Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty biegowe- gdzie kupić?
Autor Wiadomość
Dżej-Dżej
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Narty biegowe- gdzie kupić?
Hej, sezon się zbliża, więc chcę spróbować sił w biegach narciarskich, a jak wiadomo do tego trzeba sprzętu Wink Czy wobec tego ktoś mógłby polecić jakiś sklep w Krakowie lub okolicach? Póki co znalazłem Megaoutdoor, i widzę że maja obecnie przeceny po 40-50%. może ktoś już o nich kupował, albo może coś jeszcze polecić ?

Moje poprzednie tematy:
22-08-2014 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bulbulator
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
O, sam śmigam na biegówkach, fajna sprawa, więc próbuj Smile Znam ten sklep, w Krakowie to chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o narciarstwo biegowe. Jeśli jesteś początkującym to polecam zajrzeć pod adres w linku, bo na miejscu pomagają dobrać odpowiedni sprzęt i można od pracowników wyciągnąć dużo przydatnych informacji o serwisowaniu, technice jazdy itp. Wiem, bo sam już sporo wiadomości tam zdobyłem Wink

Moje poprzednie tematy:
22-08-2014 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dżej-Dżej
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Dzięki za odpowiedź, sprawdzałem dalej i faktycznie obecnie megaoutdoor ma najlepszą ofertę, narty już tam zamówiłem, udało mi się wyhaczyć je 400 zł taniej niż standardowoBig Grin Nic tylko czekać na zimę, mam nadzieje, że będzie lepsza niż ostatnio Smile

26-08-2014 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atrix
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Zanim zdecydujesz się cokolwiek kupić ze bardziej skomplikowanego sprzętu lepiej zapoznaj się dokładnie z informacjami czy recenzjami sprzętu sportowego dostępnymi na internetowych blogach. O zwykłych wydawałoby się butach trekingowych można przeczytać tyle informacji i nie być w sklepie zielonym jak kosmita, zdanym na wiedzę i niewiedzę sprzedawcy Wink

Moje poprzednie tematy:
04-09-2014 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dżej-Dżej
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Dzięki atrix, faktycznie ciekawa stronka, myślałem, że o sprzęcie trekkingowym wiem dużo, ale jednak paru ciekawych rzeczy się dowiedziałem Wink Swoją drogą ostatnio właśnie kupowałem w 8a.pl buty trekkingowe od Meindla i generalnie polecam każdemu, bo mieli je jakieś 150 zł taniej niż w innych sklepach

09-09-2014 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bulbulator
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Też mam trekkingi z 8a, ale z podstrony/podsklepu (nie wiem jak to nazwać dobrze Tongue ) http://thenorthface.8a.pl/ . Były chyba o 200zł przecenione, więc się długo nie zastanawiałem. Generalnie jeśli ktoś lubi sprzęt od The North Face to lepszych promocji niż w 8a raczej się nie znajdzie, przynajmniej mi się nie udało a trochę za tym się rozglądałem.

16-09-2014 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
A szukałaś w takich specjalistycznych sklepach sportowych? Moze spróbuj poszukać tutaj http://www.landersen.pl/, sezon na tego typu sprzęt dopiero sie zacznie ale wydaje mi się że jak dobrze poszukasz to na pewno cos znajdziesz. I kup sobie jakiś konkretny sprzęt.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2014 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bulbulator
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Nie szukałem tam, bo znalazłem coś co mi odpowiada gdzie indziej i sprzęt jest konkretny, uwierz Smile Swoją drogą co do butów trekkingowych, to mi przyszło do głowy, że jak dla kogoś tnf będzie za drogi to warto też obejrzeć np takie buty do biegania w terenie. Są wzmacniane i powinny zapewnić odpowiednią sztywność stopy. Szukałem ostatnio promocji i właśnie to mi się rzuciło w oczy, więc może komuś to pomoże Smile

Aha, apropo tego co Dżej-Dżej pisał na samym początku: w sumie to teraz nawet nie trzeba kupować nart, bo jest sporo fajnych wypożyczalni. Np taka krakowska wypożyczalnia biegówek ma dość niskie ceny, a przy tym bardzo fajny sprzęt (tylko markowe narty: salomon, atomic, blizzard itp)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2014 15:56 przez Bulbulator.)
13-10-2014 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dżej-Dżej
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Już myślałem,że wszyscy zapomnieli Smile o tej wypożyczalni biegówek słyszałem, ale nie wiedziałem, że mają taki sprzęt. Właśnie raczej się jakiejś lipy spodziewałem, a tu dobra niespodzianka Smile dzięki więc za info Smile

15-10-2014 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ihsahn
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Narty biegowe- gdzie kupić?
Też lubię bardzo narciarstwo biegowe, ale nie słyszałem wcześniej o takiej wypożyczalni, ale super, że jest coś takiego, zawsze to taniej można pojeździć Smile

Moje poprzednie tematy:
22-10-2014 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Narty Aldona 95 53,096 04-03-2024 09:43
Ostatni post: magda676
  Gdzie kupić rower miejski pawelpruski 7 1,356 27-10-2023 10:22
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS