Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sytuacja na Ukrainie
Autor Wiadomość
Jędrzej
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Sytuacja na Ukrainie
Ale co się dzieje? wczoraj rozmawiałam ze znajomą z lwowa, śmieje się z tego ze według przeciętnego kowalskiego cała ukraina płonie. Chodzi tak naprawdę o mały, niesuwerenny teren zamieszkany w wiekszości przez Rosjan. Ale wszyscy sieją niezdrowa panike.
To oczywiście w żadnym wypadku nie tłumaczy skandalicznej polityki jaką obiera w tej sytuacji nasz kraj, machanie szabelką nigdy nie będzie dobra metodą na rozwiązywanie konfliktów.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2015 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Sytuacja na Ukrainie
Będąc na Ukrainie warto na pewno odwiedzić Cmentarz Łyczakowski. Niesamowite miejsce, które naprawdę robi wrażenie. Tutaj https://polonika.pl/programy/programy-st...yczakowski znajdziecie wiele ciekawych informacji na jego temat. W 2019r. Instytut POLONIKA sfinansował konserwację dwóch nagrobków. Na stronie znajdują się również zdjęcia.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2020 03:33 przez śliwa.)
30-11-2020 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Sytuacja na Ukrainie
A jak wygląda kwestia osób z Ukrainy w Polsce jeśli chodzi o pracę? Pytam, bo wiem, że niektórym potrzebna jest pozwolenie na pracę warszawa i ogólnie nie tylko tutaj jest pełna osób ze Wschodu dlatego chciałbym się dowiedzieć jak są przyznawane legalizacje pobytu, jakie warunki cudoziemcy muszą spełniać?

Moje poprzednie tematy:
09-08-2021 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniajarnicka
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Sytuacja na Ukrainie
Zastanawiam się na ile w dalszej perspektywie zmieni się świat wokół nas. Wojna na Ukrainie już bardzo mocno naruszyła ekonomiczny porządek świata. Wydawało się, że po atakach na WTC świat się z mienił, ale wojna to cos znacznie więcej. przeglądam różne opracowania mądrych głów, które próbują przewidywać co się zmieni. szukam jakich zasad ekonomicznych... Znalazłam ciekawy wykład na portalu wymiany notatek studenckich o Makroekonomii. Może i Was zainteresuje https://notatek.pl/wyklady-z-makroekonomii

Moje poprzednie tematy:
13-03-2022 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  taka sytuacja w pracy Jędrzej 22 14,985 19-05-2020 15:50
Ostatni post: dziewczynaszamana
  Aktualna Sytuacja w kraju Misterio 0 4,960 18-01-2016 03:59
Ostatni post: Misterio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS