Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kawa, kawusia
Autor Wiadomość
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: kawa, kawusia
Z kawą też radzę uważać, mój tata dorobił się wrzodów, a u mnie od jakiegoś czasu pojawiły się poważne bóle żołądka. Udałam się do przychodni Multimed na USG jamy brzusznej na szczęście póki co wszystko jest okej, ale dostałam zalecenia aby nieco zastopować z kawą i alkoholem, jeśli ktoś z was musi wykonać jakiekolwiek badanie usg to gorąco polecam przychodnię Multimed

Moje poprzednie tematy:
17-11-2020 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: kawa, kawusia
Ja uwielbiam kawę, ale faktycznie staram się pić ją z umiarem. Ostatnio trafiłam na świetny artykuł https://coteca.pl/blog/aktualnosci/jak-p...ejscu.html jak parzyć kawę. Nie mam w domu ekspresu i zawsze przygotowywałam ją jak każdy, ale teraz już wiem, jakie są najlepsze metody parzenia kawy. Chyba nawet kupię sobie taką specjalną kawiarkę, bo ponoć z niej kawa wychodzi wyjątkowa.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2020 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: kawa, kawusia
Uważam, że kawa ziarnista jest duzo lepsza pozniej w smaku niż ta już zmielona. Wiadomo, ze musimy dodatkowo zainwestować w dobrej jakości młynek do kawy ale moim zdaniem warto jak chcemy pić dobrej jakości kawę. Możesz popatrzeć tutaj https://czaskawy.pl/product-pol-1041-Rip...nista.html za dobra ziarnistą kawą Riposso . Mają tam szybką wysyłkę.

Moje poprzednie tematy:
24-11-2020 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: kawa, kawusia
Oj to prawda z kawą trzeba uważać. Ja wiem co to są wrzody żolądka. Dlatego zamiast kawy piję herbatę Yerba mate. Pobudza do działania lepiej niż kawa. O jej zaletach możecie przeczytać tu https://www.bee.pl/9059-yerba-mate Jeśli zostaniecie przekonani do tej herbaty, to w tym sklepie ją możecie kupić i to w promocyjnej cenie.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2021 05:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: kawa, kawusia
Widziałem, że sporo osób szuka porządny sklep z ekspresami do kawy to zachęcam Was to sprawdzania oferty http://www.sabro.com.pl/ wydaje mi się, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie poniewaz te ekspresy są w różnych przedziałach cenowych.

Moje poprzednie tematy:
18-11-2021 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: kawa, kawusia
Oj, tak.. kawa to podstawa udanego poranka i pobudzenia się przed pracą. Ja zamawiam kawę online, bo wiem że w sklep internetowy z kawą mogę liczyć na kawe najlepszej jakości, z polskich palarni. A wy, gdzie zazwyczaj kupujecie kawę?

Moje poprzednie tematy:
08-12-2021 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: kawa, kawusia
Na pewno macie swoje ulubione kawy, no ale ja też staram się raz na jakiś czas testować coś nowego, jestem otwarta na nowe smakiSmile Nie ma co ukrywać, nie sama kawa jest najważniejsza, ale też i to jak będzie przyrządzona - dobry ekspres odgrywa kluczową rolę. Może tak kupicie sobie Philips LatteGo Premium EP3241/50? Na pewno warto pooglądać ekspresy do kawy z tej firmy.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: kawa, kawusia
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://www.randki-holandia.pl

Moje poprzednie tematy:
10-12-2021 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,034
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #149
RE: kawa, kawusia
Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam dobrej jakości kawę, dlatego regularnie korzystam z oferty mojego ulubione sklepu internetowego, gdzie zamawiam kawa KIMBO i inne produkty.

Moje poprzednie tematy:
04-12-2023 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: kawa, kawusia
Rozglądam się właśnie za ekspresem do kawy. Natomiast nie chodzi mi o ekspres do użytku domowego, a do kawiarni. Może orientujecie się w temacie i coś polecicie? Póki co, skłaniam się ku simonelli - dajcie znać, co uważacie.

13-12-2023 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kawusia Oliwia 62 39,246 17-05-2022 01:55
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS