardzo fajna strona, dzięki której całkiem inaczej patrze na wybór noclegu.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2018 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
julek1
Senior Member
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Wyjazd na weekend
Chcesz wyjechać na weekend do Wrocławia swoim samochodem. Z parkingiem http://www.pegaz.carpark.com.pl nie będziesz miał problemu aby zostawić swoje auto blisko centrum i iść spokojnie zwiedzać to piękne miasto.

Moje poprzednie tematy:
    27-08-2018 12:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #147
    RE: Wyjazd na weekend
    SPA jest zawsze dobrym pomysłem na weekend. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, tym bardziej we dwoje. Myślę, że może Wam spodobać się Pałac Domaniowski, który jest położony nad przepięknym zbiornikiem wodnym - Zalewem Domaniowskim. Na stronie https://palacdomaniowski.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

    Moje poprzednie tematy:
    27-08-2018 13:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #148
    RE: Wyjazd na weekend
    My teraz w weekend byliśmy w https://www.bursztynowewzgorze.info/ w Sianożętach. Bardzo nam się tam podobało i udało nam się zarezerwować pokój na sylwestra Big Grin Już nie mogę się doczekać! Pokoje i apartamenty są bardzo komfortowe, czyste i ładnie urządzone. Dobrze się tam czuliśmy i na pewno będziemy polecać znajomym. Wreszcie odpoczęliśmy!

    Moje poprzednie tematy:
    27-08-2018 23:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #149
    RE: Wyjazd na weekend
    gdybyście szukali jakiegoś ciekawe miejsca na weekend na mazurach to polecam Bajkowy Zajątek w Guzowym Piecu. Dobra lokalizacja, świetne warunki. Możliwość zakwaterowania w komfortowych pokojach lub całorocznych domkach stylizowanych na styl warmiński. Smaczna regiona kuchnia, mnóstwo atrakcji dla każdego.

    Moje poprzednie tematy:
    29-08-2018 18:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamila_7
    Member
    ***

    Liczba postów: 218
    Dołączył: Jul 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #150
    RE: Wyjazd na weekend
    My się nie mogliśmy spakować na wyjazd weekendowy. Na szczęście szybka akcja w internecie, poszukałam i kupiłam na przyszłość poręczne walizki w sklepie https://sklep.dielle.pl tak, aby już następnym razem taka sytuacja nas nie zaskoczyła.

    Moje poprzednie tematy:
      13-09-2018 12:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Gdzie na weekend? Anja 2 1,918 28-10-2022 12:53
      Ostatni post: pieknyolek
      Shocked Gdzie z dzieciakami na weekend? kucharskaklara 3 1,983 12-05-2019 14:15
      Ostatni post: ArekW

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS