Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trójkołowy chopper
Autor Wiadomość
fiola
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
trójkołowy chopper
Skóra, fura i komóra, czyli stereotyp jak wyrwać laskę. Skoro skóra to może zamiast merca ze szrotu w Niemczech lepiej choppera. Ponoć marzenie większości kobiet to facet z Harley-Davidson. Najlepiej by nie było problemów na zakrętach Tri Glide - „trójkołowy Cadillac” http://www.motogen.pl/Harley-Davidson-Tr...19324.html .
[Obrazek: harley-davidson_tri_glide_3.jpg?aKma36lopYPW2NbeV5Nn]
Kobiety nie zawsze wiedzą że jak się jedzie na motorze to trzeba się trzymać kierującego i robić dokładnie to co on. Niektóre uważają że dla równowagi gdy on kładzie się na jedną stronę ona dla równowagi powinna pochylić się na drugą dla przeciwwagi. CO do skóry to oczywiście z wyhaftowaną nazwą jakiegoś zakonu motocyklowego. Co do komór to chyba już nie są trendy, zwłaszcza że takie motory kosztują i raczej kupują je otyli panowie, o słabym już wzroku, wolący klawisze wielkości 50 groszówek, jakie mają słuchawki dla "moherowej młodzieży" z telefonii Rydzyka.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2014 22:37 przez fiola.)
20-09-2014 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ola24
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: trójkołowy chopper
ooo bardzo mi się podobają takie motorki Smile) Facet na nim wygląda tak bardzo męsko ah oh Big Grin
Moje poprzednie tematy:


    intra-biznes
    23-09-2014 14:20
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: trójkołowy chopper
    Obserwuj ogłoszenia, które są tutaj https://samochodyio.pl/motocykle na stronie. Być może coś takiego się trafi. Faktycznie wygląda rewelacyjnie. Pewnie też sporo kosztuje. Czasem jednak warto zapłacić więcej za luksus.

    Moje poprzednie tematy:
    06-09-2017 22:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,312
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: trójkołowy chopper
    Ja tam raczej jest zwolenniczką 2 kółek. Ten tutaj https://www.kawasakisklep.pl/pl/ salon Kawasaki ma ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Z tego co wiedzę, to jest tam sporo różnych zniżek, wiec można zaoszczędzić nie tylko czas na szukaniu, ale również pieniądze.

    Moje poprzednie tematy:
    11-12-2017 02:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS