Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód przyjaciela
Autor Wiadomość
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Rozwód przyjaciela
Jak już mowa o dobrych detektywach to ja ze swojej strony polecam biuro detektywistyczne z Poznania http://www.secretspy.pl/. Dodatkowo mają dwie siedziby - we Wrocławiu i Lesznie. Pracują z osobami prywatnymi i firmami, są skutecznie i dyskretni a to dla mnie dwie najważniejsze cechy dobrego detektywa Smile

Moje poprzednie tematy:
29-08-2017 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Rozwód przyjaciela
Oho, widzę, że teraz jest moda na rozwody. Moja siostra się przymierza do tego kroku i szuka dobrego mecenasa. Jaki jest obecnie najlepszy adwokat od spraw rozwodowych z Warszawy? Nie musi być tani, dla siostry liczy się przede wszystkim skuteczność i umiejętność ugrania jak najwięcej. Dzieci nie mają, więc podejrzewam, że będzie nieczysta gra i wyciąganie brudów małżeństwa. Czy można tego w jakiś sposób uniknąć?

Moje poprzednie tematy:
28-09-2017 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiakr
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Rozwód przyjaciela
Niestety też mam na koncie rozwód i muszę przyznać - dobry adwokat to podstawa. Na samym początku byłam zdezorientowana, zupełnie nie wiedziałam, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Na szczęście wiele przydatnych informacji znalazłam na tym blogu. Może komuś z Was też się przyda

Moje poprzednie tematy:
    03-10-2017 14:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ernest
    Member
    ***

    Liczba postów: 106
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Rozwód przyjaciela
    (28-09-2017 23:10)ignorantka napisał(a):  Oho, widzę, że teraz jest moda na rozwody. Moja siostra się przymierza do tego kroku i szuka dobrego mecenasa.
    O rany... jak można pisać, że jest moda na rozwody? Czy to jest jakaś gra, zabawa? Rozwód to ostateczność, a nie zagrywka, że mi się nie podoba i zabieram swoje zabawki i idę sobie. Brałem niestety udział w rozwodzie mojej ulubionej cioci i było to dla mnie okropne przeżycie, a dla niej to już nie wspomnę. A co do samego adwokata, to ciocia wynajęła mecenasa Budrewicza (z Warszawy właśnie) i wiem, że bardzo dużo jej pomógł - wszystko dokładnie wytłumaczył, nakreślił różne możliwości rozwiązania problemów no i nakreślił jej strategię działania. Dzięki temu ciocia czuła sie pewniej i wiedziała, że ma wsparcie profesjonalisty.

    Moje poprzednie tematy:
    07-11-2017 11:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wotciarz
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 339
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Rozwód przyjaciela
    Wiesz co rozwód to ciężka sprawa. Może poza adwokatem będzie mu potrzebny psychoterapeuta Warszawa ? Wiem, że to może wydawać się śmieszne ale wiele osób sobie z tym nie radzi i czasem pomoc psychologa jest nieoceniona. Zapytaj, może on tego potrzebuje właśnie.

    Moje poprzednie tematy:
    07-11-2017 13:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Klaudia91
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Rozwód przyjaciela
    póki nie sprawdzisz tej kancelarii, to niestety się nie dowiesz czy jest dobra ;/
    Moje poprzednie tematy:


      http://veronadent.pl/
      08-11-2017 14:53
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda906
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 281
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #37
      RE: Rozwód przyjaciela
      (03-10-2017 14:08)kasiakr napisał(a):  Niestety też mam na koncie rozwód i muszę przyznać - dobry adwokat to podstawa. Na samym początku byłam zdezorientowana, zupełnie nie wiedziałam, za co zabrać się w pierwszej kolejności. Na szczęście wiele przydatnych informacji znalazłam na tym blogu. Może komuś z Was też się przyda

      Też czytałam na stronie Kancelarii wpisy w temacie rozwodów i alimentów na dzieci, Wiem więcej, ale bez wsparcia prawnika z Kancelarii Cejrowski z Tczewa nie byłabym w tym miejscu, w jakim jestem teraz - na finiszu batalii o rozwód, opiekę nad dzieckiem i alimenty. czeka mnie jeszcze podział majątku... Trudne, kosztowne i nerwowe jak nie wiem sprawy ale warto było.

      Moje poprzednie tematy:
      27-02-2018 22:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Dragon_
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Rozwód przyjaciela
      Przy rozwodzie na pewno przyda się fachowa pomoc adwokata lub radcy prawnego. Jeśli nie wiecie jak się za to zabrać zachęcam do odwiedzenia http://obsluga-prawna24.pl/. Jest tam bardzo ciekawy artykuł o rozwodzie oraz o tym jak przygotować się na pierwsze spotkanie z prawnikiem Smile

      Moje poprzednie tematy:
        07-03-2018 13:48
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Pacieciu2
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Mar 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #39
        RE: Rozwód przyjaciela
        Ja bardzo polecam https://agencja-arcanus.pl/. Moim zdaniem to najlepszy detektyw w Częstochowie. Byłem zmuszony skorzystać z jego pomocy w trakcie rozwodu. Niestety się okazało, że moje przypuszczenia były słuszne i miałem niezbite dowody na zdradę żony...

        Moje poprzednie tematy:
          18-03-2018 14:03
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          helena_trojanska
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 629
          Dołączył: Nov 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #40
          RE: Rozwód przyjaciela
          A może zamiast podawać namiary na detektywa dobrze byłoby polecić psychologa? W takich stresowych sytuacjach człowiek zwykle sobie nie radzi. Proponuję odwiedzić psychologa w Warszawie Klinika PsychoMedic.pl Słyszałam same pozytywne opinie o tym miejscu.

          Moje poprzednie tematy:
          10-04-2018 09:14
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Rozwód Gdańsk magda676 2 233 21-04-2023 17:42
          Ostatni post: magda676
            Rozwód - dobry prawnik Gdańsk karinos83 10 2,269 21-11-2022 12:20
          Ostatni post: Konstancja99

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS