Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #231
RE: dom czy mieszkanie?
W jakim sklepie kupowaliście meble do Waszego domu? Czym się kierowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mebli do Waszego domu lub mieszkania, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. krzesło tapicerowane .

Moje poprzednie tematy:
12-08-2022 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #232
RE: dom czy mieszkanie?
Szukam dobrej firmy do lakierowania elementów metalowych. Nie mam na razie pieniędzy żeby zainwestować w profesjonalny sprzęt do warsztatu, a bardzo zależy mi na jakości. Czy ktoś z was sprawdzał już firmę http://colorex.pl/ z tego co widzę mają duże doświadczenie jednak chciałbym poznać kilka opinii, zanim złożę zamówienie.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2022 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #233
RE: dom czy mieszkanie?
Nie myślałaś o tym, żeby skorzystać z usług firmy, która ma w swojej ofercie skup mieszkań Warszawa zamiast próbować sprzedać mieszkanie na własną rękę? Moim zdaniem to świetne rozwiązanie. Masz pewność, że nie zostaniesz oszukana.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2022 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #234
RE: dom czy mieszkanie?
Świetną i jednocześnie bardzo profesjonalną firmą posiadającą bogaty asortyment wykładzin jest https://www.sklepwykladziny.pl/. Firma oferuje bezpłatny pomiar i wycenę sprzedawanych produktów. Posiadają oni również własne ekipy montażowe a na swoje wykładziny oferują 15-letnią gwarancję.

Moje poprzednie tematy:
17-08-2022 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,069
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #235
RE: dom czy mieszkanie?
Jeśli marzy Ci się dom to jest takie osiedle we Wrocławiu - Nowe miasto Jagodno Enklawa gdzie są już w sprzedaży bardzo ładne wille jednorodzinne bezpośrednio od dewelopera

Moje poprzednie tematy:
23-08-2022 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #236
RE: dom czy mieszkanie?
A może mieszkania z tarasem Tychy? To taka idealna opcja. Poleca udać się do biura nieruchomości Asset - z pewnością poradzą co w konkretnym przypadku sprawdzi się lepiej

Moje poprzednie tematy:
19-10-2022 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #237
RE: dom czy mieszkanie?
Z własnego doświadczenia mogę polecić https://hestianieruchomosci.pl. Firma zajmuje się kompleksowo działaniami z zakresu kupna, sprzedaży i wynajmu. Są jednymi z liderów w dziedzinie nieruchomości ponieważ posiadają ogromną wiedzę o lokalnym rynku i kładą duży nacisk na spełnienie oczekiwań postawionych przez klienta. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie i możesz mieć pewność że powierzona im sprawa zostanie załatwiona szybko i sprawnie

24-10-2022 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #238
RE: dom czy mieszkanie?
Zdecydowanie dom, bo jest przede wszystkim większa prywatność, nie trzeba się też stosować do ciszy nocnej, co w mieszkaniach się zdarza, że są przez to konflikty z sąsiadami. Najważniejszą kwestią jest to, że mamy swój ogród i przede wszystkim taras. W kwestii tarasu zastanawiam się nad lekkimi zmianami i rozważam montaż pergoli. Na https://aranzacja-tarasow.pl/ sporo o nich przeczytałam i interesuje mnie też kwestia zadaszenia - jakie polecacie? Wielu moich znajomych ma szklane, ale ja wolałabym z jakiegoś materiału.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2022 03:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #239
RE: dom czy mieszkanie?
A może zamiast nieruchomości lepiej byłoby kupić wysokiej jakości domek mobilny taki jak oferuje firma : https://ecomobilehome.pl/domek-mobilny-mh-fun/ Można go umieścić w jakiejś malowniczej strefie turystycznej i oddać do wynajmu. Na pewno znajdziesz klientów, którzy będą chcieli wynająć taki domek na kilka dni. Daj znać, co na ten temat uważasz.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2022 21:06 przez patisia78.)
23-11-2022 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #240
RE: dom czy mieszkanie?
Każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat, ja jednak szukam mieszkania, bo jestem tylko z moim mężem więc więcej nie potrzebujemy. Z tego co dowiedzieliśmy się to solidny deweloper poznan jest https://agrobex.pl/ i planujemy właśnie z jego oferty wybrać mieszkanie w Poznaniu

Moje poprzednie tematy:
05-12-2022 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy możecie polecić jakieś przedszkole we Wrocławiu pawelpruski 1 90 25-03-2024 09:13
Ostatni post: miki789
  Czy możecie polecić jakieś przedszkole we Wrocławiu miki789 1 140 14-03-2024 15:33
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS