Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe usta
Autor Wiadomość
magda906
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #31
RE: Małe usta
(08-02-2019 22:47)ewelina546 napisał(a):  
(08-02-2019 00:12)magda906 napisał(a):  Marysia8383 ja robiłam zabieg u nich, w Radomiu i jestem mega zadowolona. Ból da się wytrzymać - znieczulenie ogólne działa idealnie, czujesz nakłucia, bo wypełnia się usta kwasem hialuronowym. Koszt zabiegu jak na jakość i standardy nie wysoki, teraz dodatkowo cena jest niższa o połowę i kosztuje ten akurat zabieg niecałe 350 zł. Na stronie www masz cennik i aktualna ofertę

No faktycznie, cena jest całkiem w porządku. Jakim kwasem miałaś robione usta bo widzę, że mają różne opcje? I który możesz polecić? Średnio jestem zorientowana w tym temacie więc wolałabym się doradzić kogoś bardziej doświadczonego.

Ja akurat miałam robione Juvederm'em. Najlepiej jednak jak lekarz Ci coś doradzi w tej kwestii. W dniu zabiegu wybierasz się na konsultacje i tam z nim możesz wszystko omówić. To chyba najlepsze wyjście. Konsultacje oczywiście nie są dodatkowo płatne.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2019 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda906
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #32
RE: Małe usta
Ja akurat miałam robione Juvaderm'em . Najlepiej jednak skonsultować to z lekarzem (dr Robert Świercz jest świetny w tym co robi) . Na pewno Ci coś doradzi i zrobi tak, abyś była zadowolona. Nie musisz się o to martwić ani trochę.

14-02-2019 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Małe usta
Sama borykam się z problemem małych ust i myślę nad makijażem permanentnym, zastanawia mnie taka opcja https://www.permanentny.com/makijaz-perm...e-warszawa myślę że będzie pasował do mojego typu urody.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2019 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Małe usta
Jeśli masz problem z małymi ustami polecam zgłosić się do salonu http://roksanahauser.pl/ makijaż ust jaki oni wykonują jest bardzo naturalny i nie trzeba bać się bólu, byłam w wielu salonach i jak dla mnie ten jest najlepszy

Moje poprzednie tematy:
16-02-2019 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PatrycjaM
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Małe usta
A nie lepiej sie zdecydować na powiększanie ust kwasem hialuronowym? Moim zdaniem to jest zdecydowanie lepsza opcja. Jestem po powiększaniu takim kwasem hialuronowym A dokładniej Restylane Kysse. Miałam wstrzyknięty 1ml na całe usta, a efekt bardzo naturalny.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2019 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antosia32
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Małe usta
Zawsze można je powiększyć domowymi metodami i kosmetykami. Widziałam ciekawych propozycji na https://thebeauty-runway.com . Czasem warto poczytać w sieci na takie różne ciekawe propozycje.

Moje poprzednie tematy:
    06-03-2019 23:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Brathanka88
    Member
    ***

    Liczba postów: 109
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Małe usta
    Nie wiem o co chodzi z domowymi sposobami powiększenia ust Smile Ale jak kto woli. Ja wolałam jednak powiększanie w gabinecie medycyny estetycznej. U mnie również sprawdził się kwas restylane. Oprócz tego miałam nim wypełniane zmarszczki mimiczne.

    Moje poprzednie tematy:
      12-03-2019 19:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      helena_trojanska
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Małe usta
      Jak już czytam domowymi sposobami, to zaczynam się bać, jaki będzie efekt. Czy nie lepiej iść do gabinetu czy kliniki, gdzie się czymś takim zajmują? Czytałam, że najbardziej bezpieczna metoda to ta powiększająca usta przy pomocy kwasu hialuronowego https://titaniumdental.pl/medycyna-estet...wanie-ust/ . Pod kontrolą lekarza, bez ryzyka. Tak chyba lepiej?

      Moje poprzednie tematy:
      20-03-2019 10:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      beta66
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 665
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #39
      RE: Małe usta
      Zabiegami z medycyny estetycznej można dzisiaj sobie bardzo szybko poprawić wygląd naszych ust. Też wypełniacz do ust Resylane to dobre rozwiązanie, bo zabieg z jego użyciem pozwala na delikatne i naturalne powiększenie ust.

      Moje poprzednie tematy:
      21-03-2019 17:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      adolescencia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 892
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: Małe usta
      Ja bardzo chętnie wypowiem się w tej kwestii, bo długo zmagałam się z kompleksem małych ust i finalnie postanowiłam to zmienić. W sieci znalazłam stronę: https://titaniumdental.pl/medycyna-estet...wanie-ust/ umówiłam się do nich na konsultację i później już na powiększenie dolnej i górnej warki. Od zabiegu minęły już 3 tygodnie, a ja w końcu jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Na prawdę jeżeli się zastanawiasz to po prostu szczerze polecam Wink

      Moje poprzednie tematy:
      16-05-2019 12:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Malujemy usta darianna 6 4,771 26-01-2022 13:52
      Ostatni post: karinos83

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS