Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Kredyt gotówkowy
Jeśli wzięliście kredyt we frankach to warto odwiedzić https://polskastrefa.pl/niewazna-umowa-f...o-mozliwe/ . W artykule dowiecie się wielu informacji na temat nieważnej umowy frankowej także warto tutaj zajrzeć, jestem pewna, że wasza sytuacja ulegnie dużej zmianie

Moje poprzednie tematy:
02-03-2022 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,005
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #72
RE: Kredyt gotówkowy
Moim zdaniem warto dokładnie przejrzeć wszelkie dostępne oferty z banków. Jeżeli zastanawiacie się nad wzięciem kredytu lub pożyczki, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę wnioskomat.com/kategoria/poradnik-pozyczkowy , gdzie znajdziecie najlepszą porównywarkę kredytów oraz pożyczek.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2022 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniajarnicka
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Kredyt gotówkowy
Jest różnica między kredytem a pożyczką i to dość zasadnicza. Wydaje się, że pożyczkę można łatwiej dostać, ale bezpieczna w 100% jest tylko ta od rodziny nieoprocentowana. Znajomy doradca powiedział mi, żeby się pięć razy zastanowić zanim zdecyduję się na pożyczkę. Pożyczać na inwestycje warto tylko wtedy, kiedy wiesz na pewno, że koszty zwrócą się w przewidywalnym terminie. Jednak gdy to nie jest inwestycja, to lepiej nie wpędzać się w koszty. Może można oddać do lombardu coś wartościowego co masz w domu i nie jest używane. Zobacz co można oddać do lombard Warszawa

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2022 00:51 przez aniajarnicka.)
16-05-2022 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Kredyt gotówkowy
Szukając szybkiej chwilówki, dobrze byłoby skorzystać z oferty sprawdzonej firmy. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że nie zostaniemy oszukani, a naliczone odsetki nie zniszczą naszego budżetu rodzinnego. Szukając uczciwych firm udzielających pożyczek, warto zajrzeć na stronę internetową https://wygodnepozyczki.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
21-05-2022 02:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Kredyt gotówkowy
Taka prawda, że w tym momencie są dość trudne czasy na rynku kredytowo-pożyczkowym, no ale wiadomo, że różne są sytuacje. My zdecydowaliśmy się wziąć kredyt hipoteczny, ale z pomocą doradcy finansowego https://solemofinanse.pl/oferta/kredyty-...ne-krakow/

Moje poprzednie tematy:
27-05-2022 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Kredyt gotówkowy
Szczerze mówiac to przy braniu jakiegokolwiek kredytu warto skorzystać z pomocy doradców np. https://kellerfinanse.pl/doradca-finanso...wiebodzin/ my jak braliśmy kredyt na remont korzystaliśmy z ich porad i bardzo dobrze, bo zrobili analizę dostepnych ofert i udało wybrać się taką, która pasowała do naszych potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2022 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kredyt w walucie CHF ArekW 42 11,896 25-03-2024 10:06
Ostatni post: dajuber
  kredyt gotówkowy maminka 8 2,434 03-04-2023 18:15
Ostatni post: magda676

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS