Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie łuszczycy
Autor Wiadomość
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #11
RE: Leczenie łuszczycy
Nie jestem pewna czy całkowite wyleczenie tej choroby jest w ogóle możliwe. Oczywiście można ją zaleczyć ale nie ma gwarancji na to czy nie wróci. Naturalna ulga w pielęgnacji skóry łuszczycowej jest bardzo ważna i trzeba szczególnie ją pielęgnować. Na przykład takim preparatem jak prioriadin cream, który jest oparty na ekstraktach z roślin okolic Morza Martwego.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2021 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Leczenie łuszczycy
A czy wiecie, że Octenicare jest dobry na podrażnienia skóry , a także wszelkie inne problemy? Także jak z czymś się zmagacie warto sobie kupić ten produkt... Możecie go nawet stosować do codziennej pielęgnacji. Także warto go kupić..

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2021 12:19 przez jjusti18.)
01-03-2021 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Leczenie łuszczycy
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja..._odpowiedz . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat łuszczycy. Myślę, że warto się z nim zapoznać. Przede wszystkim można się tam dowiedzieć wiele cennych i praktycznych informacji na temat leczenia tej choroby. Myślę, że okażą się przydatne.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2021 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Leczenie łuszczycy
Polecę Ci, bo nie zaszkodzi spróbować - kup sobie kapsułki NEOGLANDYNA. Stosuje się jako kurację dla suchej skóry i też też z np. wypryskiem atopowym, łuszczącą. Są wyjątkowe, bo zawierają cudowny skład: kompozycję oleju lnianego i oleju z ogórecznika z Niezbędnymi Nienasyconymi Kwasami Tłuszczowymi (NNKT). Myślę, że jak będziesz stosować 3 razy dziennie, to stan Twojej skóry może się znacząco poprawić. Powodzenia!

Moje poprzednie tematy:
29-03-2021 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Leczenie łuszczycy
Ja z kolei mogę polecić olej konopny do ciała: https://hermzlabs.pl/collections/frontpa...y-oil-30ml - też dedykowany osobom, które mają AZS czy łuszczycę. W składzie ma też m.in. olej rokitnikowy (ma właściwości regenerujące) czy olej arganowy (doskonale łagodzi podrażnienia skóry atopowej i łuszczycowej). Dla mnie produkt doskonały - wiele osób też chwali więc wypróbuj sobie.

Moje poprzednie tematy:
06-04-2021 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #16
RE: Leczenie łuszczycy
A tutaj https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/czym...zycy/69650 mieliście już okazję się rozejrzeć? Macie tam ciekawy artykuł na temat łuszczycy. Między innymi dowiecie się czyn najlepiej załagodzić podrażnienia przy łuszczycy. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne w takiej sytuacji.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2021 10:50 przez lena007.)
08-04-2021 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Leczenie łuszczycy
Podobno fototerapia jest bardzo skuteczna jeśli chodzi o leczenie łuszczycy. Jeśli mieszkacie w Łodzi i planujecie wybrać się na takie zabiegi to warto zerknąć na ofertę Dermokliniki https://www.dermoklinika.pl/dermatologia/fototerapia. Przy leczeniu łuszczycy trzeba pamiętać o tym, by podejść do tematu holistycznie, zadbać nie tylko o terapię ale też dobrą dietę, odpoczynek.

Moje poprzednie tematy:
15-04-2021 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Leczenie łuszczycy
Można również w leczeniu łuszczycy wypróbować żywokost. Tutaj https://polskizielarz.pl/product-pol-204...atury.html możecie go kupić, ale też poczytać sobie jakie są przeciwwskazania do stosowania. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Macie tam naprawdę komplet informacji.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2021 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Leczenie łuszczycy
Leczenie łuszczycy to jak walka z wiatrakami - będzie trwać całe życie, ale można sobie pomóc stosujące specjalistyczne kremy typu Dermaveel. Stosuje się je zarówno w razie remisji jak i zaostrzenia choroby.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2021 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Leczenie łuszczycy
Walka z wiatrakami? Jeszcze kiedyś może sama bym tak napisała. Ale po kilku latach życia z łuszczycą wiem, że trzymając się kilku zasad stan skóry może być naprawdę zadowalający a sama łuszczyca nie musi mocno utrudniać życia. Dieta, styl życia, naświetlania, dobre kosmetyki - trzeba sprawdzić co będzie pomocne w naszym przypadku. Moja skóra dla przykładu bardzo dobrze reaguje na preparaty z dziegciem, szczególnie https://www.centrumluszczycy.pl/product-...00-ml.html .

Moje poprzednie tematy:
28-10-2021 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Długa praca przy komputerze a wady wzroku - profilaktyka i leczenie kardamonka 0 233 06-11-2023 13:44
Ostatni post: kardamonka
  Leczenie jęczmienia na oku. Myszka 7 1,879 25-10-2023 12:30
Ostatni post: seba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS