Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komary
Autor Wiadomość
karolinass
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Komary
Niedługo wybieram się ze znajomymi na Mazury. Wiadomo, będziemy w lesie, nad jeziorem i bardzo obawiam się komarów. Kupiłam już kilka produktów przeciw komarom, polecanych przez Was, jednak jeszcze wolę coś kupić w razie gdyby mnie coś pogryzło. Pamiętam, że kiedyś mama zawsze kupowała fenistil żel http://apteka-melissa.pl/produkt/fenisti...,1544.html, który łagodził i uśmierzał ból, jednak dawno go nie stosowałam i nie wiem, czy nadal jest taki skuteczny. A może polecacie coś innego? Z góry dzięki.

Moje poprzednie tematy:
    25-07-2018 10:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #32
    RE: Komary
    u mnie własnie nie zawsze działają takie preparaty do pryskania, zdarza się i tak,ze komary i tak mnie pogryzą, dla siebie wiec zawsze trzymam tubkę żelu łagodzącego, a dla dzieciaków mam fajne plasterki xarasan http://xarasan.pl Dzieci je uwielbiają, po pierwsze szybko łagodzą i sprawiają,że nic nie piecze i nie swędzi. No i plasterki sa wykonane w 100 procentach z naturalnych składników; ekstrakt z nagietka,żółtodrzew,witaminy E i F,mentol

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2018 08:06 przez kikom.)
    28-07-2018 08:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #33
    RE: Komary
    Takie ugryzienia owadów to poważna sprawa jeśli jesteś uczulona, mi się robią od razu paskudne bąble a potem ranki które nie chcą się goić dlatego mam ze sobą zawsze maść z antybiotykiem maxibiotic http://www.doranyprzyloz.com.pl/ która przyspiesza gojenie i nie dopuszcza do zainfekowania takich ran

    Moje poprzednie tematy:
    18-08-2018 10:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    waczis
    Member
    ***

    Liczba postów: 202
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Komary
    Mieszkamy z żoną blisko lasu więc na brak towarzystwa owadów nie możemy narzekać.. niestety. Na szczęście żonka poszperała w internecie i znalazła ofertę na moskitiery do okien balkonowych oraz do standardowych, małych okien. Ze względu na własny komfort i bezpieczeństwo nasze i dzieci zamówiliśmy od razu. Szybko zamontowałem, dzięki czemu jest wieczór, a my nie musimy odganiać się przed owadami. Niestety takie są uroki życia blisko lasu, widoki piękne ale towarzystwo uciążliwe Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    23-08-2018 17:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Komary
    Niestety komary mogą być bardzo uciążliwe. U mnie ciągle komary właziły do domu dlatego zdecydowałam się zamontować moskitiery na wymiar poznań. Moskitiera jest świetnie dopasowana do okna, dzięki czemu żadne insekty się nie przecisną. Bardzo dobre moskitiery możecie zamówić od firmy Ozdoba Okna. Oni wykonują moskitiery w formie drzwi oraz wygodne moskitiery rolowane.

    Moje poprzednie tematy:
    27-11-2018 13:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Komary
    Nie wiem czemu, ale co rok u mnie w ogrodzie jest masa komarów. Nie można spokojnie posiedzieć sobie na tarasie, bo co chwile kąsają. Na przyszły rok już postanowiłam, że skorzystam z usługi odkomarzanie ogrodu. W ten sposób efektywnie pozbędę się tych owadów.

    Moje poprzednie tematy:
    20-12-2018 18:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    hackett
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 10
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Komary
    Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście jaki spray na owady jest skuteczny to https://muggasklep.pl/mugga-spray-strong...e-p-5.html mogę z pewnością polecić. W tamtym roku byłem na wakacjach w ciepłych krajach gdzie owadów jest niestety pełno, ale stety... mnie ten problem nie dotyczył. Jeżeli preparat na kleszcze i komary to Mugga daje radę Smile

    Moje poprzednie tematy:
    04-01-2019 14:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,817
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Komary
    Jest to temat o komarach, ale jestem ciekawa, w jaki sposób walczycie również z muchami. Macie co roku ten sam i niezawodny sposób? U nas niestety nawet nic nie działa... Owadów jest mnóstwo i jest to naprawdę denerwujące. Zastanawiam się nad takim preparatem https://www.maxdrogeria.pl/bros-dwusklad...uchy-p1005 Kosztuje mało, więc myślę, że warto spróbować.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2019 14:52 przez magda676.)
    18-03-2019 01:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,314
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Komary
    W domu to najlepiej zamontować moskitiery. Te wszystkie preparaty na owady wcale nie są takie zdrowe. Roletex ma taki zestaw rolet właśnie z moskitierami. Wszystko montują na raz i cena jest atrakcyjna przy tym.

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2019 00:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kodzi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 262
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: Komary
    Długo też miałem problem z komarami. Nic nie pomagało aż w końcu tydzień temu znalazłem artykuł o moskitierach na stronie https://www.agatarolety.pl/blog/moskitie...najlepsza/ Okazało się to najlepszym rozwiązaniem, gdyż mój problem z owadami skończył się.

    Moje poprzednie tematy:
    26-04-2019 22:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pryskanie na komary a kwesie alergiczne? Spartanka20 1 2,726 06-08-2014 16:21
    Ostatni post: kosmonauta

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS