Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrzewanie gazowe
Autor Wiadomość
Kingkong93
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Ogrzewanie gazowe
nie pomoge bo nigdy nawet nie pomyslalam o takim rozwiazaniu..

Moje poprzednie tematy:
13-01-2017 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ojtun
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Ogrzewanie gazowe
(23-03-2015 10:37)herp napisał(a):  Tak zgadzam się, kominki to dużo tańsze rozwiązanie i bardzo ładnie wyglądają w domu.

Ale kominkiem nie ogrzejesz dużej powierzchni w tak efektywny sposób jak piecem na ekogroszek czy gazem. Kominek to świetna sprawa ale do małych powierzchni albo do ozdoby.

Moje poprzednie tematy:
    30-01-2017 14:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    piateczka789
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 49
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #33
    RE: Ogrzewanie gazowe
    My z mężem zdecydowaliśmy się na dom i aktualnie poszukujemy dobrego pieca do ogrzewania i tak trochę poszukaliśmy w sieci i trafiliśmy na tę firmę http://kotlarstwo.co/pl/ i jeden model nam się spodobał ten uniwersalny, co o nim sądzicie? bo z tego co słyszeliśmy to ogrzewania gazowe jest strasznie drogie.

    Moje poprzednie tematy:
    09-02-2017 16:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    klara
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 411
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Ogrzewanie gazowe
    Może warto zastanowić się nad zmianą dostawy energii. Czasem zmiana pozwala nam na spore oszczędności w skali roku. Zajrzyj sobie tutaj http://www.ewe.pl/szybka-i-latwa-zmiana-sprzedawcy i prześledź ofertę. Może akurat taka zmiana okaże się dla ciebie korzystna.

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2017 00:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mar35
    Member
    ***

    Liczba postów: 66
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Ogrzewanie gazowe
    jak szukamy wyspecjalizowanej firmy która od lat zajmuje sie produkcją kotłów gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody, pomp ciepła, systemów solarnych, zasobników c.w.u., grzejników, zmiękczaczy wody itp. to zapraszam na stronę https://www.immergas.pl/

    Moje poprzednie tematy:
    01-03-2017 12:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    annaa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 27
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Ogrzewanie gazowe
    Na pewno ogrzewanie gazowe jest dużo tańsze niż elektryczne. i dużo mniej wymagające czasu niż węglowe

    Moje poprzednie tematy:
      01-03-2017 17:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      wotciarz
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 339
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #37
      RE: Ogrzewanie gazowe
      Ogrzewanie gazowe to bardzo dobra opcja. Jest ekologiczne no i nie wymaga tyle pracy co ogrzewanie węglowe. Decydując się na instalację gazową warto zadbać o dobre elementy instalacji. Firma Tro-Instal http://www.troinstal.pl/Zawory-kulowe-do-gazu,914.html oferuje rożnego rodzaju armaturę przemysłową, między innymi części do instalacji gazowych. To firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego oferowane przez nich artykuły są niezawodne.

      Moje poprzednie tematy:
      02-04-2017 10:50
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      goshibi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Ogrzewanie gazowe
      Z wyliczeń wynika, że ogrzewanie gazowe może być metodą dość ekonomicznego i bardzo wygodnego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych. Kotły gazowe nie wymagają regularnego dokładania opału i zapewniają odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Utrzymanie stałej temperatury przekłada się na zwiększenie komfortu grzewczego. Tego typu rozwiązanie z pewnością będzie bardziej komfortowe niż tradycyjne ogrzewanie drewnem, węglem bądź olejem opałowym.

      Co więcej, nasze rachunki wcale nie muszą być zbyt wysokie. Wystarczy dobrze zaizolować budynek i zastosować dobry jakościowo kocioł grzewczy. Koszt zakupu drogich kotłów kondensacyjnych jest tym bardziej opłacalny im większe jest zapotrzebowanie budynku na energię grzewczą.

      W przypadku starych, nieocieplonych domów zakup tego typu urządzenia zwróci się już po trzech, maksymalnie czterech latach. Inwestycja w kocioł pulsacyjny nie jest natomiast opłacalna w przypadku dobrze zaizolowanych budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Koszt zakupu tego typu konstrukcji do domu pasywnego zwróci się dopiero po ok. 18-20 latach. Przez ten czas z pewnością trzeba już będzie wykonać konserwację i modernizację instalacji grzewczej. W tym wypadku znacznie lepiej będzie kupić tradycyjny kocioł grzewczy z zamkniętą komorą spalania, bądź przestawić się na ogrzewanie elektryczne.

      _______________________________
      księgowa Pruszków

      Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2017 12:17 przez goshibi.)
        02-04-2017 13:56
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        monimm82
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 34
        Dołączył: Feb 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #39
        RE: Ogrzewanie gazowe
        Jeżeli chcecie sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu zapoznajcie się z tematem audytów energetycznych http://www.unicon-termo.pl/audyty_energetyczne . Dzięki nim możecie dopasować idealny system ogrzewania dla waszego domu, dzieki czemu zaoszczędzić sporo pieniędzy.

        Moje poprzednie tematy:
        15-04-2017 11:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        patisia78
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,218
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #40
        RE: Ogrzewanie gazowe
        Każda metoda ogrzewania ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja jakoś nie jestem przekonana do ogrzewania gazowego. Wolę już tradycyjny kocioł uniwersalny kupiony w zeszłym roku. O taki http://kotlarstwo.co/pl/uks/ . Wyposażone w wentylator i mikroprocesory regulator sterujący pracą kotła. Jest w przystępnej cenie i prosty w obsłudze.

        Moje poprzednie tematy:
        24-04-2017 13:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Ogrzewanie a czyste powietrze. kardamonka 2 104 04-04-2024 19:13
        Ostatni post: barto776
          Ogrzewanie pawelpruski 13 787 05-03-2024 22:05
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS