Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #171
RE: Własna firma
Własna firma to piękna sprawa, ale to praca na okrągło. Nawet na urlopie człowiek myśli co dzieje się w firmie. Trochę sobie uprościłem sprawę. Pomógł mi wrocławski outsourcing it oprogramowanie, które sprawdza się tam gdzie wymagane są niestandardowe rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 19:37 przez sammas.)
19-06-2017 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wesny
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #172
RE: Własna firma
O oprogramowaniu dla biznesu piszą też na stronie http://systemyerp24.pl/business-intellig...korzystac/ i to jest generalnie cały serwis poświęcony tej tematyce. Myślę, że są tam dość istotne informacje, które mogą mieć wpływ na wybór systemu.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2017 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
love_waves
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #173
RE: Własna firma
(16-05-2015 00:13)lilka91 napisał(a):  Ja założyłam niedawno własną firmę i teraz szukam sposobów na optymalizację kosztów. Zmniejszyłam już rachunki za prąd i paliwo a teraz przyszedł czas na telefon. Trafiłam dzisiaj na http://www.spikon.pl/operator-voip/ i zastanawiam się czy z tego nie skorzystać. Telefonia internetowa pozwala na prowadzenie rozmów w kraju i za granicą w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja często wyjeżdżam służbowo i czasami rachunki za telefon mnie dobijają.

Najlepszym sposobem jaki znam na obniżenie kosztów jest przeniesienie firmy do Anglii - automatycznie kwota wolna od podatku wzrośnie z 3000 zł (Polska) do AŻ 60 000 zł (Anglia) także szczerze mogę polecić takie rozwiązanie. Firma Cracovia LTD zajmuje się tym a żeby zarejestrować firmę w Anglii wcale nie potrzeba tam przyjeżdżać!!

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2017 11:07 przez love_waves.)
    26-06-2017 11:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amarantus
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 273
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #174
    RE: Własna firma
    Wszystko zależy od tego jaki biznes chce się prowadzić Smile Jeśli chodzi o sklep internetowy wszystko co potrzebne do jego założenia oraz prowadzenia oferują platformy e-commerce stworzone specjalnie pod takie sklepy - http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe . Nie ma lepszego rozwiązania niż taka platforma tym bardziej, że posiada ona odpowiedni hosting pod sklepy internetowe.

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2017 14:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    systemik
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #175
    RE: Własna firma
    Super sprawa, dzięki! Na pewno chętnie poczytam bo właśnie myślę nad otworzeniem własnego biznesu Smile

    Moje poprzednie tematy:
      28-06-2017 14:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karina
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 721
      Dołączył: Jan 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #176
      RE: Własna firma
      Mając własną firmę zapewne tworzycie zespół, czy w tym zespole każdy jest na odpowiednim miejscu? Niestety często zdarza się tak, że niektóre osoby sprawdziłyby się lepiej na innym stanowisku. Przeczytajcie sobie o przykładowych zadaniach http://www.gammadiscover.pl/wiki/zadanie...uildingowe buildingowych, być może wpadną wam w oko i w swojej firmie je wykonacie.

      Moje poprzednie tematy:
      30-06-2017 22:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Lerry
      Member
      ***

      Liczba postów: 51
      Dołączył: Jul 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #177
      RE: Własna firma
      Systemy informatyczne też będą dobrym rozwiązaniem w Twojej pracy, szczególnie że mogą działać w każdym obszarze firmy. Mam tu na myśli zarówno elektroniczny obieg dokumentów jak i crm do zarządzania relacjami z klientem czy business intelligence. Dlatego wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu. Zresztą na stronie oprogramowaniedlafirmy.pl masz dokładnie opisane działanie systemu.

      Moje poprzednie tematy:
      05-07-2017 13:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Elizka
      Member
      ***

      Liczba postów: 187
      Dołączył: Dec 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #178
      RE: Własna firma
      Odzież reklamowa, koniecznie. To naprawdę dobry pomysł, który się sprawdza. No i wcale nie taki drogi można sobie sprawdzić na http://dreamtex.pl Jakość jak i wygląd niebanalny.

      Moje poprzednie tematy:
        13-07-2017 11:44
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        abstergo
        Member
        ***

        Liczba postów: 55
        Dołączył: Feb 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #179
        RE: Własna firma
        No i koniecznie dobre biuro rachunkowe lublin bo jednak pełno jest różnych spraw rachunkowych związanych z podatkami, różnego typu opłatami, rozliczeniami między firmami, które potrzebują rzetelnego obliczenia i przekalkulowania.

        Moje poprzednie tematy:
        13-07-2017 14:38
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Yayo
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 720
        Dołączył: Apr 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #180
        RE: Własna firma
        Ja się zastanawiam nad otwarciem firmy sprzatającej. Teraz sporo firm korzysta z usług sprzatania - wiele jest biurowców, marketów itp, którym potrzebne sa takie usługi. Rozglądałem się juz za sprzętem - profesjonalne szorowarki i zamiatarki można kupić od firmy Hako http://www.hako.pl/pl_pl/Technologia_Czy...ratora.php . Oferują sprzęt wysokiej klasy. Urządzenia sa kompaktowe, dzięki czemu można bez trudu wysprzątać trudno dostępne miejsca. Sa także bardzo proste w obsłudze.

        Moje poprzednie tematy:
        06-08-2017 19:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Firma transportowa czarneszpilki 15 1,716 Dzisiaj 18:31
        Ostatni post: dajuber
          Własna firma Guwen 66 11,592 Dzisiaj 10:00
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS