Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własna firma
Autor Wiadomość
Jędrzej
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
własna firma
Chciałbym założyć własną firmę no jeszcze nie teraz ale w przyszłości. Dlatego dokształcam się w tym kierunku. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w programach partnerskich ? Byłem na stronie http://salesmedia.pl/programy_partnerskie i wgl jestem w szoku że tak wiele firm świadczy usługi z zakresu programu partnerskiego

Moje poprzednie tematy:
01-09-2014 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mauagosia
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: własna firma
Ja trochę z innej beczki, ale...
Ludzie mają masę pomysłów na swoje firmy, później w sieci gromadzi się masa stron poświęconych temu. Zanim zaczniesz 'na serio' podchodzić do sprawy, poszukaj w necie informacji o tym, co chcesz robić. Niezależnie od tego, jaka to branża, są miejsca w sieci, które na pewno są temu poświęcone. Bo są nawet strony pasjonatów http://abaxo.blogspot.com - domofonów.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2014 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalka
Senior Member
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: własna firma
Poszukaj definicji w google. To naprawdę nie boli Wink

Moje poprzednie tematy:
    24-10-2014 12:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda906
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: własna firma
    Warto przy własnej firmie pomyśleć o infolinii telefonicznej. Ułatwia kontakt z klientami. Infolinia Tidetelco sprawdza się w firmach, której pracownicy działają dużo w terenie. Rozwiązuje problem nieodebranych połączeń lub proszenia klienta o zadzwonienie później, bo osoba z którą chcę rozmawiać jest poza firmą. Wystarczy ustawić przekierowanie numeru i gotowe. Ważne, że można ograniczyć przekierowania, żeby działały tylko w godzinach pracy, a poza nimi infolinia może odtworzyć z automatu komunikat z prośbą o zadzwonienie np. między godziną 9 - 17. Ale nie tylko w takim przypadkach, wykonuje o wiele więcej innych czynności.

    Moje poprzednie tematy:
    21-02-2015 14:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kofeinka
    Member
    ***

    Liczba postów: 86
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: własna firma
    To chyba tak jak na blogach często bloggerki dostają produkty w zamian za reklamę na blogu, ale oczywiście formy są różne, jednak wg mnie to nic ciekawego. Jeśli chcesz rozkręcić własny biznes zacznij od szkoleń na których ludzie z doświadczeniem uczą jak prowadzić firmę by jak najwięcej zyskać, jak reklamować i jak zatrudniać pracowników. Sprawdź sobie chociażby Biznes Camp. Takie szkolenie kosztuje 195 zł, te pieniądze na początku lepiej jest przeznaczyć na ten cel niż często zwyczajnie tracić czas na PP.

    Moje poprzednie tematy:
    06-03-2015 20:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: własna firma
    Programy partnerskie są spoko ale trzeba wiedzieć do jakich się zapisywać. Jak Ci zależy na dobrej reklamie firmy to zainwestuj przede wszystkim w media społecznościowe. Np w facebooka: http://fbagent.pl/
    Ta firma kompleksowo Ci się nim zajmie. I dodatkowo dostaniesz też kupon na reklamęSmile

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2015 22:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monsoon
    Member
    ***

    Liczba postów: 158
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: własna firma
    Ja jestem posiadaczem biura rachunkowego, które na całe szczęście przynosi spore zyski. Niestety w tym miesiącu skończyło mi sie wsparcie do oprogramowania, którego używam. Zalecana jest jego migracja do najnowszej wersji oprogramowania. Rozważam ofertę http://www.migracja.windows-server2003.pl. Co o niej sądzicie?

    Moje poprzednie tematy:
    21-07-2015 12:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: własna firma
    A ja zastanawiam się nad franczyzą. Znalazłam coś takiego http://topaz24.pl/franczyza/ , przeczytałam i warunki jakie proponują sa bardzo korzystne. Chocby zakup towarów po preferencyjnych cenach , duży asortyment i sprawna logistyka. Myslę, że to bardzo dobry pomysł by mieć swój biznes Wink

    Moje poprzednie tematy:
    20-08-2015 20:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jędrzej
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: własna firma
    Wszystko ma sens pod warunkiem ze zostanie dobrze rozreklamowane. Ja rozkręcając firme skorzystałam z pomocy http://mailsales.pl/ gdzie zaprojektowano mi genialną kampanie mailingowa. Życze Ci powodzenia, najwazniejsze to znaleźć w tym metode Smile

    27-08-2015 09:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dnowaczek87
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 36
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: własna firma
    Witaj,

    Założenie firmy to jedno a jej prowadzenie to drugie. Jak już założysz własną działalność to warto również zadbać o jakieś wsparcie pod kątem oprogramowania jak na przykład comarch optima. Warto myśleć przyszłościowo.

    Moje poprzednie tematy:
    13-01-2016 13:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      własna firma Jędrzej 599 325,878 22-03-2024 08:38
    Ostatni post: dajuber
      Własna firma halka 50 14,805 20-03-2024 10:45
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS