Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, może Wy mi pomożecie?
Autor Wiadomość
darianna
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Witam, może Wy mi pomożecie?
Jest taka sprawa. Piszę tutaj, bo młodzież jest bardziej kreatywna niż poniekąd już dorośli (wiecie co mam na myśli ;p). Mam zamiar wyjść za mąż, albo inaczej wszystkie przygotowania do tego idą pełną parą, ślub w lipcu. Sukienka jest, buty są, dodatki, smoking pana młodego. Wszystko jest oprócz jednej rzeczy, a mianowicie...... kwiaty ;/. Nie wiem, naprawdę nie wiem. Znalazłam coś takiego http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-lodz. Ale nie wiem. Nie ufam zakupom przez internet, jestem wręcz bardzo przeciwna temu. Jednakże ratuje tę kwiaciarnię to, że mają jakieś filie stacjonarne, więc nie jest to jakieś wyimaginowane. Myślicie, że warto zaryzykować? W sumie jak rozmawiałam z pracownikami to są ogarnięci i wiedzą co i jak, więc może warto... ?

Moje poprzednie tematy:
15-05-2014 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ludzia
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Witam, może Wy mi pomożecie?
Może po prostu rozejrzyj się po okolicznych kwiaciarniach, zamiast po internecie i tyle?

Moje poprzednie tematy:
    29-07-2014 22:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiola
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 12
    Dołączył: Apr 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Witam, może Wy mi pomożecie?
    W Łodzi jest sporo dobrych kwiaciarni. Zawsze można wejść i wybrać to co mają najświeższe i najciekawsze. Eurofloris to nie jest kwiaciarnia. Nie pisz że znajdziesz tam kogoś kto zna się na kwiatach, czy na ich układaniu. Gdyby było inaczej mieliby jakikolwiek adres. To jedynie kontakt do różnych kwiaciarni na całym świecie. Taka książka telefoniczna, gdzie przyjmują zamówienia, zbierają kasę, a potem dzwonią do konkretnych kwiaciarni w okolicy gdzie mają kwiaty być dostarczone. Dlatego poczta kwiatowa, czy zamawianie kwiatów przez internet to bingo. To już lepiej kup kosz okolicznościowy w jakimś markecie. Przynajmniej kawa, czy alkohol nie będą przeterminowane. W poczcie kwiatowej czy eurofloris może trafić się wszystko. Nikt nie weryfikuje realizacji zamówień. Każda kwiaciarnia może zapisać się do takiej sieci. Kiedyś widziałam jak do kwiaciarni na prowincji przyszło zlecenie na pilny bukiet z róż. A ta kwiaciarnia przycmentarna miała jedynie turkusowe koreanki. I co miała zrobić skoro to była jedyna kwiaciarnia w promieniu 40 km, a na najbliższą giełdę kwiatową jest 170 km. Trzeba po prostu pomyśleć. Nie sądzić że Internet wszystko załatwi. Zwłaszcza przy zakupie kwiatów na ślub.
    --------------------------------------------
    Zaopatrzenie kwiaciarni w artykuły dekoracyjne - Artemix Łódź - producent opakowań do kwiatów i celofanu -http://www.artemix.biz

    Moje poprzednie tematy:
    24-10-2018 20:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    gregorekrk
    Member
    ***

    Liczba postów: 228
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Witam, może Wy mi pomożecie?
    A może coś bardziej oryginalnego? Ostatnio słyszałem, że sporą popularnością cieszą się takie kwiaty jak sukulenty, oplątwy oraz tillandsie. Jeśli byłabyś nimi zainteresowana to tu masz całą ofertę:
    sukulenty sklep,
    oplątwy sklep,
    tillandsie sklep.
    Znajdziesz tutaj przeróżne kwiaty od egzotycznych po bardziej znane Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    26-10-2018 10:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ktos ma moze wirtualne biuro w Warszawie? Yayo 9 2,509 30-07-2023 10:47
    Ostatni post: keszek
      A może dywany dywan? Kaszana 12 7,721 10-07-2023 10:33
    Ostatni post: kajteeek

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS