Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
ela231
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #331
RE: Własna firma
Jak każdy z nas wie, fundusze są różne i każdy je ocenia inaczej w firmie. Jak nie umiemy sobie radzić, zawsze możemy zwrócić się o pomoc kogoś . Ja proponuje zajrzeć na: https://faktura.pl/finansowanie-dla-firm . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2018 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #332
RE: Własna firma
Jeżeli potrzebujesz żeby Twoja działalność gospodarcza zaczęła prosperować lepiej to najwłaściwszym czynem będzie postawić na w reklamę Twojego interesu. A najprostszą i najobrotniejszą drogą do owego zamysłu będzie postawienie na pozycjonowanie. Dzięki temu zapewne znajdziesz się na górze i nabędziesz udanych interesantów. Wypróbuj regionalne pozycjonowanie.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2018 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WojtekkZN
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #333
RE: Własna firma
Dla osób, które planują założyć firmę, w której będą używane samochody zaproponowałbym karty paliwowe dla małych firm. Posiadanie takich kart zapewnia naliczanie rabatów na paliwo, transakcje bezgotówkowe czy łatwe rozliczanie faktur.

Moje poprzednie tematy:
    24-07-2018 11:21
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Werox963
    Member
    ***

    Liczba postów: 180
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #334
    RE: Własna firma
    Jeśli masz wartościowy personel w firmie i chcesz by był bardziej zgodny ze sobą, to najtrafniejszym pomysłem będzie skombinować zabawy integracyjne w różnej formie. Ja tak zrobiłem i faktycznie polecam. Jestem dumny z mojego teamu, bo teraz jesteśmy dobraną paczką. Co pewien czas wspólnie wychodzimy pospędzać czas. Promuję fxevents.pl.

    24-07-2018 14:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    garwolin3278
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 46
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #335
    RE: Własna firma
    Jeśli zarabiasz w obcej walucie i zastanawiasz się, jak najkorzystniej ją wymienić, to koniecznie wejdź na https://ekantor.pl/ To znana i sprawdzona marka, z której usług korzysta wielu przedsiębiorców. Zawsze mają atrakcyjny kurs, z którym można zyskać nawet 10% więcej. Wymiana trwa zaledwie kilka minut. W razie pytań ich pracownicy są dostępni dla klientów przez całą dobę.

    Moje poprzednie tematy:
      25-07-2018 13:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      olsiaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 257
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #336
      RE: Własna firma
      W większości biznesów wymagana jest kasa fiskalna, bez tego ani rusz. Jeśli nie masz jeszcze wybranej, to śmiało tutaj możesz sprawdzić https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-28-...zecin.html mojemu znajomemu dobrali kasę fiskalną do jego potrzeb oraz dysponowanego budżetu na ten cel.

      Moje poprzednie tematy:
      25-07-2018 18:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      adolescencia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 892
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #337
      RE: Własna firma
      Własna firma to też konieczność zakupu wielu artykułów biurowych, które są niezbędne w firmach. U nas najpotrzebniejsze okazały się pieczątki , które na szczęście udało nam się zamówić przez internet Smile Pieczątki firmowe są bardzo porządne i cieszę się, że trafiliśmy akurat na ten sklep internetowy. Przesyłka doszła bardzo szybko, co też jest sporym plusem!

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2018 21:28 przez adolescencia.)
      27-07-2018 21:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      mamakaroliny
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 422
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #338
      RE: Własna firma
      Własny biznes to świetny interes, ale też nie rzadko wielka odpowiedzialnosć. Bycie pracodawca to spore wyzwanie pod każdym względem. Bezpieczeństwo i higiena pracy http://blog-glovex.pl/ są bardzo ważne w miejscu zatrudnienia. Prace na wysokościach są bardzo wymagające i niebezpieczne, jednak w niektórych branżach stanowią one nieodzowny element codzienności. Oprócz tego, że pracownicy powinni posiadać odpowiednie przeszkolenie do tego typu pracy oraz przejść niezbędne badania lekarskie, to również muszą zostać wyposażeni przez pracodawcę w sprzęt amortyzujący i zabezpieczający przed upadkiem. Warto czasem poczytać artykuły o bhp.

      Moje poprzednie tematy:
      29-07-2018 23:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      garbro
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 21
      Dołączył: Dec 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #339
      RE: Własna firma
      Od czasu założenia własnej firmy, często miałem problem z kontrolą poszczególnych etapów produkcji. Ostatnio znalazłem projekt unijny o nazwie VENDO.ERP dzięki, któremu ten aspekt zarządzania firmą stał się dużo prostszy. Program umożliwił dużo łatwiejszą organizację pracy pojedynczych pracowników jak i całych działów. Według pracowników praca stała się przyjemniejsza a statystyki pokazują ,że rentowność firmy się powiększyła. Dla zainteresowanych zostawiam link do ów programu https://cfi.pl/produkcja/ .

      Moje poprzednie tematy:
      30-07-2018 15:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      rafek34
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 409
      Dołączył: May 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #340
      RE: Własna firma
      Jeśli Twoja firma wymaga od Ciebie i pracowników pracy na hali, albo magazynie, warto zwrócić uwagę, aby była ona dobrze naświetlona. Dzięki temu nie będziesz tracić tak dużo pieniędzy za rachunki za prąd. Świetnie w doświetleniu pomogą Ci świetliki pasmowe, które montuje się na dachu. Najlepszej świetliki pasmowe to te firmy Warlux. Są dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.

      Moje poprzednie tematy:
      31-07-2018 16:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Firma przewozowa piekna 35 11,145 02-05-2024 10:52
      Ostatni post: patisia78
        Własna firma halka 53 15,355 30-04-2024 12:42
      Ostatni post: jowitta41

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS