Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo wysuszona skóra
Autor Wiadomość
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #211
RE: Bardzo wysuszona skóra
U mnie bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki Guinot. Stosuje je już jakiś czas i moja cera wygląda zdecydowanie lepiej. Wczesniej miałam problemy z wypryskami i bardzo suchą skórą.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
05-04-2022 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #212
RE: Bardzo wysuszona skóra
dobrt dermatolog to podstawa przy problemach skórnych - ja miałam problem z prosakami i w https://www.dermoklinika.pl/ pomogli mi bez problemu. Dzieki odpowiedniej pielęgnacji, zabiegom kosmetycznym i diecie mogę spokojnie powiedzieć że moja cera jest piękna i bez większych problemów.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2022 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #213
RE: Bardzo wysuszona skóra
Osobiście jestem zachwycona olejkiem do ciała Ren Clean Skincare Moroccan Rose Ultra Moisture, który mocno i dogłębnie nawilża i niweluje uczucie ściągniętej skóry. Można go kupić w Aleperfumerii w dobrej cenie

Moje poprzednie tematy:
23-05-2022 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #214
RE: Bardzo wysuszona skóra
Poszukujesz bardzo dobrego gabinetu kosmetycznego, w którym wykonasz zabieg depilacji laserowej, karboksyterapii czy zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej?
Jeśli tak, to polecam gabient LaserSkin Care w Gliwicach Smile
Bardzo doświadczony personel, który profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta Smile
Zobaczcie ofertę sami - gabinet kosmetyczny Gliwice

Moje poprzednie tematy:
24-05-2022 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #215
RE: Bardzo wysuszona skóra
A stosujecie jakieś balsamy? Wydaje mi się, że tylko one we właściwy sposób potrafią dobrze nawilżyć naszą skórę, aby wyglądała na nawilżoną i zadbaną. Ja testuję właśnie Regenerujący balsam odżywczy do ciała Beauty&Glow od Eveline i jestem, jak na razie, bardzo z niego zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2022 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #216
RE: Bardzo wysuszona skóra
A może jest to łuszczyca? Pomyślcie koniecznie nad udaniem się do lekarza, aby zweryfikować to. Nawet, jeśli nie potwierdzi się diagnoza, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.febumed.com.pl/pol_m_Sklep_L...a-351.html i przejrzeć produkty, które są tam dostępne. Znajdziecie bowiem tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2022 20:05 przez lena007.)
31-05-2022 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #217
RE: Bardzo wysuszona skóra
A słyszałyście o lekach recepturowych na problemy z cerą? W aptekach sieci DOZ istnieje możliwość realizacji takiej recepty. Zapytajcie o nie swojego dermatologa. Dostępność substancji recepturowych jest bardzo szeroka, może pomóc Wam w walce z najróżniejszymi problemami skórnymi.

Moje poprzednie tematy:
08-06-2022 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #218
RE: Bardzo wysuszona skóra
na mega sucha skore polecam kupic na stronie pachnacakraina kokosowy balsam pahwash z mango, super nawilza a nie klei skory i nie tłusci

Moje poprzednie tematy:
05-01-2023 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,344
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #219
RE: Bardzo wysuszona skóra
Bardzo dobrą ofertę naturalnych kosmetyków posiada Polska firma https://soppocosmetics.com/. Dzięki wieloletniej pracy, doświadczeniu i stawianiu na najwyższej jakości surowce roślinne stworzyli serię która w swoim składzie posiada tylko to co daje natura i nie testują produktów na zwierzętach. Dla wielu osób już są one niezwykłe a ja sama kierując się pozytywnymi recenzjami skusiłam się na zakup kilku dla siebie. Przyznam szczerze że efekty są rewelacyjne. Nie pamiętam kiedy moja cera wyglądała tak delikatnie i promiennie ja teraz. Warto z nich korzystać ponieważ ich działanie jest widoczne i zauważalne przez innych.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2023 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #220
RE: Bardzo wysuszona skóra
Mam bardzo suchą skórę, skłonną do AZS, dlatego niełatwo jest dobrać dla mnie odpowiednie kosmetyki. Od jakiegoś czasu dermatolog przepisuje dla mnie maści do wykonania przez farmaceutkę - taką receptę bez problemu realizuję w DOZie.

Moje poprzednie tematy:
07-02-2023 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  skóra naczynkowa help! alka 14 5,505 23-09-2023 11:31
Ostatni post: Maziaja
  Swędząca skóra smogsmog 35 11,709 23-12-2022 22:53
Ostatni post: maminka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS