Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzane.
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #191
RE: Ostatnio obejrzane.
sprawdziłem to na https://deliciousdishes.eu i sie zgadza !

Moje poprzednie tematy:
27-08-2019 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #192
RE: Ostatnio obejrzane.
Weekend minął nam pod znakiem Halloween - w sobotę mieliśmy imprezę ze znajomymi, w niedzielę seans w kinie - na horrorze. Postawiliśmy na Złe Miejsce i powiem jedno, cieszę się, że wracaliśmy w grupie, bo sama chyba dostałabym po drodze zawału. Zresztą, zobaczcie sobie zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=HGRVUU-_wbs świetny film!

Moje poprzednie tematy:
30-10-2019 03:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #193
RE: Ostatnio obejrzane.
Jeśli chodzi o kino to ja ostatnio byłam na filmie Ukryta Gra. Może to nie jest mój ulubiony rodzaj filmów ale jednak mi ten akurat się spodobał. Może to jest zasługa aktorów, scenariusza lub scenografii...najważniejsze że Polska może się poszczycić naprawdę dobrymi produkcjami

Moje poprzednie tematy:
02-12-2019 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #194
RE: Ostatnio obejrzane.
Jeszcze nie obejrzane, bo premiera 13 marca ale zachęcam do oglądania pierwszego polskiego horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt, pewnie słyszeliście. Zwiastuny mówią, że niezłe kino się szykuje, świetna obsada, ciekawe akcje, efekty specjalne, ciut pikanterii i zagadka

Moje poprzednie tematy:
01-03-2020 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #195
RE: Ostatnio obejrzane.
W sumie to dopiero co skończyłem oglądać kanał o opuszczonych miejscach https://m.youtube.com/channel/UCRJ-l4eppAY6StsBmHvuZEA. Ja akurat oglądałem filmik o opuszczonym klubie, ale widziałem, że odwiedził on też sporo innych interesujących miejsc, więc też na pewno sprawdzę. Facet naprawdę zna się na rzeczy i ma sporą wiedzę, więc ogląda się to z przyjemnością, a przy okazji można się czegoś dowiedzieć.

Moje poprzednie tematy:
02-04-2020 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lila123
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #196
RE: Ostatnio obejrzane.
Dziewczyny a czy któraś z was oglądała może ostatnio 365 dni? bo ja tak chciałam iść na ten film do kina, ale niestety wybuchła ta okropna epidemia i teraz cierpliwie czekam aż się wszystko uspokoi i mam nadzieję, że w końcu uda mi się obejrzeć ten filmWink Natomiast z drugiej strony strach będzie pójść do kina w obawie, że mogę się zarazić, ale słyszałam, że na przykład w jednej z galerii handlowej a dokładnie w Tkalni w Pabianicach można swoim autem podjechać pod samą witrynę sklepu, być może kina też, więc istnieje małe ryzyko, że kogoś się spotka na korytarzu. Także fajnie i bezpiecznie macie ci z Pabianic i okolic. Ciekawa jestem czy we Wrocławiu też będzie taka możliwość podjechania samochodem pod samo kino.

Moje poprzednie tematy:
    14-04-2020 21:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #197
    RE: Ostatnio obejrzane.
    Ostatni czas jest dla wszystkich ciężki i większość z nas ma dużo wolnego czasu. Ja w tym czasie nadrabiam oglądanie seriali, a mam dostępne je za darmo na vod https://www.ogladaj.to/ zajrzyj, a na pewno wciągnie cię jakiś ciekawy film bądź serial.

    25-04-2020 12:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #198
    RE: Ostatnio obejrzane.
    Ja ostatnio oglądałem Zenka. Film naprawdę jest dobrze zrobiony i nie bardzo się jest do czego doczepić. Z humorem, historia ciekawa, momentami jest śmiesznie a momentami nostalgicznie Smile naprawdę warto zobaczyć. Ja na VoD oglądałem

    Moje poprzednie tematy:
    10-05-2020 16:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #199
    RE: Ostatnio obejrzane.
    Ja tam polecam obejrzenie wszystkich części "Matrixa", nawet jeśli już ktoś to zrobił, dla mnie to absolutnie kultowy film. O tym, gdzie obejrzeć wszystkie części, można więcej przeczytać tutaj. Jak dla mnie wieczór w Neo i Morfeuszem brzmi pięknieSmile

    Moje poprzednie tematy:
    21-03-2022 16:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #200
    RE: Ostatnio obejrzane.
    W sumie ja również lubię sobie od czasu do czasu coś obejrzeć, ale doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest takie łatwe i szukanie odpowiednego filmu. Niemniej jednak można pomyśleć o czymś takim jak horrory. Dawniej lubiłam, a na stronie https://primemovies.pl/2021/10/31/najstr...-historii/ wypisano te najbardziej mrożące krew w żyłach.

    Moje poprzednie tematy:
    30-05-2022 22:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS