Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własna firma
Autor Wiadomość
alicja930
Senior Member

Liczba postów: 438
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: własna firma
A może własny sklep internetowy? Ja zawsze marzyłam o tym, aby taki posiadać, ale to daleka wizja mojej przyszłości. Jednak osobom, które są blisko takiego celu polecam bardzo fajną integrację, która znajduje się tutaj. Polega ona na połączeniu systemu płatności i aplikacji, która pomaga w prowadzeniu sklepu. Wydaje mi się, że to bardzo fajna opcja dla mniejszych i większych firm. Spróbujcie, a na pewno przekonacie się, że to świetna możliwość.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2018 13:49 przez alicja930.)
20-03-2018 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TrestoRtyR
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Hej! Jeśli prowadzicie swoją firmę i zdarzają się wam problemy z płatnością należności to warto zainteresować się faktoringiem odwrotnym. Co to jest? O tym możecie sobie poczytać na http://faktoring.biz/faktoring/jak-dzial...-odwrotny/. Wszystko tam jest szczegółowo wytłumaczone, także na pewno znajdziecie wiele odpowiedzi Smile

Moje poprzednie tematy:
    21-03-2018 14:14
    mamakaroliny
    Member

Liczba postów: 249
    Zawsze zdarzy sie taki klient ze mam problemy ze ściagnieciem płątnosci, no cóz, na szczescie nigdy nie musiałam wkraczac na drogę sądową. Nie tak dawno kupiłam nowy budynek pod działalność i aktualnie sporo inwestuje w meble biurowe i wyposażenie, aktualnie mysle nad zakupem budki telefonicznej http://www.budkitelefoniczne.pl/ Chwila spokoju i przywatności podczas rozmowy telefonicznej napewno się przyda. Dbam o pracowników Smile

Moje poprzednie tematy:
    21-03-2018 14:51
    zosienka
    Senior Member

Liczba postów: 665
    A gdyby tak pomyśleć o biznesie związanym z suplementami diety? Obecnie suplementy są bardzo "modne", często się z nimi spotykam. Sama też przyjmuję różne tabletki. Jeśli chodzi o produkcję to warto zapoznać się z ofertą firmy http://tantus.pl/. Wydaje mi się to całkiem dobrym rozwiązaniem.

Moje poprzednie tematy:
    22-03-2018 11:29
    entuzjak
    Junior Member
    **

Liczba postów: 2
    (21-03-2018 14:14)TrestoRtyR napisał(a):  Hej! Jeśli prowadzicie swoją firmę i zdarzają się wam problemy z płatnością należności to warto zainteresować się faktoringiem odwrotnym. Co to jest? O tym możecie sobie poczytać na http://faktoring.biz/faktoring/jak-dzial...-odwrotny/. Wszystko tam jest szczegółowo wytłumaczone, także na pewno znajdziecie wiele odpowiedzi Smile

Fajnie, jednak dobrze się czegoś nowego dowiedzieć, szczególnie, że sporo w mediach tego faktoringu

Moje poprzednie tematy:
      27-03-2018 20:55
      fiona11
      Senior Member

Liczba postów: 261
      Zawsze można też pójść we franczyznę i otworzyć na przykład punkt odbioru paczek kurierskich. Coraz częściej klienci wolą korzystać z takiej opcji gdy mogą odebrać paczkę we wskazanym przez siebie punkcie. Tu znajdziecie więcej informacji na temat współpracy z firmą E-speedpak https://www.e-speedpak.net/punkty-paczkowe-e-speedpak. Ja sama poważnie zastanawiam się nad takim biznesem, co sądzicie ?

Moje poprzednie tematy:
      30-03-2018 07:57
      pannaewelina
      Junior Member
      **

Liczba postów: 4
      We własnej firmie trzeba myśleć jednocześnie o wszystkim. Aktualnie pomimo okresu świątecznego mam na głowie wymianę klap regulujących przepływ spalin na model zaprojektowany przez firmę https://dsm-tech.dudaone.com/. I to jest duży minus bycia właścicielem firmy.

Moje poprzednie tematy:
        31-03-2018 18:13
        spryciula13
        Senior Member

Liczba postów: 318
        z Franczyzą trzeba uważać, można się nieźle naciąć, wiele firm oferuje i obiecuje cuda na kiju a potem się zostaje z wszystkim samemu. Aby uniknąć takiej sytuacji najlepszą opcja będzie wycena przedsiębiorstwa http://www.glc.pl/wycena-przedsiebiorstw/ Dzięki której będziemy mieli pewność czy firma o której franczyzę zabiegamy jest wogule warta naszej uwagi.

Moje poprzednie tematy:
        02-04-2018 21:06
        entuzjak
        Junior Member
        **

Liczba postów: 2
        Największym problemem jest oczywiście fiannsowanie, w końcu 75% frm upada w trakcie pierwszych 2, czy 3 lat. Także trzeba dobrze przemyśleć model biznesowy, żeby się nie skończyło na wiecznych kredytach

03-04-2018 11:51
        Lerry
        Junior Member
        **

Liczba postów: 49
        Na pewno musicie jeszcze zwrócić uwagę na systemy informatyczne i ich funkcjonowanie w firmie. Wiem, że teraz coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązania. Pomaga to nie tylko w prowadzeniu przedsiębiorstwa, ale również w kontrolowaniu dokumentów.

Moje poprzednie tematy:
        09-04-2018 11:53
        Odpowiedz