Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe usta
Autor Wiadomość
Shane
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Małe usta
A najlepiej zaakceptuj takie usta jakie masz Big Grin przecież bez sensu jak wszystkie dziewczyny będą miały takie sama, duże, a jeszcze do tego sztuczne usta Sad
Moje poprzednie tematy:


    selana.pl
    27-12-2018 16:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wiwamis
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 30
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Małe usta
    Jeśli chodzi o lepszą ekspozycję ust to może pomogłyby w tym tego typu https://manibeauty.pl/pl/c/Makijaz-Rzesy/710 aplikatory do szminek. Na pewno można nimi lepiej uwydatnić linię ust niż samą szminką. Co wy na to?

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2018 01:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mirka122
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Małe usta
    Ja tez mam małe usta ale znalazłam na to ciekawy sposób. Wybrałam się na makijaż permanentny i moje usta wyglądają na optycznie większe, dzięki czemu jestem podwójnie zachwycona z efektu. Makijaż wykonywany miałam w Madame Art, muszę przyznać że pełen profesjonalizm.

    Moje poprzednie tematy:
      30-12-2018 19:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      adolescencia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 892
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Małe usta
      Małe usta to problem wielu kobiet (moim też kiedyś były), ale przecież to nie koniec świata, można to zmienić Smile Po co całe życie patrzeć z niezadowoleniem w lustro? Ja po prostu poszłam na konsultacje do https://www.san-medical.pl/ i zdecydowałam się na powiększanie ust. Był to strzał w dziesiątkę! Usta wyglądają idealnie i wreszcie jestem zadowolona ze swojego wyglądu Smile

      Moje poprzednie tematy:
      31-12-2018 20:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Małe usta
      Może sobie wypełnij. To mało inwazyjny zabieg a kwas hialuronowy zrobi co trzeba. Nie trzeba od razu robić botoxu. Skonsultuj się tutaj http://evemedica.pl/ Na pewno dobrze Ci doradzą. Ja mam w sumie też takie małe usta.

      Moje poprzednie tematy:
      05-01-2019 21:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      marysia8383
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 371
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Małe usta
      Najważniejsze jest to, żeby wybrać się do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. Bardzo dobrze wykonują tego typu zabiegi w Magicznej Klinice. Zespół doświadczonych lekarzy, którzy zawsze służą pomocną radą. Usta wyglądają nadal naturalnie ale są pełniejsze. Ja z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Na stronie http://www.magicznaklinika.pl można znaleźć więcej szczegółów.

      Moje poprzednie tematy:
      04-02-2019 20:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ewelina546
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 573
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Małe usta
      (04-02-2019 20:16)marysia8383 napisał(a):  Najważniejsze jest to, żeby wybrać się do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. Bardzo dobrze wykonują tego typu zabiegi w Magicznej Klinice. Zespół doświadczonych lekarzy, którzy zawsze służą pomocną radą. Usta wyglądają nadal naturalnie ale są pełniejsze. Ja z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Na stronie http://www.magicznaklinika.pl można znaleźć więcej szczegółów.

      A mogłabyś coś więcej powiedzieć jeszcze na ten temat? Też chciałabym powiększyć sobie usta ale jednak mam pewne obawy. No i ceny mnie odstraszają, jak jest u nich?

      Moje poprzednie tematy:
      05-02-2019 19:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda906
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 281
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Małe usta
      Marysia8383 ja robiłam zabieg u nich, w Radomiu i jestem mega zadowolona. Ból da się wytrzymać - znieczulenie ogólne działa idealnie, czujesz nakłucia, bo wypełnia się usta kwasem hialuronowym. Koszt zabiegu jak na jakość i standardy nie wysoki, teraz dodatkowo cena jest niższa o połowę i kosztuje ten akurat zabieg niecałe 350 zł. Na stronie www masz cennik i aktualna ofertę

      Moje poprzednie tematy:
      08-02-2019 00:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ewelina546
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 573
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Małe usta
      (08-02-2019 00:12)magda906 napisał(a):  Marysia8383 ja robiłam zabieg u nich, w Radomiu i jestem mega zadowolona. Ból da się wytrzymać - znieczulenie ogólne działa idealnie, czujesz nakłucia, bo wypełnia się usta kwasem hialuronowym. Koszt zabiegu jak na jakość i standardy nie wysoki, teraz dodatkowo cena jest niższa o połowę i kosztuje ten akurat zabieg niecałe 350 zł. Na stronie www masz cennik i aktualna ofertę

      No faktycznie, cena jest całkiem w porządku. Jakim kwasem miałaś robione usta bo widzę, że mają różne opcje? I który możesz polecić? Średnio jestem zorientowana w tym temacie więc wolałabym się doradzić kogoś bardziej doświadczonego.

      08-02-2019 22:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      elenka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 637
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Małe usta
      zawsze można się zdecydować na makijaż permanentny ust, myslę, że odpowiednia metoda i wykonanie są w stanie je nieco optycznie powiększyć Smile ja akurat ust nie miałam potrzeby robić ale brwi zrobiła mi Dominika Kossakowska z salonu 'jest pieknie' w W-wie. Polecam Smile Na pewno doradzi Ci coś konkretnego i sprawi, że ten ,,problem" zniknie Smile

      Moje poprzednie tematy:
      10-02-2019 19:44
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Malujemy usta darianna 6 4,772 26-01-2022 13:52
      Ostatni post: karinos83

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS