Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy do pracy za granicę
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Wyjazdy do pracy za granicę
Coraz więcej osób decyduje się na pracę za granica i wcale mnie to nie dziwi... Ja od roku pracuję jako opiekunka osób starszych w promedica24 i bardzo sobie chwalę ta pracę. Zarobki są wysokie! Ostatnio nawet zaczęłam mysleć o tym, żeby na stałe wyjechać do Niemiec.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2021 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamila_7
Member
***

Liczba postów: 218
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Wyjazdy do pracy za granicę
Uczciwe i sprawdzone oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech posiada agencja https://medvital24.pl to godna polecenia agencja, która ma już wyrobioną renomę w Niemczech i posiada wiele ofert pracy.

Moje poprzednie tematy:
    04-11-2021 13:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    veronaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 466
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #43
    RE: Wyjazdy do pracy za granicę
    pamiętajcie, ze przed podjęciem pracy trzeba zrobić badania wstępne i spotkać się z lekarzem medycyny pracy. Ja ostatnio szukałam przychodni w Warszawie gdzie mogłabym je sprawnie wykonać i tak trafiłam do Medivity na Mokotowie. Najlepsze jest to, ze wizyta odbyła się z dnia na dzień a do tego jeszcze była to konsultacja on-line Smile sprawnie, rzetelnie i bezproblemowo Smile

    Moje poprzednie tematy:
    05-11-2021 12:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #44
    RE: Wyjazdy do pracy za granicę
    Myślę, że takie możliwości są super i warto z nich korzystać. Jeśli zastanawiacie się jak sobie poradzicie, to nie miejcie obaw, każdy się tego boi i później i tak wychodzi z tego super. Dla mnie początki były ciężkie, ale w końcu wszystko się ułożyło, a tanie przelewy do polski wykonuje poprzez ranking https://tanieprzelewy.com/ dla mnie jest najlepszy.

    Moje poprzednie tematy:
    06-02-2022 13:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Wyjazdy do pracy za granicę
    W przypadku gdybyście planowali wyjazd do pracy do Norwegii to zostawiam namiar na blog https://zyciewnorwegii.pl/ . Powstał on z myślą o Polakach w Norwegii w którym zebrano najważniejsze i najistotniejsze informacje i wskazówki, dzięki którym zmiana miejsca zamieszkania będzie łatwiejsza i bardziej świadoma.

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2023 16:39
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS