Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchudzanie
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #201
RE: Odchudzanie
Musisz zdrowo jeść i cwiczyć. Innego wyjścia tak naprawdę nie ma. U mnie sprawdziła się jazda na rowerze, schudłam 20 kilogramów w trzy miesiące.
Zobacz sobie rowery holenderskie ze sklepu Rowerzysta.pl teraz są fajne promocje, może akurat coś ci w oko wpadnie Rower, bieganie, skakanka itd spalaja mnostwo kcal

Moje poprzednie tematy:
26-09-2017 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyszunia
Senior Member
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #202
RE: Odchudzanie
a moze blonnik? poczytaj o jego super wlasciwosciach http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy...ny-blonnik mnie bardzo pomoglo branie go bo przestalam podjadac Big Grin

Moje poprzednie tematy:
27-09-2017 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gabik
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #203
RE: Odchudzanie
Można stosować błonnik różnego pochodzenia - pomoże oczyścić jelita, poprawi perystaltykę i tym samym jakość procesu trawienia, co ma duże znaczenie dla odchudzania. Dobrze pisze Raczek - wszystko musi trwać. Odchudzanie to proces trwający wiele miesięcy, czasem kilka lat (przy dużej otyłości). Nie da się zrzucić 10 kg w tydzień - chyba, że mówimy o amputacji kończyny Wink. Jeśli ktoś chce skutecznie i trwale stracić na wadze powinien się nastawić na długotrwałą zmianę stylu życia. Po pierwsze zrównoważona dieta (białka, węglowodany, tłuszcze w odpowiednich proporcjach) i ilościach. Po drugie i po trzecie ruch, ruch, ruch. Codzienny wysiłek fizyczny po prostu musi przynieść efekty. Nie w trzy dni, ale po trzech tygodniach regularnych ćwiczeń zauważymy już różnicę (robić pomiary parametrów i zapisywać - to szalenie pomaga utrzymać motywację na wysokim poziomie). Suplementacja, owszem może pomóc. Preparaty zawierające jagody acai dodadzą energii i chęci do wysiłku, a z tym czasem ciężko. Młody jęczmień, chlorella - to może być przydatne przy oczyszczaniu. Wspomniany błonnik witalny albo jakiś inny np. jabłkowy. Można stosować ocet jabłkowy jako dodatek w diecie, zieloną kawę i herbatę. Termogeniki osobiście uważam za potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Bardzo obciążają serce. A o serce trzeba dbać, jeśli chce się intensywnie pracować na zaplanowany efekt. W sklepach zielarskich można się co do tego poradzić albo u dobrego dietetyka w sprawie diety. Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo dobre efekty daje wysiłek interwałowy ze zmianami tempa (rower, rolki, bieganie itp.), ale do tego trzeba się troszkę przygotować mniej intensywnymi ćwiczeniami (jeśli ktoś jest mocno zasiedziany). U mnie się to sprawdza. Od dwóch lat staram się stosować to co napisałam i z zadowoleniem obserwuję jak zmienia się moje ciało. Nastrój też mocno poszedł w górę, co skutkuje zadowoleniem z życia i samoakceptacją, czego wszystkim życzę.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2022 21:14 przez gabik.)
    28-09-2017 12:22
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda1990
    Member
    ***

    Liczba postów: 150
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #204
    RE: Odchudzanie
    Ja próbowałam już szybko schudnąć i efekt jojo był powalający... Po ciąży zostało mi 10 kg do zrzucenia.Od porodu minęło 10 miesięcy, karmię nadal piersią a waga stoi. Sad Jestem załamana i boję się, że już nigdy nie będę wyglądać jak dawniej. Rozważam wyjazd na wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze https://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog...orzem.html . Myślałam żeby wybrać się teraz jesienią, będzie mniej ludzi na plaży, będzie można w spokoju pospacerować w czasie wolnym od ćwiczeń. No i jeżeli zacznę odchudzanie jesienią, to do lata może uda mi się osiągnąć wymarzony efekt. Chyba naprawdę potrzebuję wsparcia specjalistów.

    Moje poprzednie tematy:
    19-10-2017 20:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Oliwa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 481
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #205
    RE: Odchudzanie
    [Obrazek: ana4.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    20-10-2017 11:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #206
    RE: Odchudzanie
    Ja już od długie czasu zabieram się do odchudzania. Marzę o pięknej wysportowanej figurze, ale jakoś to wszystko mi nie wychodzi. Nie potrafię się jakoś się zabrać do ćwiczeń ;/ ewidentnie brakuje mi motywacji. W internecie troszkę poszperałam i trafiłam na ciekawą stronę motywacja do schudnięcia tak myślę, żeby zapisać się na tego bloga. Słyszałam, że można tutaj znaleźć naprawdę dobre wskazówki. Może mi to może Smile

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2017 13:28 przez jjusti18.)
    21-11-2017 22:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maszka
    Member
    ***

    Liczba postów: 99
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #207
    RE: Odchudzanie
    Najważniejsze to podjąć decyzję. Smile

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2017 20:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Myszka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 615
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #208
    RE: Odchudzanie
    A no i udać się na konsultacje do dietetyka. Teraz to można to zrobić nawet online, takie usługi ma https://personalnadieta.pl/ i jak dla mnie to nie duży koszt, a może nam pomóc zrozumieć i zacząć zdrowo się odżywiać.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2017 16:44 przez Myszka.)
    25-11-2017 16:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #209
    RE: Odchudzanie
    w temacie odchudzania sprawdź sobie https://www.tourmedica.pl/ wiem że mają w swojej ofercie leczenie otyłości. może to pomoże skoro diety i ruch nie bardzo na ciebie działają Smile

    Moje poprzednie tematy:
    04-12-2017 21:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    szyszunia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 260
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #210
    RE: Odchudzanie
    odchudzanie to polaczenie dwoch rzeczy.. cwiczen i diety ! jak dieta to trzeba uwazac na zaparcia spowodowane np zbyt szybka zmiana nawykow zywieniowych (wtedy polecam dicopeg 10g) no i cwiczenia

    05-12-2017 23:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dieta/odchudzanie - nowa JA HJ1989 42 15,065 05-02-2024 12:00
    Ostatni post: dajuber
      kawa a odchudzanie Akinka 17 8,223 18-05-2022 21:54
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS